28. 5. svátek má Vilém




Městské lesy jsou pod novým jednatelem v zisku, vydělaly 800 tisíc

17. března 2015   (06:44)
Městské lesy jsou pod novým jednatelem v zisku, vydělaly 800 tisíc
foto: sxc

Na bývalého jednatele Městských lesů je podáno trestní oznámení.



Hospodaření Městských lesů Příbram se s příchodem nového jednatele inženýra Chytky rapidně zlepšilo. Novinářům to na tiskové konferenci sdělil místostarosta města Příbram Václav Švenda (TOP 09). Během měsíců, kdy organizace měla nové vedení, vykázala provozní zisk 800 tisíc korun. I z tohoto důvodu upravila rada města svým rozhodnutím provozovatelskou smlouvu. Městské lesy budou městu platit za to, že mohou podnikat v jeho lesích o 500 tisíc korun ročně více (původně 1 milion korun). I tak by měla organizace vykázat zisk a vytvořit si dostatečné rezervy.

To bývalý jednatel Městských lesů Příbram Pavel Novotný má jiné starosti. Nejen, že má problémy kvůli svému nejvyššímu dosaženému vzdělání, v prosinci přibylo i trestní oznámení kvůli neoprávněnému fakturování právních služeb.

„Byly účtovány právní služby za úkony, které nebyly provedeny, nebo neodpovídaly fakturované výši,“ řekl starosta města Jindřich Vařeka (ANO), který například uvedl, že za přepsání sídla společnosti byla fakturována částka vyšší než 20 tisíc korun.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Z Příbrami až na evropský šampionát. Mladé stepařky z Oxygenu chtějí v Belgii zazářit Z Příbrami až na evropský šampionát. Mladé stepařky z Oxygenu chtějí v Belgii zazářit Velký sportovní úspěch slaví Oxygen Příbram. Kadetský a juniorský tým závodního step … SPORT Hasiči z Březových Hor mají moderní cisternu za téměř 12 milionů Hasiči z Březových Hor mají moderní cisternu za téměř 12 milionů Jednotka SDH Příbram – Březové Hory má od tohoto týdne k dispozici novou moderní … ZAJÍMAVOSTI Příbram jde po černých skládkách. Kamery odhalí viníky, pokuty budou bolet Příbram jde po černých skládkách. Kamery odhalí viníky, pokuty budou bolet Příbram se chystá tvrdě zakročit proti černým skládkám, které se v posledních měsících … AKTUÁLNĚ Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Co kdyby stáří nebylo o zpomalování, ale o nové energii, pohybu a setkávání? Právě na … ZAJÍMAVOSTI Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Koncert je určen všem bez rozdílu a není na něj třeba žádná vstupenka. Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Případ jízdy závodního monopostu v barvách Ferrari po dálnici D4, který v uplynulých … AKTUÁLNĚ Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Nejen Česká republika, ale především západní Evropa zažívá mimořádnou a v mnoha … AKTUÁLNĚ Příbram slaví titul mistra České republiky v kickboxu Příbram slaví titul mistra České republiky v kickboxu Na mistrovství České republiky v kickboxu v Lovosicích uspěli dva zástupci … SPORT Kamýk slaví 65 let: přehrada, která drží Vltavu na uzdě, se výjimečně otevírá lidem! Kamýk slaví 65 let: přehrada, která drží Vltavu na uzdě, se výjimečně otevírá lidem! Vodní dílo Kamýk, jeden z méně nápadných, ale naprosto klíčových článků Vltavské … ZAJÍMAVOSTI
V lese u Hudčic na Březnicku hořel lesní porost, na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči společně s techniky energetické společnosti ČEZ V lese u Hudčic na Březnicku hořel lesní porost, na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči společně s techniky energetické společnosti ČEZ K nahlášení mimořádné události došlo v úterý odpoledne krátce po šestnácté hodině. … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz