3. 6. svátek má Tamara




Na letní motokárovou ligu v Příbrami zbývají poslední místa

20. června 2016   (13:25)
Na letní motokárovou ligu v Příbrami zbývají poslední místa
foto: pribram.cz

První závod se jede již tuto neděli 26. června.



Už jenom tři volná místa zbývají na letní motokárovou ligu, která startuje již tuto neděli 26. června. Pojedou se celkem 4 závody, ve kterých se budou za umístění sbírat body a na konci léta pak proběhne velké finále.

Závody se pojedou ve dvou váhových kategoriích a to do 80 a nad 80 kilogramů váhy. V případě většího počtu zájemců bude vytvořena i třetí kategorie. Protože zbývá už posledních málo mít, doporučujeme s přihláškou neotálet. Můžete využít bud e-mail motokary.pribram@centrum.cz nebo Facebook Motokáry Příbram.

„Ze čtyř konaných závodů se každému započítají 3 nejlepší, na základě kterých vzejde finálová sestava jezdců. Kapacita každého závodu je 16 závodníků, při velkém zájmu může být navýšena, maximálně však na 20 jezdců,“ doplňuje pravidla Milan Vančát, provozovatel motokár v Příbrami.

Další závody se budou konat 9. a 27. července, 6. srpna a velké finále proběhne 27. srpna.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Letní víkendová linka z Příbrami do Brd startuje v sobotu Letní víkendová linka z Příbrami do Brd startuje v sobotu Víkendová linka bude turistům a cyklistům k dispozici i v letošním roce. Spoj začne … AKTUÁLNĚ Triatlonové drama v Příbrami pokračovalo ve štafetách Triatlonové drama v Příbrami pokračovalo ve štafetách Po sobotním mistrovství České republiky ve sprint triatlonu pokračoval nabitý … SPORT Odsouzení z příbramské věznice pomáhají v Zotavovně Pracov. Spolupráci představili během Dne dětí Odsouzení z příbramské věznice pomáhají v Zotavovně Pracov. Spolupráci představili během Dne dětí Dlouhodobá spolupráce mezi Věznicí Příbram a ZZMS Zotavovnou Pracov získala o … NEPŘEHLÉDNĚTE „Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness „Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness Příbram má další výraznou sportovní osobnost. Kristýna Branišová, rodačka z Příbrami, … ROZHOVOR Příbramské divadlo uvede už ve čtvrtek premiéru Zamilovaného Shakespeara Příbramské divadlo uvede už ve čtvrtek premiéru Zamilovaného Shakespeara Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie … VIDEO Drkolnov vře kvůli plánovanému parkovišti. Město říká, že reaguje na dlouhodobé prosby obyvatel. Petice tvrdí opak Drkolnov vře kvůli plánovanému parkovišti. Město říká, že reaguje na dlouhodobé prosby obyvatel. Petice tvrdí opak Na příbramském Drkolnově se rozhořel spor o plánované parkoviště v Družstevní ulici. … AKTUÁLNĚ /FOTO UVNITŘ/ Policie pátrá po šestnáctileté dívce z Příbramska /FOTO UVNITŘ/ Policie pátrá po šestnáctileté dívce z Příbramska Policie České republiky vyhlásila pátrání po šestnáctileté Janě Bohaté z Příbramska. … AKTUÁLNĚ Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už … NEPŘEHLÉDNĚTE Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Dvě osobní auta se v úterý odpoledne srazila na silnici 18 u obce Dubenec na … AKTUALIZOVÁNO
Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční … ŠKOLSTVÍ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz