25. 8. svátek má Radim




Na hřišti to žije! Tentokrát s americkým fotbalem

29. října 2019   (08:43)
Na hřišti to žije! Tentokrát s americkým fotbalem

Bude připravena ukázka výstroje a tréninku toho tvrdého „tackle“ amerického fotbalu i nekontaktní verze „flag“.



Prvním z upravených plácků ve městě je březohorské hřiště Na Cvičně. Plácky jsou zvelebovány proto, aby příbramské děti měly vhodná místa pro sportovní vyžití, nejlépe za asistence sportovců z jednotlivých příbramských klubů.

Hřiště Na Cvičně bude v sobotu 2. listopadu oficiálně předáno do užívání, a s tím je samozřejmě spojena sportovní akce, kdy na hřišti přivítáme hráče a hráčky amerického fotbalu z týmu Příbram Bobcats.

Bude připravena ukázka výstroje a tréninku toho tvrdého „tackle“ amerického fotbalu i nekontaktní verze „flag“. Tato varianta je určena pro žáky a žákyně základních škol, rozvíjí jejich pohybové a fyzické předpoklady a je zcela bezpečnou, a především zábavnou formou amerického fotbalu.

Popovídat si můžete s reprezentantkami ve flag fotbalu, které se účastnily mistrovství Evropy v Izraeli. Hráči a hráčky „flag“ fotbalu si rozdělí všechny příchozí děti a zahrají si s nimi „miniturnájek.“ Vítězi budou všichni a největší odměnou všem bude radost z pěkně prožitého odpoledne.

V sobotu 2. listopadu se tedy Na Cvičně můžete těšit na turnaj s hráčkami a hráči věnujícími se tomuto sportu. Hrát se bude od 14 do 16 hodin.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Eva Švehlová
DiS.
autor: top








Další články

V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání Noční obloha nabídne v pátek 28. srpna zajímavou podívanou. Měsíc se dostane do stínu … ZAJÍMAVOSTI První krok k zastavení stárnutí? Enzym omladil lidské tkáně o desítky let První krok k zastavení stárnutí? Enzym omladil lidské tkáně o desítky let Stárnutí lidských tkání se dlouho považovalo za jednosměrný proces. Co se jednou … ZAJÍMAVOSTI Týden nízkoprahových klubů: Bedna a Sejf otevřou téma radikalizace, odolnosti i toho, co pro mladé znamená Evropa Týden nízkoprahových klubů: Bedna a Sejf otevřou téma radikalizace, odolnosti i toho, co pro mladé znamená Evropa Nízkoprahové kluby po celé republice se v září otevřou veřejnosti. Letos se zaměří na … SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ Policie obvinila tři lidi z výroby pervitinu v jižních Čechách a v malé obci na Příbramsku Policie obvinila tři lidi z výroby pervitinu v jižních Čechách a v malé obci na Příbramsku Jindřichohradečtí kriminalisté rozkryli skupinu, která vyráběla a prodávala drogy, … AKTUÁLNĚ Co bude ‚chytrá změna‘ před důchodem? Juchelka naznačuje zásadní úpravy Co bude ‚chytrá změna‘ před důchodem? Juchelka naznačuje zásadní úpravy Ministerstvo práce mluví o tom, že odchod do důchodu už nemá být jen o věku. Podle … AKTUÁLNĚ Jak vychází prázdniny 2026/27: víkendy potěší, Vánoce zkrátí Jak vychází prázdniny 2026/27: víkendy potěší, Vánoce zkrátí Ještě než se děti vrátí do lavic, stojí za to vědět, kdy je čeká volno. Školní rok … ŠKOLSTVÍ Nový rybník má horší hodnocení vody. SZM vysvětluje, co to znamená pro koupající Nový rybník má horší hodnocení vody. SZM vysvětluje, co to znamená pro koupající Kvalita vody v příbramském Novém rybníku se podle posledního hodnocení zhoršila. … AKTUALIZOVÁNO Pozor na plyn! Policisté tento týden zaměří radary na Příbramsko Pozor na plyn! Policisté tento týden zaměří radary na Příbramsko Řidiči na Příbramsku by měli v tomto týdnu více hlídat rychlost. Od pondělí 24. do … DOPRAVA V srpnu jsou vosy nejagresivnější a bodnutí přibývá V srpnu jsou vosy nejagresivnější a bodnutí přibývá Léto je obdobím, kdy lidé tráví více času venku. S tím ale přibývá i nepříjemných … AKTUÁLNĚ
Hudba, guláš, nové menu a Lucie na jaře. Belveder a Peklo jedou naplno Hudba, guláš, nové menu a Lucie na jaře. Belveder a Peklo jedou naplno Po prázdninové pauze se v Příbrami znovu rozjíždí hudba, gastronomie i velké akce. … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz