22. 8. svátek má Bohuslav

Město Dobříš rozsvítí svůj vánoční strom ve čtvrtek

4. prosince 2018   (12:04)
Město Dobříš rozsvítí svůj vánoční strom ve čtvrtek

Ve čtvrtek dojde k přivítání Vánoc i na Dobříši.


Příbram má již vítání adventu za sebou. V sobotu jsme o celé akci informovali ZDE. Ve čtvrtek se však můžete na Mírovém náměstí v Dobříši těšit na akci podobného ražení. Celá slavnost nese název Setkání se sv. Mikulášem a rozsvícení vánočního stromu. Co na návštěvníky čeká?

Zahájení proběhne v 16 hodin a nebude chybět také kulturní program. O představení se postará Divadelní spolek Disk Dobříš. Rovněž nebude chybět Spolek odrostlých holek z TJ Sokol Dobříš, Aerobic pod vedením M. Poborské – TJ Sokol Dobříš, pěvecké sbory ZUŠ Dobříš a Lentilky 4. MŠ Dobříš, Vystoupení žáků z MŠ a ZŠ Dobříš a zazpívá také Tereza Wess.

V 17 hodin přijde sv. Mikuláš a jeho družiny s čímž se pojí také mikulášská nadílka. Na 18:15 je nachystán projev starostky města a rozsvícení vánočního stromu. Závěr přijde v 18:30, kdy bude odpálen slavnostní ohňostroj. Celým večerem budou provázet Ivan Sutnar a Tomáš Kadlec. Po dobu akce budou k dispozici tradiční stánky s občerstvením.

Městská policie varuje návštěvníky, aby svá vozidla neparkovali na přilehlých parkovištích, neboť by mohlo dojít k poškození ohňostrojem. Od 12 do 22 hodin pak bude náměstí uzavřeno pro autobusovou dopravu. Zastávky budou výjimečně přesunuty na hlavní komunikaci.

V Příbrami nás čeká další kulturní zážitek už v pátek. Nebude chybět ani ohňostroj! Více informací ZDE.

Příbram má již vítání adventu za sebou. …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Město Dobříš

autor: pmrDalší články

Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Lidé žijící ve vnitroblocích měli šanci se vyjádřit k tomu, co by se mělo v místě jejich bydliště zlepšit, využili toho však jen minimálně 22. srpna 2019   (06:27) Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz