21. 5. svátek má Monika




Mladík zmizel z výchovného ústavu, skrývá se před policisty

10. srpna 2018   (09:00)
Mladík zmizel z výchovného ústavu, skrývá se před policisty
foto: a

Hledaný ví, že je osobou v celostátním pátrání. Záměrně se vyhýbá trestnímu stíhání.



Příbramští policisté pátrají po další osobě. Jedná se o sedmnáctiletého muže, který je veden v celostátním pátrání již od data 8. února 2018. Toho dne odešel z výchovného ústavu a do současné doby se nevrátil, ani o sobě nepodal žádnou zprávu. V dubnu letošního roku se k pátrání po pobytu hledaného připojil Okresní soud v Písku. Začátkem června 2018 na něj vydal okresní soud v Příbrami příkaz k zatčení pro provinění maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a neoprávněné užívání cizí věci. Hledaný muž ví o tom, že je osobou v celostátním pátrání a záměrně se před orgány činnými v trestním řízení skrývá a mění své kontakty, aby se tak vyhnul trestnímu stíhání. Z výsledků šetření se kriminalistům podařilo zjistit informace, že by se muž měl v současné době živit jako pastevec koní u soukromého zemědělce nebo farmáře v kraji Vysočina nebo v Jihomoravském kraji. Vyhledává krátkodobé brigády s ubytováním.

Hledaný KUČERA VÁCLAV je zdánlivého stáří 17 -19 let. Je střední postavy, vysoký 180 – 185 cm. Má hnědé krátké rovné středně husté vlasy a modré oči. Je dost pravděpodobné, že se pokusí změnit svůj vzhled tím, že si oholí vlasy, anebo že si nechá narůst vousy.

Vzhledem k tomu, že se doposud hledaného muže nepodařilo vypátrat, obracejí se kriminalisté na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. Veškeré poznatky k hledanému, zejména k místu jeho výskytu či pobytu, přijme jakákoliv policejní služebna, případně je můžete telefonicky sdělit přímo příbramským kriminalistům na telefonním čísle 974 879 268 (313), mobilní telefon – 601 323 231, anebo prostřednictvím tísňové linky 158.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info a
autor: mip








Další články

Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Dobříš se opět promění v místo, kde to žije od rána do večera – DOBŘÍŠSKÉ MÁJOVÉ … KULTURA Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,99 Kč do 44,40 Kč … DOPRAVA Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších … TIP NA VÝLET Rožmitál investuje do oprav chodníků, silnic i bezpečnosti ve městě Rožmitál investuje do oprav chodníků, silnic i bezpečnosti ve městě Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v jarních investicích do oprav chodníků, … Příbram čeká víkendový nářez: Svatohorský Downtown slaví 10 let. Dorazí vítěz Asia Express i rapové legendy PSH Příbram čeká víkendový nářez: Svatohorský Downtown slaví 10 let. Dorazí vítěz Asia Express i rapové legendy PSH Historické centrum Příbram už tuto sobotu ovládne adrenalin, hluk kol, skoky mezi zdmi … SPORT Drama kolem výborů, krácená dotace pro HC Příbram a dotaz na „náhubkový“ řád. Zastupitelstvo tentokrát jelo rychle, ale bylo o čem mluvit Drama kolem výborů, krácená dotace pro HC Příbram a dotaz na „náhubkový“ řád. Zastupitelstvo tentokrát jelo rychle, ale bylo o čem mluvit Ve středu 20. května se příbramští zastupitelé sešli na dalším jednání. A i když šlo o … POLITIKA Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami Malí i velcí diváci, milovníci pohádek, loutek a kouzelných příběhů – zbystřete. Od … KULTURA Sledujte s námi! Ve středu v 16:00 zasedá příbramské zastupitelstvo. Co se bude řešit? Sledujte s námi! Ve středu v 16:00 zasedá příbramské zastupitelstvo. Co se bude řešit? Ve středu 20. května od 16:00 se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka opět sejdou … ON-LINE PŘENOS Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram Licenční komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) v první fázi licenčního řízení … SPORT
Lesem v Brdech občas otřese exploze. Pyrotechnici tam likvidují ostrou munici Lesem v Brdech občas otřese exploze. Pyrotechnici tam likvidují ostrou munici Exploze občas vyleká obyvatele pod brdskými hřebeny a pochopitelně i turisty, co se … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz