15. 7. svátek má Jindřich




Na minifestivalu v Milíně vystoupí i lokální kapely One Taste a 1VISH

28. července 2024   (07:10)
Na minifestivalu v Milíně vystoupí i lokální kapely One Taste a 1VISH
foto: One Taste / PR

Hudební akce se koná v sobotu 3. srpna od 18.00. Svůj repertoár dále představí neratovičtí Sklepos a strahovští The Onion Rings.


V sobotu 3. srpna se pergola u fotbalového hřiště v Milíně otřese rockovými tóny i nádechem popu. Minifest Milín startuje v 18.00 a těšit se můžete na hudební vystoupení čtyř kapel, které dorazí z blízkého okolí i vzdálenějších destinací. Vstupné na festival je padesát korun.

One Taste je pětičlenná skupina z Milína, která se zaměřuje na vlastní tvorbu. „Žánrově se pohybují v českém rocku, ale nebojí se trochu zvolnit až do lehkého popíku,“ představuje jejich repertoár Vojtěch Stehlík z 1VISH Music. Ačkoliv kapela existuje již několik let, aktivně začali zkoušet až letos v lednu a sobotní koncert bude jejich prvním vystoupením.
„Sklepos se jednoho dne rozhodli vylézt ze sklepa v Neratovicích a začít hrát pro lidi. Nejraději hrají pro nezadané maminky. Jejich vystoupení jsou plná energie a jejich hudba je vždy skvěle přijímána publikem,“ komentuje Vojtěch Stehlík tvorbu pětičlenného rockového uskupení.
Strahovská trubkenrollová kapela The Onion Rings dorazí ve složení Jiří Šebek, Adam Pospíšil, Adam Šulc a Tomáš Hořenín přímo ze soustředění s novými písněmi. Skupinu 1VISH založili muzikanti z Příbrami a okolí, na scéně působí od začátku roku 2022. Věnují se autorské tvorbě a na minifestu v premiéře zazní jejich nový rockový set včetně singlu Society.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva Policisté společně s pracovníkem BESIP uspořádali v úterý 14. července v Bohutíně … DOPRAVA Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy Na náměstí 17. listopadu je nově zprovozněné mlžítko, které má v horkých dnech pomáhat … AKTUÁLNĚ Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat Dopravní nehoda zemědělské soupravy komplikovala v úterý odpoledne provoz na místní … AKTUALIZOVÁNO Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 43 … AKTUÁLNĚ Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic měla v létě každou celou hodinu spouštět … AKTUÁLNĚ Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Zemědělci ve středních Čechách dosud sklidili zhruba 81 procent ploch s ozimým … Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami, které v úterý 14. července zasáhnou … AKTUALIZOVÁNO Orlická přehrada: hladina klesá, lodní výtah stojí Orlická přehrada: hladina klesá, lodní výtah stojí Orlická přehrada se dostala výrazně pod dlouhodobý normál. Hladina je aktuálně osm … FOTOGALERIE Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka Milovníci Brd mají jedinečnou příležitost poznat už zítra krajinu očima odborníků. … PŘÍRODA
Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Plzeňská Olympia hostila o víkendu 11.a 12. července 2026 další ročník extrémního … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz