18. 3. svátek má Eduard




Místo husy pstruh. Bohutínští rybáři pořádají svatomartinskou akci

10. listopadu 2023   (15:00)
Místo husy pstruh. Bohutínští rybáři pořádají svatomartinskou akci
foto: ilustrační, Pixabay (darrenquigley32)

Místní organizace Českého rybářského svazu v Bohutíně zve širokou veřejnost na Svatomartinského pstruha s volným rybolovem a výlovem bohutínské Tůňky v sobotu 11. listopadu.


Přijít si nachytat nebo koupit čerstvou rybu může široká veřejnost v sobotu 11. listopadu v Bohutíně. „Akci organizujeme vzhledem k poptávce po čerstvých rybách, tak jako tomu bylo začátkem jara, kdy pořádáme Bohutínské pstruhobraní,“ říká Lumír Mazánek, předseda místní organizace Bohutín Českého rybářského svazu. Rybařit se bude na vodní ploše Tůňka, vedle pstruhů dovezených z jižních Čech se v nabídce objeví také siveni.

Program akce Svatomartinský pstruh začne volným rybolovem od 8.00 do 11.00. „Preferujeme plavanou, aby se na místo vešlo dost rybářů,“ podotýká Lumír Mazánek. Od 11.00 do 12.00 dojde k vylovení Tůňky, poté (až do půl druhé) si zájemci mohou vylovené ryby koupit. „Doporučujeme, aby s sebou lidé měli vlastní igelitovou tašku či kbelík. Zakoupené ryby na místě usmrtíme, ale dále již nezpracujeme, abychom udrželi okolí Tůňky čisté,“ vysvětluje předseda.
V roce 2024 organizace plánuje na přelomu března a dubna třetí ročník Bohutínského pstruhobraní a na Den dětí dětské rybářské závody v Drahlíně. „Pokud se Svatomartinský pstruh osvědčí, určitě akci uspořádáme znovu na podzim příštího roku,“ dodává Lumír Mazánek.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc V úterý 17. března krátce před půl sedmou večer přijali záchranáři oznámení o nehodě … AKTUÁLNĚ Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji Řidiči by měli být v jarních měsících na silnicích obzvlášť opatrní. Právě nyní totiž … DOPRAVA Peče celá věznice! Na Bytízu soutěžili vězni v pečení žemlovky Peče celá věznice! Na Bytízu soutěžili vězni v pečení žemlovky V příbramské věznici Bytíz to v posledních dnech vonělo jako v cukrárně. Ve školském … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbram čeká volejbalový večer roku. Kocouři vstupují do předkola play-off proti Ostravě Příbram čeká volejbalový večer roku. Kocouři vstupují do předkola play-off proti Ostravě Základní část sezony je u konce a přichází chvíle, na kterou čekali hráči i fanoušci. … SPORT Ministerstvo varuje: Tisícům seniorů brzy přestanou platit občanky bez omezení Ministerstvo varuje: Tisícům seniorů brzy přestanou platit občanky bez omezení Ministerstvo vnitra informuje o končící platnosti občanských průkazů. To se týká lidí … NEPŘEHLÉDNĚTE Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami se vrací filmový festival Jeden svět, který přináší dokumentární snímky o … NEPŘEHLÉDNĚTE Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Vandalismus v Příbrami se projevuje od poničených košů a laviček až po ohnuté stožáry … FOTOGALERIE V Občově hořela autodílna, hasiči byli na místě dva dny V Občově hořela autodílna, hasiči byli na místě dva dny Několik hasičských jednotek zasahuje v Občově u požáru autodílny. AKTUALIZOVÁNO Známe 16 postupujích v anketě. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Známe 16 postupujích v anketě. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Velká čtenářská anketa na portálu pribram.cz, která hledá nejoblíbenější fotbalový … SPORT
Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Okolí rožmitálského zámku má za sebou další výrazné zlepšení. Skupina místních … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz