13. 2. svátek má Věnceslav




Městu se podařilo sehnat firmu na dostavbu Junioru. Cena? Šest milionů

20. června 2019   (19:32)
Městu se podařilo sehnat firmu na dostavbu Junioru. Cena? Šest milionů

Do druhé kola výběrového řízení na dostavbu Junior klubu se přihlásila jedna společnost



„Proběhlo druhé kolo výběrového řízení na dostavbu Junior klubu, do kterého se přihlásila jedna společnost. Ta s největší pravděpodobností splní podmínky pro podepsání smlouvy. Mělo by se tedy s dostavbou začít co nejdříve tak, aby do konce roku nejpozději byla stavba dokončena,“ uvedl na tiskové konferenci místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA (ANO).

Konečná cena dostavby vzroste o cca 1,5 milionu korun
Předpokládaná hodnota dostavby byla 4,5 milionu korun, nyní se počítá se šesti miliony. Důvodem navýšení ceny je podle radních fakt, že nová firma nyní ručí i za stavbu, která již byla provedena původním dodavatelem. Dále bylo s odchodem původní stavební firmy nutno zhotovit novou projektovou dokumentaci, a to se také projevilo v konečné sumě. Řádově budou celkové náklady na stavbu kolem 16 – 17 milionů korun.

O Junior klub se budou starat dva subjekty
Provozní zázemí, technické řešení, zásobování a gastro bude pod patronátem Sportovního zařízení města Příbram. Kultuní náplň pak bude mít na starosti Městské kulturní centrum.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: www.pribram.cz
autor: mir








Další články

Ševčinský důl na Březových Horách zaplní masky a veselí. Vstupné je za jednu korunu Ševčinský důl na Březových Horách zaplní masky a veselí. Vstupné je za jednu korunu Historické báňské objekty Ševčinského dolu na Březových Horách se v sobotu 14. února … Masopust Nenechte si ujít! Šest planet na jedné obloze a Příbram bude u toho Nenechte si ujít! Šest planet na jedné obloze a Příbram bude u toho Večer 28. února nabídne obloha vzácnou podívanou, která se jen tak neopakuje. Šest … Zajímavosti Napadení učitelky v Nečíni: policie vyšetřuje incident mezi žákem a dospělou osobou Napadení učitelky v Nečíni: policie vyšetřuje incident mezi žákem a dospělou osobou Na základní škole v Nečíni došlo v pátek 13. února k incidentu, při kterém měl žák … AKTUÁLNĚ Rožmitálští vedoucí se vzdělávali na krajském semináři rybářských kroužků Rožmitálští vedoucí se vzdělávali na krajském semináři rybářských kroužků Zástupci rybářského kroužku z Rožmitálu pod Třemšínem nechyběli na krajském semináři … Nepřehlédněte Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráze natankujete  na čerpacích stanicích značky OMV Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráze natankujete na čerpacích stanicích značky OMV Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,91 … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Tematické plesy, Šibřinky, oslavy masopustu – to vše nabídne valentýnský víkend! Tipy na víkend: Tematické plesy, Šibřinky, oslavy masopustu – to vše nabídne valentýnský víkend! Tento víkend si můžete vybrat z opravdu široké nabídky kulturních akcí – od … Dva příslušníci z Věznice Příbram pomohli zachránit lidské životy Dva příslušníci z Věznice Příbram pomohli zachránit lidské životy Dva příslušníci z Věznice Příbram převzali z rukou generálního ředitele genmjr. Tomáše … Kauza „dezinfekce stadionů“ míří k soudu. Obžalobě čelí i FK Příbram Kauza „dezinfekce stadionů“ míří k soudu. Obžalobě čelí i FK Příbram Obvodní soud pro Prahu 6 může zahájit hlavní líčení v rozsáhlé kauze spojené se … Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Řidiči senioři si polepšili. Připomínáme, že první povinná lékařská prohlídka už se … Doprava
Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Příbram se stala na několik dní místem setkání mladých architektů a nadšenců … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz