2. 5. svátek má Zikmund

Mikulášský vlak sveze hodné i zlobivé

30. října 2018   (13:28)
Mikulášský vlak sveze hodné i zlobivé
foto: ha.cz

Po historické železniční vlečce do Kovohutí se můžete projet v sobotu 1. prosince.



Historickým motorovým vlakem s mikulášskou nadílkou se můžete projet z Příbrami do Kovohutí a zpět v sobotu 1. prosince. Čerti pod dohledem andělů a svatého Mikuláše přijedou po kolejích tento rok už po čtvrté. Balíčky budou rozdávat přímo během jízdy v historickém železničním voze s dřevěnými lavicemi. Pokud vás cestou nezahřejí kamna, která vůz vytápějí, můžete si nechat naservírovat některý z nabízených teplých nápojů.

Odjezdy zvláštních vlaků z Příbrami: 9:20, 10:20, 11:20, 13:20, 14:20 a 16:20 hod. Příjezdy zpět do Příbrami: 10:05, 11:05, 12:05, 14:05, 15:05 a 17:05 hod.

O Mikulášskou jízdu, kterou připravuje spolek Rakovnicko - Protivínské dráhy zejména pro rodiny s dětmi, bývá obrovský zájem. Vzhledem k omezené kapacitě, je třeba včas zarezervovat místa.

Podmínkou rezervace je úhrada dobrovolného příspěvku v hodnotě mikulášského balíčku a zpátečního jízdného ve zvláštním vlaku:

– dítě a jedna dospělá osoba = 140,- Kč
– dítě a dvě dospělé osoby (případně dvě děti a jeden dospělí) = 220,- Kč
– zvýhodněná rodinná jízdenka (dvě děti a dva dospělí) = 250,- Kč

Provedení rezervace místa v konkrétním vlaku včetně úhrady dobrovolného příspěvku, je možné od 1. listopadu vždy v pondělí od 10 do 14 hodin, ve středu, čtvrtek a v pátek od 10 do 16 hodin nebo v neděli od 12 do 18 hodin u pana Jandy v osobní pokladně příbramského vlakového nádraží (při vstupu z ulice hned vpravo). V úterý, sobotu a dále ve dnech 7., 14. a 15. 11. 2018 se rezervace neprovádějí.
Případné další informace na tel.: 774 818 458, 725 397 434

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: rpdraha.cz
autor: jk








Další články

Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale Příbram se může těšit na výjimečný hudební večer. Monika Absolonová vystoupí 17. … KULTURA Černá sobota na Příbramsku: Další auto skončilo na střeše u Milína Černá sobota na Příbramsku: Další auto skončilo na střeše u Milína Série nehod s vozy převrácenými na střechu pokračuje. Po odpolední havárii u Sedlčan … AKTUÁLNĚ Podvodníci se vydávají i za příbramskou policii! Lidem berou úspory přímo po telefonu Podvodníci se vydávají i za příbramskou policii! Lidem berou úspory přímo po telefonu Kriminalita páchaná v kyberprostoru neustává a drzost podvodníků roste. Nově se … NEPŘEHLÉDNĚTE Nehoda u Libíně: Auto skončilo na střeše, zraněnou ženu transportovali do Příbrami Nehoda u Libíně: Auto skončilo na střeše, zraněnou ženu transportovali do Příbrami Odpolední havárie u obce Libíň na Sedlčansku si vyžádala zásah záchranářů, policistů i … AKTUALIZOVÁNO Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ vyvolal diskusi Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ vyvolal diskusi V uplynulých dnech probíhaly v okolí sochy PŘÍBRAM JAKO NA DLANI terénní úpravy, … NÁZOR Překonali jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Na Facebooku nás je už přes 34 000! Překonali jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Na Facebooku nás je už přes 34 000! 34 000 lidí. 34 000 příběhů. 34 000 důvodů, proč to celé dává smysl. A my si toho … NEPŘEHLÉDNĚTE Ředitelka ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 273 Šárka Bodnárová: „Každé dítě má jiný talent, naším úkolem je ho rozvíjet“ Ředitelka ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 273 Šárka Bodnárová: „Každé dítě má jiný talent, naším úkolem je ho rozvíjet“ Základní škola Příbram II, Jiráskovy sady 273 je tradiční komunitní škola umístěná v … ROZHOVOR Hrušně a jabloně: Když Brdy rozkvétají vzpomínkami Hrušně a jabloně: Když Brdy rozkvétají vzpomínkami Když bloudíme napříč záběhelskými, padrťskými pláněmi, míjíme Kolvín nebo se … POZNÁVÁME BRDY Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž Příbram si doma připsala cenné tři body. Proti Dynamu České Budějovice sice prohrávala … SPORT
SENZACE! 2. ZŠ Dobříš je MISTREM REPUBLIKY! Po 18 letech znovu na vrcholu SENZACE! 2. ZŠ Dobříš je MISTREM REPUBLIKY! Po 18 letech znovu na vrcholu Tohle je sportovní pohádka, která se stala skutečností. Dobříšští školáci z 2. ZŠ … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz