12. 8. svátek má Klára

Mezinárodní kynologický festival CACIT Dobříš 2019

16. srpna 2019   (16:47)
Mezinárodní kynologický festival CACIT Dobříš 2019

Tento víkend proběhne jedna z největších sportovně-kynologických akcí u nás, mezinárodní kynologický festival CACIT Dobříš.



Více jak 400 kynologů z ČR, Slovenska, Polska, Ruska, Estonska, Lotyšska a Rakouska bude soutěžit ve čtyřech sportech: sportovní kynologii, canicrossu, agility a
obedience.

Závod začne již dnes Nočním Leskrosem zámeckým parkem. Jde o noční závod v canicrossu, kdy závodníci ve světle čelovek proběhnout stanovenou trať. V sobotu i neděli bude na fotbalovém stadionu probíhat hlavní závod CACIT ve sportovní kynologii. Z této královské disciplíny uvidí diváci poslušnosti a obrany. Stopy se budou konat v prostorách v okolí Dobříše.

Závod je kvalifikací pro mistrovství světa jednotlivých plemen. Na školním hřišti ZŠ Dobříš proběhnou v sobotu závody v agility, v neděli pak soutěž v obedience.

Pro dětské diváky je na sobotní odpoledne připraveno dětské odpoledne „O psech a se psy“. Děti si budou moci zasoutěžit samy i se svými čtyřnohými kamarády. K dispozici bude skákací hrad nebo malování na obličej. Závod bude ukončen slavnostním vyhlášením nejlepších v neděli kolem páté hodiny.
Všechny informace o akci najdete na www.cacit.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jaroslav Kratochvíl
autor: top








Další články

Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami Mezinárodní den leváctví připadá na 13. srpna a připomíná desetinu lidí, kteří svět … ZAJÍMAVOSTI Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem Umožnit těžce nemocným a umírajícím splnit mnohdy jedno z jejich posledních přání. To … AKTUÁLNĚ Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo Žně ve Středočeském kraji končí, výnosy meziročně klesly v důsledku sucha až o desítky … AKTUÁLNĚ Omezení na D4 u Jíloviště potrvá do 21. srpna, další bude v září. Řidiči si stěžují na kolony Omezení na D4 u Jíloviště potrvá do 21. srpna, další bude v září. Řidiči si stěžují na kolony Současné omezení provozu na dálnici D4 u Jíloviště, kde se kvůli stavbě nového mostu … AKTUÁLNĚ Sedlčanští hasiči převzali novou termokameru spolufinancovanou městem Sedlčanští hasiči převzali novou termokameru spolufinancovanou městem V úterý 11. srpna 2026 proběhlo na hasičské stanici HZS Středočeského kraje v … SEDLČANSKO Policie vyráží na řidiče z výšky: Skrytá Iveca odhalila už téměř 1 400 prohřešků Policie vyráží na řidiče z výšky: Skrytá Iveca odhalila už téměř 1 400 prohřešků Telefon v ruce, překročená rychlost nebo nebezpečné předjíždění. Právě na takové … DOPRAVA Mohutný požár skládky v Chrástu: Černý dým a plameny byly vidět na kilometry daleko, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu Mohutný požár skládky v Chrástu: Černý dým a plameny byly vidět na kilometry daleko, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu Rozsáhlý požár skládky v obci Chrást u Březnice dnes večer zalarmoval profesionální i … AKTUÁLNĚ Nový Knín slaví 250 let včelařské školy. Dorazí i Marie Terezie a Vojta Nedvěd Nový Knín slaví 250 let včelařské školy. Dorazí i Marie Terezie a Vojta Nedvěd Unikátní kapitolu českého včelařství připomene o víkendu Nový Knín. Právě před 250 … ZAJÍMAVOSTI Demence nemusí přijít tak brzy. Tři rizikové faktory rozhodují o celých 13 letech života Demence nemusí přijít tak brzy. Tři rizikové faktory rozhodují o celých 13 letech života Demenci dnes neumíme zastavit, ale podle nové studie ji dokážeme výrazně oddálit. Až o … ZDRAVOTNICTVÍ
Novela stavebního zákona zrychluje výstavbu. Přírodu ale může stát víc, než se zdá Novela stavebního zákona zrychluje výstavbu. Přírodu ale může stát víc, než se zdá Novela stavebního zákona, kterou poslanci schválili v červenci, má zrychlit povolování … POLITIKA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz