20. 3. svátek má Světlana




Mystic Constructions bude budovat skatepark na Dobříši

3. července 2018   (10:00)
Mystic Constructions bude budovat skatepark na Dobříši

Po vybudování příbramského skateparku, se stejná firma pustí do práce i na Dobříši.



Veřejná zakázka k vybudování prvků dobříšského skateparku byla původně vypsána s termínem dohotovení k 30. září. „Bohužel z ní nevzešla žádná odpovídající nabídka, a výběrové řízení se muselo opakovat. Vybudování skateparku se tím posunulo až na konec listopadu,“ oznámila Ing. Markéta Čermáková, předsedkyně komise pro správu majetku města Dobříše.

Protože město není vlastníkem pozemku, na kterém se bývalý skatepark nacházel a budoucí nacházet bude, není možné zaplnit prostor betonovými prvky. Opět se tedy budou budovat prvky dřevěné. „Na jejich pořízení byla schválena částka 1 900 000 Kč bez DPH,“ prozradila ještě Markéta Čermáková.

Vzhledem k tomu, že na konci listopadu se dá předpokládat počasí, které nebude pro „skejťáky“ příznivé, ožije park nejspíše na jaře příštího roku.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

Brdská příroda volá o pomoc: stovky kilometrů tras čekají na dobrovolníky. Začíná se už v pátek Brdská příroda volá o pomoc: stovky kilometrů tras čekají na dobrovolníky. Začíná se už v pátek Dobrovolníci, rodiny s dětmi i milovníci přírody se opět mohou zapojit do tradiční … PŘÍRODA Policie pátrá po muži z Bohutína: Zanechal dopis na rozloučenou a zmizel Policie pátrá po muži z Bohutína: Zanechal dopis na rozloučenou a zmizel Policie vyhlásila pátrání po 54letém Michalu Vaňáčovi z obce Bohutín. AKTUÁLNĚ Nemocnice v Příbrami nasadila špičkovou UV technologii. Pomůže v boji proti infekcím Nemocnice v Příbrami nasadila špičkovou UV technologii. Pomůže v boji proti infekcím Oblastní nemocnice Příbram rozšiřuje své technologické vybavení o moderní UV-C … Galavečer sportu v Příbrami: Kdo se stal nejlepším sportovcem roku 2025? Galavečer sportu v Příbrami: Kdo se stal nejlepším sportovcem roku 2025? Ve čtvrtek 19. března večer se v příbramské divadle koná dlouho očekávaný Galavečer … ON-LINE PŘENOS Který městský problém si podle vás zaslouží „černého Petra“? Který městský problém si podle vás zaslouží „černého Petra“? Příbram funguje dál svým běžným rytmem, ale řada problémů zůstává otevřená. Na přání … ANKETA Řidič při couvání porazil ženu v Příbrami Řidič při couvání porazil ženu v Příbrami Ve čtvrtek 19. března odpoledne vyjížděli záchranáři k nahlášené nehodě se … AKTUÁLNĚ Ceny benzinu a nafty jdou stále nahoru. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u značky Prim Ceny benzinu a nafty jdou stále nahoru. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u značky Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 38,50 Kč do 40,90 … AKTUÁLNĚ Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek Sezona jde do svého vrcholu a HC Baník Příbram má za sebou úspěšné osmifinále, ve … SPORT Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Oblíbené farmářské trhy jsou zpět. Sezona 2026 odstartuje už tuto sobotu 21. března na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Mgr. Radek Galaš, ředitel Muzea Policie České republiky, působí jako člověk, který se … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz