Město hledá nového šéfa Městských lesů, přihlásit se může do 5. srpna
23. července 2014 (09:25)
Město Příbram na svých webových stránkách a na úřední desce vyvěsilo informace o výběrovém řízení na post nového jednatele Městských lesů Příbram. Ten by měl mít vysokoškolské vzdělání lesnického směru s minimálně pětiletou praxí, nebo úplně středoškolské vzdělání stejného směru, ale s praxí minimálně deseti let. Dále je požadována praxe ve vedení týmu minimálně po tři roky. Mezi další požadavky město zařadilo manažerské dovednosti, práce s PC a další obvyklé podmínky. Výhodou pak je znalost místních geografických a lesnických poměrů a orientace v právních předpisech.
Přihlášky do výběrového řízení je možné podat do 5. srpna do 14.30. Nový šéf by měl nastoupit do funkce 1. září. K přihlášce je třeba doložit životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů, ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání a prohlášení o svéprávnosti, způsobilosti a souhlas se zpracováním osobních údajů.
Přihlášky do výběrového řízení je možné podat do 5. srpna do 14.30. Nový šéf by měl nastoupit do funkce 1. září. K přihlášce je třeba doložit životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů, ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání a prohlášení o svéprávnosti, způsobilosti a souhlas se zpracováním osobních údajů.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Mohou mít tisíce na bydlení, péči i energie. Polovina seniorů si o ně vůbec neřekne
Po zaplacení nájmu, energií a léků zůstává některým seniorům jen pár tisíc. Přitom …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Od víkendu začínají v Praze a Středočeském kraji platit běžné jízdní řády MHD
S koncem letních prázdnin začínají v Praze a Středočeském kraji platit běžné jízdní …
AKTUÁLNĚ
Bojíte se výtahu? Pak žijete déle. Studie ukazuje překvapivý efekt schodů
Pravidelná chůze po schodech výrazně snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění i …
LIFESTYLE
Restaurace musí mít registraci. Veterinárná správa varuje před výrobou masných výrobků „na doma“
Státní veterinární správa (SVS) upozorňuje provozovatele restaurací, že pokud ve své …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Sršeň asijská už je v kraji a představuje riziko pro včelstva a hmyz
V Liběchově na Mělnicku se v červenci a počátkem srpna opakovaně objevil jeden jedinec …
AKTUÁLNĚ
Najednou vidíte věci, které byste při laparoskopii neviděli, říká příbramský chirurg o robotickém systému da Vinci
Robotická chirurgie přináší chirurgům možnosti, které klasická laparoskopie nenabízí – …
ROZHOVOR
V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání
Noční obloha nabídne v pátek 28. srpna zajímavou podívanou. Měsíc se dostane do stínu …
ZAJÍMAVOSTI
První krok k zastavení stárnutí? Enzym omladil lidské tkáně o desítky let
Stárnutí lidských tkání se dlouho považovalo za jednosměrný proces. Co se jednou …
ZAJÍMAVOSTI
Týden nízkoprahových klubů: Bedna a Sejf otevřou téma radikalizace, odolnosti i toho, co pro mladé znamená Evropa
Nízkoprahové kluby po celé republice se v září otevřou veřejnosti. Letos se zaměří na …
SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ
Policie obvinila tři lidi z výroby pervitinu v jižních Čechách a v malé obci na Příbramsku
Jindřichohradečtí kriminalisté rozkryli skupinu, která vyráběla a prodávala drogy, …
AKTUÁLNĚ





