26. 2. svátek má Dorota




Na konci srpna i začátku září bude dál chladno

23. srpna 2021   (18:38)
Na konci srpna i začátku září bude dál chladno
foto: ilustr/pixabay

Ochlazení bude doprovázet i deštivé počasí.


Na konci srpna i začátku září bude v Česku dále chladno. Do konce prázdnin se teploty dostanou maximálně na úroveň kolem 20 stupňů. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), a z krátkodobé předpovědi ústavu. Ochlazení bude doprovázet i deštivé počasí. Po začátku září už ale zřejmě bude srážek ubývat.

Už v předchozích dnech teploty klesly a objevily se přeháňky i bouřky. Ve zbytku tohoto týdne a na začátku příštího teploty vystoupají podle ČHMÚ nejvýše na 22 stupňů. Většinou ale budou asi pod 20 stupni a v noci mohou klesnout až na šest stupňů. Vesměs bude v nejbližších dnech oblačno s přeháňkami a mohou se znovu objevit také bouřky.
Celkově budou teploty v příštích čtyřech týdnech, počínaje dneškem, pod dlouhodobým průměrem pro toto období. Zvláště nejbližší dva týdny - ode dneška do 5. září - budou chladné. Až v týdnu od 6. do 12. září se pravděpodobně mírně oteplí a teploty se dostanou alespoň na úroveň dlouhodobého průměru. Pršet bude nejvíce zřejmě v tomto týdnu, příští týden už budou deště slábnout a nejméně srážek z příštích čtyř týdnů spadne asi v týdnu mezi 6. a 12. zářím.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Řidič dodávky srazil chodkyni, ta na místě zemřela Řidič dodávky srazil chodkyni, ta na místě zemřela Ve čtvrtek 26. února dopoledne srazil řidič dodávky ženu v Sedlčanech. Únorové zastupitelstvo bylo nabité. Odpady, parkoviště u LEKA i prodej statku — přehled toho nejdůležitějšího Únorové zastupitelstvo bylo nabité. Odpady, parkoviště u LEKA i prodej statku — přehled toho nejdůležitějšího Únorové zastupitelstvo bylo nabité od začátku do konce. Zastupitelé řešili roky … POLITIKA Sezona záchranných stanic se rozjela. Na Příbramsku už pečují o první nalezené zajíčky Sezona záchranných stanic se rozjela. Na Příbramsku už pečují o první nalezené zajíčky Jaro klepe na dveře a s ním i nejrušnější část roku pro všechny záchranné stanice. Ta … ROZHOVOR Na D4 mezi Mníškem a Dobříší začalo oplocování. Denně tudy projede 30 tisíc aut Na D4 mezi Mníškem a Dobříší začalo oplocování. Denně tudy projede 30 tisíc aut Ředitelství silnic a dálnic zahájilo práce na výstavbě nového oplocení podél dálnice … NEPŘEHLÉDNĚTE Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Zastupitelstvo města Příbram se dnes 25. února 2026 schází k únorovému jednání. V … ON-LINE PŘENOS Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Brdská příroda, její klid, barvy i jedinečná atmosféra se staly inspirací pro mladé … U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno Krátce po poledni ve středu 25. února byl nahlášen požár v obci Mokřice u Krásné … Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Linka bezpečí v posledních letech zaznamenává výrazný nárůst počtu dětí a … NEPŘEHLÉDNĚTE Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Fotbalová hřiště na Příbramsku se brzy znovu zaplní a přípravy na novou soutěžní … SPORT
V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na silnici v katastru obce Narysov. Podle … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz