20. 4. svátek má Marcela

Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall

29. září 2018   (07:00)
Dalších 10 fotografií v galeriiNa Evropské roste Obchodní centrum Fastmall

Řadu otázek vzbudila na sociálních sítích probíhající stavba poblíž prodejny Lidl.


Jak jsme zjistili z oznámení Krajského úřadu Středočeského kraje, jedná se o budované „OC FASTMALL PŘÍBRAM“. Je to novostavba nájemních obchodních jednotek projektovaných pod tímto názvem, které budou sloužit k rozšíření obchodní infrastruktury pro potřeby obyvatel města Příbram.

Nájemní obchodní jednotky budou určeny pro skladování a prodej domácích potřeb, oděvů, obuvi, sportovních potřeb, nábytku, apod. Součástí záměru jsou nové inženýrské sítě zajišťující napojení na stávající veřejné sítě v zájmové lokalitě. Vyrostou zde nová parkovací stání o celkové kapacitě 125 míst pro osobní automobily, vozidlové a pěší komunikace a zeleň.

Rozměry objektu nájemních obchodních jednotek jsou cca 136 m x 33 m, zastavěná plocha cca 4 488 m2, výška objektu je cca 6 m k hraně atiky. Celková výměra všech pozemků je 15 986 m2.

Obavu že zde roste ubytovna pro uprchlíky, jak někteří vtipně postovali, opravdu mít nemusíte. Spíše očekávejte řetězec prodejen podobný typu typu StopShop. Fastav Development patří k předním developerům obchodních center a do chystaného OC přilákal zřejmě značky jako je Mountfield, Dr. Max, Datart, KiK a Super Zoo, jak je z bilboardu u probíhající stavby patrné.

Jak jsme zjistili z oznámení Krajského úřadu …

Fotogalerie

Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall () Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (1) Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (2) Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (3) Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (4) Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (5) Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (6) Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (7) Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (8) Na Evropské roste Obchodní centrum Fastmall (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap

autor: mipDalší články

Čtyři jednotky hasičů zasahují u požáru lesa Čtyři jednotky hasičů zasahují u požáru lesa Ani na Velký pátek nemají hasiči klid 19. dubna 2019   (17:49) AKTUÁLNĚ Velký pátek připomíná smrt Ježíše Krista Velký pátek připomíná smrt Ježíše Krista Pokračujeme v našem mini seriálu o významu Velikonoc. 19. dubna 2019   (16:19) K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči na Březové hory K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči na Březové hory Právě nyní proběhl zásah hasičů na Březových Horách. 19. dubna 2019   (13:58) AKTUÁLNĚ Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Záchranářský vrtulník odlétl prázdný 19. dubna 2019   (12:28) AKTUÁLNĚ I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend Počet akcí je o tomto víkendu poměrně omezený. 19. dubna 2019   (09:41) Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Přinášíme krátká videa vrtulníku a z vrtulníku pro dokreslení velikosti zasaženého území a komplikovanosti zásahu 19. dubna 2019   (06:59) VIDEO Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz