20. 7. svátek má Ilja

Město nabízí k pronájmu zasedací sál, nebo obřadní síň

3. července 2014   (15:22)
Město nabízí k pronájmu zasedací sál, nebo obřadní síň

Ceník pronájmu najdete dole pod textem.


Občané, firmy a další instituce mají možnost krátkodobého pronájmu prostor v budovách města Příbram. Jedná se převážně o zasedací místnosti, se souhlasem starosty také o obřadní síň. Krátkodobým pronájmem se rozumí pronájem na dobu kratší než 30 dnů. O možnosti dnes informoval tiskový mluvčí města Příbram Ondřej Šlechtický.

„Objednávky na pronájem vyřizuje Městská realitní kancelář Příbram, kde lze zároveň získat bližší informace. Pronájem prostor je pak realizován na základě nájemní smlouvy,“ informoval starosta města Pavel Pikrt (ČSSD).

O pronájem se žádá 5 dní dopředu

O pronájem musí zájemce zažádat písemnou formou minimálně 5 dní před konáním akce. Pronajímané prostory lze využít k pořádání schůzí, kulturních, společenských či vzdělávacích akcí. Žadatel musí v žádosti uvést termín a účel akce a předpokládaný časový rozsah, dále pořadatele akce a osobu odpovědnou za převzetí pronajímaného prostoru a zařízení a jeho předání pronajímateli po ukončení akce.

Nájemné (včetně DPH) v pronajímaných prostorech je stanoveno takto:

a) jednací sál, nám. T. G. Masaryka 121, Příbram I
akce do 1 hodiny včetně 1 300,- Kč
každá další hodina i započatá 200,- Kč
úklid 850,- Kč
kuchyňka 200,- Kč

b) zasedací místnost, Na Příkopech 105, Příbram I
akce do 1 hodiny včetně 480,- Kč
akce nad 1 hodinu 480,- Kč za první hodinu
každá další hodina i započatá 60,- Kč
úklid 742,- Kč

c) zasedací místnost v 1. patře 2. pavilonu v Příbrami VII, ul. Žežická č. p. 193 (75 m², cca 40 míst)
akce do 1 hodiny včetně 200,- Kč
každá další hodina i započatá 200,- Kč

d) obřadní síň Zámeček – Ernestinum, Tyršova 106, Příbram I
akce do 1 hodiny včetně 840,- Kč
akce nad 1 hodinu 840,- Kč
každá další hodina i započatá 120,- Kč
úklid 456,- Kč

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: red, MJDalší články

Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí. 19. července 2019   (21:16) Ve městě přibude pět kamerových bodů Ve městě přibude pět kamerových bodů Městská policie Příbram ve spolupráci s Policií ČR vytipovala sedm lokalit, kde by bylo dobré umístit nové kamerové body. Pět určených míst bude kamerami osazeno do konce letošního roku. 19. července 2019   (17:16) Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří "Kluci pracují ve dne v noci, někdy ani nespí, jen aby měli čtenáři aktuální informace,“ říká Miloslava Ritschlová, redaktorka pribram.cz 19. července 2019   (14:27) Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Nadýchal přes dvě promile 19. července 2019   (11:11) Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Dopravní nehoda omezuje provoz v Rožmitále pod Třemšínem 19. července 2019   (09:26) Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Došlo k vážnému poranění nezletilé osoby 19. července 2019   (08:50) AKTUALIZOVÁNO Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice nefunguje tak, jak bychom si představovali, většinou je prázdná,“ říká Bc. Petra Zemanová, vedoucí týmu služeb sociální péče a sociální pracovnice společnosti Alka 19. července 2019   (06:23) Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Při hasení požáru došlo k výpadku dodávky vody pro obec Lhota u Příbramě a hasiči nakonec museli hledat přírodní zdroje hasební vody 18. července 2019   (20:16) Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Pokud si fenky do 21 dnů od nalezení jejich majitelé nevyzvednou, budou nabídnuty k adopci 18. července 2019   (17:12) Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Centrum se zabývá léčbou cévní mozkové příhody neboli mrtvice. 18. července 2019   (14:41)


Související články

Ve městě přibude pět kamerových bodů Městská policie Příbram ve spolupráci s Policií ČR vytipovala sedm lokalit, kde by bylo dobré umístit nové kamerové body. Pět určených míst bude kamerami osazeno do konce letošního roku. 19. července 2019   (17:16) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Středočeská záchranka postupně obnovuje vybavení sanitek – některá nosítka jsou na hranici životnosti Dvě témata týkající se Středočeské záchranné služby projednali krajští radní na svém pondělním zasedání. Jednak šlo o nákup nové transportní techniky a druhý bod jednání se týkal nákupu tří nových vozidel pro systém rendez-vous. 15. července 2019   (16:32) Obecnice dostane na škody po loňské povodni Obecnici byla připsána dotace na rekonstrukci mostku přes Obecnický potok a rekonstrukci místních komunikací 3. července 2019   (05:55)

Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz