22. 8. svátek má Bohuslav

Na koupání to o víkendu nebude….

17. května 2018   (18:34)
Na koupání to o víkendu nebude….

Také jste se o minulém víkendu „připálili“ u vody? Tento víkend si od sluníčka odpočinete.


Páteční den bude asi pro většinu z nás pracovní, a tak nás nemusí mrzet ani nevlídná předpověď počasí. Polojasná až zamračená obloha alespoň nebude lákat k nelegálnímu zkrácení pracovní doby a útěku z města do lesů a strání. Vzhledem k tomu, že by vás dle předpovědi mohla v širé krajině zastihnout i bouřka, bude možná lepší dodržet pracovní dobu a poté si odpočinout doma. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 19 až 22 °C. Mírný vítr, který má pofukovat, bohužel nebude mít dostatečnou sílu k úplnému rozehnání mračen.
 
V sobotu bude stále oblačno až polojasno. Ať vyrazíte kamkoli, pláštěnkou přibalenou do batůžku nic nezkazíte. Nějaká ta dešťová přeháňka, ojediněle i bouřka, by se klidně mohla objevit. Přes den rtuť v teploměru vyleze nejvýše ke dvaadvacítce a v noci meze už vůbec teplé nebudou (10 až 7 °C). Doporučujeme spíše se z akcí dopravit včas a bezpečně do teplé postele.
 
Ani neděle nevypadá na koupání. Přes den bude jen o stupínek více než v sobotu (23 °C) a to pouze pokud se teplotě podaří vyšplhat na nejvyšší cifru předpovědi. Sem tam sluníčko mezi mraky vykoukne dopoledne, odpoledne se bude oblačnost zvětšovat a opět přinese ojediněle i přeháňky nebo bouřky.

Páteční den bude asi pro většinu z nás …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Policisté vydali tiskovou zprávu k včerejšímu incidentu v Kosově Hoře 22. srpna 2019   (09:02) Provoz  na dálnici omezil střet motorkáře s autem Provoz na dálnici omezil střet motorkáře s autem Při cestě do Prahy dbejte zvýšené opatrnosti 22. srpna 2019   (08:39) Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Lidé žijící ve vnitroblocích měli šanci se vyjádřit k tomu, co by se mělo v místě jejich bydliště zlepšit, využili toho však jen minimálně 22. srpna 2019   (06:27) Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz