29. 9. svátek má Michal

Mobilní operátoři budou o Vánocích nabízet mobily na splátky

15. listopadu 2020   (09:33)
Mobilní operátoři budou o Vánocích nabízet mobily na splátky
foto: pribram.cz, ČTK

Někteří nabídnou při nákupu vybraných značek dva telefony za cenu jednoho nebo data navíc.


Mobilní operátoři budou o Vánocích zákazníkům nabízet mobily a další zařízení na splátky, někteří nabídnou při nákupu vybraných značek dva telefony za cenu jednoho nebo data navíc. Někteří uživatelé zaznamenají zvýšení rychlosti až na maximální technickou možnost jejich přípojky. Vyplývá to z informací firem.

O2 se v kampani zaměřila na podporu prodeje mobilních telefonů a dalších zařízení. Nabízí dvě desítky chytrých telefonů na splátky bez navýšení ceny. Telefony nabízí ve 150 značkových prodejnách nebo novém e-shopu. Vedle toho poskytuje slevu 500 korun na příslušenství.
"I v dnešní době, kdy má spousta lidí hlouběji do kapsy, chceme našim zákazníkům dát tu možnost darovat svým blízkým k Vánocům oblíbenou elektroniku od značek Samsung, Xiaomi, Apple a Acer," uvedl Václav Dostál z O2.
T-Mobile ve vánoční nabídce vsadil na data navíc. Ke každému tarifu Můj tarif přidá až tři GB měsíčně, za každé dobití nebo aktivaci předplacené karty pak deset GB. K nově pořízenému telefonu se smlouvou operátor přidá 24 GB na dva roky a při nákupu vybraných přístrojů Xiaomi dostane zákazník ještě druhý přístroj. K televizní službě T-Mobile TV firma nabízí dotované televizory a bezplatný přístup do videotéky až do poloviny ledna.

"Navazujeme na všechny naše letošní aktivity a přinášíme další významný nárůst dat pro naše zákazníky zdarma. Chceme, aby se všichni naši zákazníci - stávající i noví - cítili svobodně, nebyli odkázáni na nezabezpečené Wi-fi sítě, ale mohli surfovat v mobilu bez obavy, že by jim data náhodou došla. Proto přidáváme data navíc v našich tarifech bez jakéhokoliv zvyšování cen," uvedl výkonný ředitel T-Mobile pro ČR Juraj Bóna.
Vodafone majitelům tarifů a předplacených karet s datovým balíčkem přidá neomezená data na měsíc zdarma. Uživatelům neomezeného tarifu pak navýší rychlost s deset Mbit/s na maximum. Noví uživatelé pevného připojení jej získají na první tři měsíce bezplatně, včetně nejvyšší rychlosti jeden Gbit/s v síti bývalé UPC. Vodafone TV nabídne zhruba 50 oblíbených vánočních příběhů, filmů a pohádek ve speciální bezplatné videotéce.
Operátor rovněž poskytne slevy až 4000 korun na telefony od společností Apple a Samsung, notebooky Lenovo a Acer nebo televizor Sony a herní konzole PlayStation 4.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
ČTK
autor: Jakub Pečenka

Další články

Král: Nová cyklotrasa opět ukazuje, že radnice má v oblibě polovičatá řešení Král: Nová cyklotrasa opět ukazuje, že radnice má v oblibě polovičatá řešení Zastupitel města Příbrami Vladimír Král (Šance pro Příbram) reaguje na nově vznikající … Kvůli ptačí chřipce muselo být letos utraceno přes čtvrt milionu ptáků Kvůli ptačí chřipce muselo být letos utraceno přes čtvrt milionu ptáků Ptačí chřipka se nyní vyskytla v obci Trhové Dušníky. V okolí ohniska se vytyčí … Po čtyřech měsících se v ČR znovu objevila ptačí chřipka, je na Příbramsku Po čtyřech měsících se v ČR znovu objevila ptačí chřipka, je na Příbramsku Ohnisko je v malochovu v obci Trhové Dušníky. V Rožmitále se konala Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka V Rožmitále se konala Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka V Rožmitále pod Třemšínem se konal v sobotu 25. září další ročník Myslivecko-rybářské … Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína V kalendáři na svátek Václava připadá Den české státnosti. Proč se vůbec slaví a jaké … Jak bude v příštích týdnech? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v příštích týdnech? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Nejchladnější byl v tomto období rok 1972, kdy průměr klesl na šest stupňů. Naopak v … ŘSD ve středu zahájí opravu silnice I/18 v úseku Líchovy - Břekova Lhota ŘSD ve středu zahájí opravu silnice I/18 v úseku Líchovy - Břekova Lhota Provoz bude řízený kyvadlově. K pocitu bezpečí se můžete vyjádřit v dotazníkovém šetření K pocitu bezpečí se můžete vyjádřit v dotazníkovém šetření Čas na vyplnění a odevzdání dotazníku je do 31. října 2021. Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 8. října a v sobotu 9. října.
Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní Zcela nejpřirozenějším lidským pohybem je chůze. Aniž bychom o tom přemýšleli, …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz