14. 8. svátek má Alan

Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak

29. července 2020   (06:24)
Dalších 30 fotografií v galeriiMyslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak

V pátek 31. července přivítá Hotel Jurkos první návštěvníky. Restaurace bude otevřena i pro veřejnost, na první den připravují pro návštěvníky welcome drink.


Nově zrekonstruovaný hotel v centru Příbrami dostal svou finální podobu. Po vybudování příjezdové cesty od vlakového nádraží jsou dokončeny jak apartmány v nově postavené budově, tak i pokoje v hotelu samotném. Na své první návštěvníky čeká hotelová restaurace, která bude od pátku 31. července přístupná i pro veřejnost. Na první den připravují kuchaři speciální, v Příbrami neobvyklé menu. Specialitou místní kuchyně budou kromě steaků také pirohy na různé způsoby a čerstvé saláty.

K hlavní hotelové restauraci je postavená i terasa, kde bude možné nabídnout hostům příjemné posezení. V budoucnu nebude chybět ani koutek s grilem, kde bude šéfkuchař připravovat své speciality. „Restaurace je kapacitně dostačující, v jeden okamžik budeme moci obsloužit 140 nejen hotelových hostů,“ řekl majitel hotelu Jurkos, Jurij Kostjak.
K hlavní hotelové restauraci je postavená i …
První den bude podle Kostjaka slavnostní. „Chceme se především představit místním obyvatelům, kteří do restaurace před rekonstrukcí chodili. I když zde naleznou jiné prostředí a zcela jinou kuchyni, myslím si, že budou mile překvapeni. Čekat bude v pátek na všechny i welcome drink, a od 18 hodin zahraje na harfu Roxana Hädler,“ řekl Kostjak.
První den bude podle Kostjaka slavnostní. …
Nabídka jídel bude odlišná, než kterou většina místních restaurací nabízí. „Stravuji se v restauracích vlastně celou dobu, co v Příbrami bydlím. Chyběly mi zde rybí speciality, proto jsem se rozhodl udělat zcela odlišné menu. Zákazníkům nabídneme například slávky na bílém víně, grilované tygří krevety s čili a česnekem nebo třeba filet z pražmy královské. Jelikož od raného dětství miluji pirohy, nebudou také v nabídce chybět, a to na různé způsoby. Doporučil bych ochutnat ruské pirohy s tvarohem a zakysanou smetanou, polské s žampionem a zelím nebo klasické masové,“ zve Kostjak.
Nabídka jídel bude odlišná, než kterou většina …

Hotel nabídne mnoho nově zrekonstruovaných pokojů
Kapacitně se jedná hotel se 34 pokoji, ubytování dle Kostjaka bude cenově velice příznivé. „Ceny za jednu noc se budou pohybovat od 1500 korun, kdy v rámci ubytování bude i snídaně.
Hotel nabídne mnoho nově zrekonstruovaných …
Pro komfort ubytovaných zákazníků došlo k vybudování i rozlehlého parkoviště. Vstup do hotelu zůstane zachován. V pravé části je umístněná recepce, Lobby bar a vstup do restaurace, v levé je umístěn výtah, který je již připraven přepravovat první hosty. Rezervovat místa v restauraci lze na čísle 723 253 620.
Pro komfort ubytovaných zákazníků došlo k …

Fotogalerie

Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak () Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (1) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (2) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (3) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (4) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (5) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (6) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (7) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (8) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (9) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (10) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (11) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (12) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (13) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (14) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (15) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (16) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (17) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (18) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (19) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (20) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (21) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (22) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (23) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (24) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (25) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (26) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (27) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (28) Myslím, že výběr jídel v našem hotelu bude unikátní, říká Jurij Kostjak (29)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Vlastimil Vávra

autor: Jakub Pečenka

Další články

Ve čtvrtek přibylo v ČR 330 případů covidu, nejvíc od 3. dubna. Na Příbramsku jsou případy rozptýlené a není ohnisko, říkají hygienici Ve čtvrtek přibylo v ČR 330 případů covidu, nejvíc od 3. dubna. Na Příbramsku jsou případy rozptýlené a není ohnisko, říkají hygienici Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Na mnoha místech v českých diecézích se o víkendu uskuteční mariánské slavnosti. Věřící slaví nanebevzetí Panny Marie, jeden z nejvýznamnějších mariánských svátků. Velké slavnosti se konají také na Svaté Hoře. 13. srpna 2020   (19:06) V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46) Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Odběrová místa, která byla kvůli očekávanému náporu turistů zmobilizována, podle Babiše mají zůstat v novém režimu, aby byla připravena na případný nárůst počtu nakažených. 13. srpna 2020   (15:35) Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách došlo k situaci, kdy nově instalované sloupky nereagovaly na sirénu vozidel záchranné služby. 13. srpna 2020   (14:03) V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat. 13. srpna 2020   (09:01)
Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz