12. 2. svátek má Slavěna




Na bramborový salát s čínskými hůlkami a pribram.cz

Nepřehlédněte
12. listopadu 2018   (08:12)
Na bramborový salát s čínskými hůlkami a pribram.cz

Možná přijde i kouzelník… Jedlíci, pivaři a zejména děti, těšíme se na akci s vámi.



Zveme nejen Příbramáky na předvánoční večírek a zároveň dětskou besídku, která se uskuteční 13. prosince v Music Clubu Šachta. Vše vypukne v 16.30 hodin. Program zahájíme zábavou pro děti, budeme vyrábět, soutěžit i tančit.

V 18 hodin se zapojí do soutěže dospěláci. První odvážlivci jsou již k pojídání bramborového salátu přihlášeni a možná je trochu zaskočí inovace, kterou naše redakce odhlasovala. Pro větší legraci se bramborový jedlíci budou muset popasovat nejen s množstvím salátu v žaludku, ale také s čínskými hůlkami. Uvidíme, zda se více salátu octne v břiše, či na podlaze. Novinku plánujeme i v soutěži o pití piva na ex. S tou budeme však ještě nějakou chvíli dělat tajnosti. Do soutěže se můžete přihlásit na e-mailu pribram@pribram.cz.

Bosáci s účastí počítají a chystají se zúčastněné pořádně rozparádit! A možná přijde i kouzelník…

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

4 tipy na Valentýna v Příbrami: vybrali jsme to nejlepší z valentýnských menu 4 tipy na Valentýna v Příbrami: vybrali jsme to nejlepší z valentýnských menu Hledáte, kam v Příbrami vyrazit na Valentýna? Vybrali jsme podniky, které připravily … FOTO Nová cisternová stříkačka třetí generace za jedenáct milionů je skoro na cestě do Rožmitálu Nová cisternová stříkačka třetí generace za jedenáct milionů je skoro na cestě do Rožmitálu Rožmitál pod Třemšínem posiluje bezpečnost. Dobrovolní hasiči se byli osobně podívat … Nepřehlédněte Na silnici u Rožmitálu vyjela řidička mimo silnici Na silnici u Rožmitálu vyjela řidička mimo silnici Ve čtvrtek 12. února se před osmou hodinou ranní stala nehoda osobního vozu na silnici … Doprava Bohutín slaví 100 let masopustního průvodu. Masky vyrazí i do Příbrami Bohutín slaví 100 let masopustního průvodu. Masky vyrazí i do Příbrami Masopustní úterý 17. února bude letos v Bohutíně výjimečné. Tradiční maškarní … Masopust Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku Ani v roce 2025 středočeští hygienici nepolevovali v kontrolách stravovacích … Nepřehlédněte Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli Rada města Příbrami odmítla vyhlásit stavební uzávěru na Fantově louce. Jednoduchý … LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer Dobříš čeká další kulturní večer plný inteligentního humoru a nadhledu. Ve čtvrtek 12. … Kultura Konec bláta a chaosu v Orlově. Příbram vybuduje nové parkoviště pro Brdy Konec bláta a chaosu v Orlově. Příbram vybuduje nové parkoviště pro Brdy Příbram má v plánu vybudovat v místní části Orlov nové parkoviště, které bude sloužit … FOTOGALERIE Úterní požár ve výrobní hale Bobcat v Dobříši způsobil škodu 6,5 milionu korun Úterní požár ve výrobní hale Bobcat v Dobříši způsobil škodu 6,5 milionu korun Úterní požár ve výrobní hale strojírenské společnosti Bobcat v Dobříši způsobil škodu … FOTO
Co se skrývá v oblíbené pěně na vlasy? Varování hlavní hygieničky Co se skrývá v oblíbené pěně na vlasy? Varování hlavní hygieničky Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo varování pro spotřebitele týkající se oblíbené … Nepřehlédněte
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz