24. 5. svátek má Jana

Místostarosta Šedivý jednal s ředitelem 1.SčV, vodné a stočné se nejspíš nezvýší

8. října 2014   (12:26)
Místostarosta Šedivý jednal s ředitelem 1.SčV, vodné a stočné se nejspíš nezvýší
foto: pribram.cz

Zastupitelstvo na svém posledním zasedání neschválilo navrhovanou výši nájemného pro společnost 1. SčV.



Rada města Příbram na svém jednání projednala několik dokumentů v souvislosti s vodohospodářským majetkem. Hlavními dokumenty byla zpráva o stavu vodohospodářského majetku a také plán investic do vodohospodářského majetku pro město Příbram na rok 2015. S projednáním těchto zásadních dokumentů a stanovení nájemného pro provozovatele vodohospodářského majetku, tedy společnost 1.SčV, souvisí také otázka výše vodného a stočného, tedy poplatků, které hradí přímo obyvatelé města.

Zastupitelstvo města však neschválilo navrhovanou výši nájemného pro provozovatele vodohospodářské infrastruktury, a proto proběhlo okamžitě jednání mezi městem Příbram a generálním a finančním ředitelem 1.SčV Ivanem Eisem.
Město Příbram při jednání zastupoval 1. místostarosta Ivan Šedivý (ODS), který jednání okomentoval: "Sdělil jsem panu řediteli Eisovi stanovisko města Příbrami, které nebude v letošním roce souhlasit s navýšením vodného a stočného v Příbrami.

Zároveň jsem mu oznámil, že ani ve správní radě Svazku pro vodovody a kanalizace nebudu hlasovat pro zvýšení ceny vody předané. Na základě tohoto jednání obdrželo město Příbram materiál s návrhem kalkulace vodného a stočného, jehož cena by i v příštím roce měla zůstat na letošní úrovni, a to i přes nárůst nájemného o 3 procenta tak, jak to požaduje Evropská unie."

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: red








Další články

Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Příbramští policisté se zaměřili při dopravní akci především na používání … NEPŘEHLÉDNĚTE Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek Prestižní soutěž Czech Nature Photo zná vítěze jubilejního desátého ročníku. … FOTOGALERIE Z Milína do michelinské kuchyně a zpět. Ondřej Fejtl uzavřel svůj kruh Z Milína do michelinské kuchyně a zpět. Ondřej Fejtl uzavřel svůj kruh Ondřej Fejtl je jméno, které dnes v Milíně rezonuje s respektem. Nejen proto, že si tu … ROZHOVOR SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu? SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu? Spánek vypadá nevinně. Zavřete oči, lehnete si… a hotovo. Jenže věda říká něco úplně … ZAJÍMAVOSTI Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život Jak vypadá škola, která má přes 800 žáků, moderní areál, výuku angličtiny od první … ROZHOVOR Ranní budíček v příkopě: Řidič na Příbramsku zaspal zatáčku i s pořádnou opicí Ranní budíček v příkopě: Řidič na Příbramsku zaspal zatáčku i s pořádnou opicí Sobotní ráno začalo pro jednoho z řidičů na Příbramsku tvrdým přistáním v příkopu. … Jaké dokumenty potřebujete při prodeji nemovitosti? Jaké dokumenty potřebujete při prodeji nemovitosti? Pro prodej nemovitosti nestačí jen nafotit dům nebo byt a zveřejnit inzerát. Ve … PR Podnikatelé, pozor! Město spustilo kontroly odpadů. Kdo nemá smlouvu nebo doklady, může mít problém Podnikatelé, pozor! Město spustilo kontroly odpadů. Kdo nemá smlouvu nebo doklady, může mít problém Město Příbram od dubna výrazně přitvrdilo v kontrole toho, jak podnikatelé nakládají … POLITIKA Než se zeptáte doktora, ptáte se AI? Experti vydali příručku, jak nenaletět umělé inteligenci při řešení zdraví Než se zeptáte doktora, ptáte se AI? Experti vydali příručku, jak nenaletět umělé inteligenci při řešení zdraví Bolest hlavy, vyrážka nebo výsledky krevních testů? Stále více lidí dnes místo … ZDRAVOTNICTVÍ
Kolvínská džungle: kraj hlohů, trnek, planých hrušek a pěnic Kolvínská džungle: kraj hlohů, trnek, planých hrušek a pěnic Jsou místa v Brdech, která člověka okouzlí třeba tajemnou krásou bučin nebo … POZNÁVÁME BRDY
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz