15. 12. svátek má Radana

Město Dobříš rozsvítí svůj vánoční strom ve čtvrtek

4. prosince 2018   (12:04)
Město Dobříš rozsvítí svůj vánoční strom ve čtvrtek

Ve čtvrtek dojde k přivítání Vánoc i na Dobříši.


Příbram má již vítání adventu za sebou. V sobotu jsme o celé akci informovali ZDE. Ve čtvrtek se však můžete na Mírovém náměstí v Dobříši těšit na akci podobného ražení. Celá slavnost nese název Setkání se sv. Mikulášem a rozsvícení vánočního stromu. Co na návštěvníky čeká?

Zahájení proběhne v 16 hodin a nebude chybět také kulturní program. O představení se postará Divadelní spolek Disk Dobříš. Rovněž nebude chybět Spolek odrostlých holek z TJ Sokol Dobříš, Aerobic pod vedením M. Poborské – TJ Sokol Dobříš, pěvecké sbory ZUŠ Dobříš a Lentilky 4. MŠ Dobříš, Vystoupení žáků z MŠ a ZŠ Dobříš a zazpívá také Tereza Wess.

V 17 hodin přijde sv. Mikuláš a jeho družiny s čímž se pojí také mikulášská nadílka. Na 18:15 je nachystán projev starostky města a rozsvícení vánočního stromu. Závěr přijde v 18:30, kdy bude odpálen slavnostní ohňostroj. Celým večerem budou provázet Ivan Sutnar a Tomáš Kadlec. Po dobu akce budou k dispozici tradiční stánky s občerstvením.

Městská policie varuje návštěvníky, aby svá vozidla neparkovali na přilehlých parkovištích, neboť by mohlo dojít k poškození ohňostrojem. Od 12 do 22 hodin pak bude náměstí uzavřeno pro autobusovou dopravu. Zastávky budou výjimečně přesunuty na hlavní komunikaci.

V Příbrami nás čeká další kulturní zážitek už v pátek. Nebude chybět ani ohňostroj! Více informací ZDE.

Příbram má již vítání adventu za sebou. …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Město Dobříš

autor: pmrDalší články

Krabice od bot potěší stovky dětí na Příbramsku Krabice od bot potěší stovky dětí na Příbramsku Dárkové krabice od bot věnovali chudším dětem i žáci příbramského Gymnázia Legionářů. Děti z celého regionu připravily celkem 970 dárků, v Příbrami udělají na Štědrý den radost 420 chlapcům a dívkám 15. prosince 2019   (11:59) Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Tento týden byla dokončena parkovací místa ve vnitrobloku v Šachetní ulici 15. prosince 2019   (09:32) Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Škodu vzniklou požárem odhadl vyšetřovatel hasičů po konzultaci se zástupcem firmy na dva miliony korun, hodnoty ve stejné výši se hasičům podařilo uchránit. 15. prosince 2019   (07:14) AKTUALIZOVÁNO Fotografie z Prahy v galerii nemocnice Fotografie z Prahy v galerii nemocnice V polovině prosince bude v nemocniční galerii zase rušno. Ještě před Vánocemi obsadí prostory galerie Fotografie z Prahy. 14. prosince 2019   (18:07) Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hustý dým je vidět na kilometry 14. prosince 2019   (14:14) AKTUALIZOVÁNO Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Už několik dní se řidiči potýkají s dopravními komplikacemi při výjezdu z obchodních domů. 14. prosince 2019   (13:13) Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Pokles hladiny Orlíku vyvolal pozornost některých obyvatel měst, jež využívají vodu z Vltavy k výrobě pitné vody. 14. prosince 2019   (09:50) Flusárna se probrala ze tmy Flusárna se probrala ze tmy Ačkoliv je Flusárna frekventovanou spojnicí mezi starou Příbramí a sídlištěm, byla dlouhé roky zahalena tmou. To se změnilo instalací nového osvětlení. 14. prosince 2019   (07:38) Meteorologové varují před silným větrem Meteorologové varují před silným větrem Hrozí poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a budovách. 13. prosince 2019   (19:24) U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti Záchranné složky vyjížděly dnes po patnácté hodině k dopravní nehodě, hasiči vyhodnotili havárii jako mimořádnou událost. 13. prosince 2019   (16:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz