25. 3. svátek má Marián




Miroslav Peterka: Parkovací zóny jsou dobré, ale je nutné umět zjistit, kdo na nich bude parkovat neoprávněně

ROZHOVOR
3. září 2022   (18:10)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Lídr kandidátky ODS Miroslav Peterka chce, aby na Příbram byl každý pyšný.


Na základě volební ankety, které se zúčastnilo více než 7 tisíc čtenářů portálu pribram.cz, jsme připravili sérii předvolebních rozhovorů s lídry stran a hnutí, které by se podle výsledků ankety dostali do městského zastupitelstva. Všem jsme kladli stejné dotazy a vy si tak sami můžete poslechnout, který z nich na vás působí nejlépe.

Do čela kandidátky za ODS se postavil rodilý Příbramák Miroslav Peterka, který mimo jiné pracuje několik let pro příbramský volejbal. V momentě úspěšných komunálních voleb neplánuje okamžité změny. Podle něj je potřeba se s chodem města seznámit, než se začnou dělat závěry.
Co se týče povolební spolupráce, ODS se nevymezuje vůči nikomu vyjma komunistů. Strana chce pracovat s lidmi, kteří budou sdílet její volební program a bude za nimi vidět odvedená práce.
Jedno z hlavních témat je Aquapark Příbram a jeho zdlouhavá přestavba. „Určitě by se mělo začít dělat, protože stav aquaparku je špatný. Stojí to město každý den spoustu peněz. Měl by se vybrat zhotovitel a začít,“ uvedl Peterka.

Podle Peterky jsou parkovací zóny dobré, ale je nutné umět zjistit, kdo tam parkuje neoprávněně. V rámci jejich volebního programu preferují parkování u domů.
Jaký názor má ODS v čele s lídrem Miroslavem Peterkou na budování cyklostezek a více o budoucích investicích v případě volebního úspěchu, se dozvíte v našem videorozhovoru.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu Ve středu 25. března asi hodinu před polednem vyjížděly všechny složky integrovaného … AKTUALIZOVÁNO Hasiči i policie prověřovali nahlášený únik plynu na poště, plynaři zajištují opravu potrubí Hasiči i policie prověřovali nahlášený únik plynu na poště, plynaři zajištují opravu potrubí Ve středu dopoledne mířili hasiči k budově pošty v ulici Gen. R. Tesaříka v Příbrami. … AKTUALIZOVÁNO Příbram se v sobotu opět připojuje k celostátní akci Ukliďme Česko Příbram se v sobotu opět připojuje k celostátní akci Ukliďme Česko Stejně jako v předchozích letech se i letos Příbram zapojí do celostátní úklidové akce … NEPŘEHLÉDNĚTE Exkluzivně o Díky!FESTu: Kdo bude dalším vystupujícím a co bylo v plánu na další ročník? Exkluzivně o Díky!FESTu: Kdo bude dalším vystupujícím a co bylo v plánu na další ročník? Portál pribram.cz je hlavním mediálním partnerem této akce, která se letos koná 19. … ROZHOVOR Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové Po teplém začátku týdne míří do Česka výrazná změna počasí. Teploty ve čtvrtek a v … AKTUÁLNĚ Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě Během pondělního dopoledne proběhl na Střední odborné škole Dubno atraktivní … DOPRAVA Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se! Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se! V Milíně mají lidé možnost znovu sledovat díky nainstalované kameře čapí hnízdo na … VIDEO Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou Míst pro parkování ve městě ubývá a počet aut naopak stále roste. Ulice kolem domů se … PR Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel Přijďte si užít velikonoční svátky tak, jak je prožívali březohorští havíři a … VELIKONOCE
Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho Příbram připravuje novou vyhlášku, která má omezit hlučné činnosti o nedělích a … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz