31. 5. svátek má Kamila

Město k 800. výročí nakoupí propagační předměty za stovky tisíc

9. února 2016   (06:31)
Město k 800. výročí nakoupí propagační předměty za stovky tisíc
foto: pribram.cz

Výběrové řízení končí již tento čtvrtek v 8.30 ráno.



Deštníky, USB disky, hrnky a spoustu dalších propagačních předmětů nakoupí město Příbram v souvislosti s 800. výročím od první písemné zmínky o městě, jehož oslavy vyvrcholí letos v červnu. Předpokládaná cena zakázky je 478.760 Kč, finální vysoutěžená cena by však měla být nižší.

Největší podíl mají červené deštníky s logem a textem „Kape mi na karbid“. Těch by mělo být vyrobeno tři tisíce kusů. Dále město poptává výrobu karet, látkových tašek, porcelánových hrnků, triček, magnetek, placek, čepic, balónků a USB disků. Všechny předměty by měly být vyvedeny s novým logem města a různými hesly, které se vztahují k oslavám výročí.

Město si vyhradilo právo uzavřít smlouvu pro každý z poptávaných předmětů zvlášť. Dodací lhůta je určena na tři týdny od podpisu smlouvy.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu Fotbalová Příbram má důvod k velkým oslavám. SK Spartak Příbram po dlouhých 70 letech … SPORT Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice. Nahradí … ZDRAVOTNICTVÍ Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo V posledních letech je čím dál víc vidět jeden výrazný posun: jídlo už dávno není jen … LIFESTYLE Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera Po sobotním bouřlivém počasí, které se prohnalo částečně i naším regionem, můžeme … AKTUALIZOVÁNO Zničené náhrobky, pobořená zeď. Poslední židovská památka v Příbrami volá o pomoc Zničené náhrobky, pobořená zeď. Poslední židovská památka v Příbrami volá o pomoc Židovský hřbitov v Příbrami je jednou z nejtišších, ale zároveň nejvýmluvnějších … HISTORIE Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví V neděli 31. května uplynulo 134 let od největší tragédie v dějinách českého rudného … HISTORIE Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně Sociální sítě opět zaplavuje nový vztahový trend, který budí emoce i ostrou kritiku. … LIFESTYLE Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open … SPORT Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním … ROZHOVOR
Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak … FOTO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz