19. 1. svátek má Doubravka
Místo toho, abychom zkrášlovali společný životní prostor, opravujeme to, co někteří naši spoluobčané ničí

Nepřehlédněte
31. prosince 2019   (09:12)
Místo toho, abychom zkrášlovali společný životní prostor, opravujeme to, co někteří naši spoluobčané ničí

Buďme k sobě vstřícní, pomozme slabším, važme si práce druhých, dejme najevo, že patříme do společnosti slušných a korektních lidí," říká Pavel Mácha, ředitel Technických služeb města Příbrami


Vážení čtenáři,
dovolte, abych Vás pozdravil, popřál mnoho štěstí, zdraví, pohody a úspěchů v příštím roce jménem firmy, s jejíž prací se denně ve městě setkáváte. Technické služby jsou ve městě kvůli úklidu, svozu odpadků, péči o zeleň, veřejnému osvětlení, opravám komunikací… a provozu dalších systémů, které jsou všem samozřejmé, ale jejich výpadek by byl nepříjemným překvapením. Proto se snažíme námi poskytovanou službu zlepšovat, inovovat a rozšiřovat tak, aby se obyvatelé cítili ve své Příbrami dobře. Naším cílem je dodávat práci včas a požadované kvalitě.

Denně však, bohužel, musíme řešit projevy vandalství, které nás zaměstnávají a mění naše plány. Místo toho, abychom zkrášlovali společný životní prostor, opravujeme, čistíme nebo vyměňujeme to, co někteří naši spoluobčané ničí a cíleně likvidují. Jen za tři čtvrtě roku 2019 jsme vydali na tyto opravy téměř šest set tisíc korun. Za to by se dalo pořídit například nové dětské hřiště. Proto Vás chci požádat o větší všímavost k vandalismu, ke znečišťování veřejných prostranství. Buďme k sobě vstřícní, pomozme slabším, važme si práce druhých, dejme najevo, že patříme do společnosti slušných a korektních lidí. Také já si společně s Vámi přeji, aby naše město bylo čisté s upravenými parky, krásnou zelení, příjemným posezením.

Úspěšný rok 2020 Vám, Vašim blízkým i městu přeje

Ing. Pavel Mácha
Ředitel Technických služeb města Příbrami, p. o.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Po dlouhých 18 letech od schválení územního plánu města Příbrami, kde byla trasa obchvatu zanesena a schválena, byl udělán důležitý krok pro jeho realizaci. 19. ledna 2020   (19:47) Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23) Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Spravovat ho budou Sportovní zařízení města ve spolupráci s Městským kulturním centrem. 19. ledna 2020   (06:56) Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31) Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Každodenně se setkáváme s případy, kdy jsou povětšinou naši senioři zlákáni, oklamáni a okradeni takzvanými „šmejdy“. V Příbrami bude o této problematice přednášet Zbyněk Prousek. 18. ledna 2020   (17:16) Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Díky rychlému zásahu městských strážníků nestačil nic odcizit. 18. ledna 2020   (14:23) Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů V jedinečný svět fantazie a hry se Galerie Františka Drtikola promění v neděli 19. ledna při slavnostní vernisáži 18. ledna 2020   (13:10) Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Hygienici zaznamenali raketový vzestup chřipky 18. ledna 2020   (10:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz