22. 4. svátek má Evžénie

Město Dobříš rozsvítí svůj vánoční strom ve čtvrtek

4. prosince 2018   (12:04)
Město Dobříš rozsvítí svůj vánoční strom ve čtvrtek

Ve čtvrtek dojde k přivítání Vánoc i na Dobříši.


Příbram má již vítání adventu za sebou. V sobotu jsme o celé akci informovali ZDE. Ve čtvrtek se však můžete na Mírovém náměstí v Dobříši těšit na akci podobného ražení. Celá slavnost nese název Setkání se sv. Mikulášem a rozsvícení vánočního stromu. Co na návštěvníky čeká?

Zahájení proběhne v 16 hodin a nebude chybět také kulturní program. O představení se postará Divadelní spolek Disk Dobříš. Rovněž nebude chybět Spolek odrostlých holek z TJ Sokol Dobříš, Aerobic pod vedením M. Poborské – TJ Sokol Dobříš, pěvecké sbory ZUŠ Dobříš a Lentilky 4. MŠ Dobříš, Vystoupení žáků z MŠ a ZŠ Dobříš a zazpívá také Tereza Wess.

V 17 hodin přijde sv. Mikuláš a jeho družiny s čímž se pojí také mikulášská nadílka. Na 18:15 je nachystán projev starostky města a rozsvícení vánočního stromu. Závěr přijde v 18:30, kdy bude odpálen slavnostní ohňostroj. Celým večerem budou provázet Ivan Sutnar a Tomáš Kadlec. Po dobu akce budou k dispozici tradiční stánky s občerstvením.

Městská policie varuje návštěvníky, aby svá vozidla neparkovali na přilehlých parkovištích, neboť by mohlo dojít k poškození ohňostrojem. Od 12 do 22 hodin pak bude náměstí uzavřeno pro autobusovou dopravu. Zastávky budou výjimečně přesunuty na hlavní komunikaci.

V Příbrami nás čeká další kulturní zážitek už v pátek. Nebude chybět ani ohňostroj! Více informací ZDE.

Příbram má již vítání adventu za sebou. …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Město Dobříš

autor: pmrDalší články

Muzeum přizpůsobí prohlídku Prokopské štoly dětem Muzeum přizpůsobí prohlídku Prokopské štoly dětem Dětská varianta bude k dispozici od května tohoto roku. 21. dubna 2019   (18:19) Dnes si připomínáme Zmrtvýchvstání Páně Dnes si připomínáme Zmrtvýchvstání Páně Dnešní den je tím nejdůležitějším v křesťanském kalendáři. 21. dubna 2019   (14:14) Příbramské náměstí ochromil nález podezřelého kufru. Na místě zasahoval pyrotechnik! Příbramské náměstí ochromil nález podezřelého kufru. Na místě zasahoval pyrotechnik! Náměstí 17. listopadu bylo uzavřeno 21. dubna 2019   (10:39) AKTUÁLNĚ Provozovatelé kolotočů píšou zastupitelům: Nová vyhláška nás zničí Provozovatelé kolotočů píšou zastupitelům: Nová vyhláška nás zničí Poplatek za zábor veřejného prostranství se několikanásobně zvýšil. 21. dubna 2019   (09:23) České brambory nejsou, musí je nahrazovat dovážené, dražší České brambory nejsou, musí je nahrazovat dovážené, dražší Loňské sucho se výrazně podepsalo na sklizni 21. dubna 2019   (07:07) Sluneční paprsky oživily ve Skanzenu tradiční velikonoční zvyky Sluneční paprsky oživily ve Skanzenu tradiční velikonoční zvyky Ukázky tradičních velikonočních zvyků a rukodělných činností v autentickém prostředí venkovských chalup, dvorků a zápraží. To vše je k vidění ve Vysokém Chlumci. 20. dubna 2019   (19:47) Hasiči varují: V lese a jejich blízkosti je zakázáno rozdělávání ohňů! Hasiči varují: V lese a jejich blízkosti je zakázáno rozdělávání ohňů! Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu na zvýšené nebezpečí vzniku požárů. 20. dubna 2019   (16:24) Rekonstrukce sportovní haly na Dobříši uzavře restauraci a na prázdniny i knihovnu Rekonstrukce sportovní haly na Dobříši uzavře restauraci a na prázdniny i knihovnu Projekt byl vysoutěžen za 53 milionů korun. 20. dubna 2019   (13:50) ​Na zápase Příbrami s Plzní budou zajíčci nadělovat vajíčka ​Na zápase Příbrami s Plzní budou zajíčci nadělovat vajíčka Už tuto neděli 21. dubna, na Boží hod Velikonoční, se koná jeden z velmi očekávaných zápasů jara. Do hornické Příbrami dorazí Viktorka Plzeň, která je jedním z hlavních aspirantů na titul. Pro děti je připravena velikonoční nadílka 20. dubna 2019   (11:08) Zdemoloval dopravní značení a omezil provoz na sjezdu z dálnice Zdemoloval dopravní značení a omezil provoz na sjezdu z dálnice Hasiči likvidují uniklé provozní kapaliny 20. dubna 2019   (09:43) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz