22. 2. svátek má Petr

Město chce postavit nové lampy na Flusárně, žádá o dotaci

26. března 2019   (06:11)
Další 2 fotografie v galeriiMěsto chce postavit nové lampy na Flusárně, žádá o dotaci
foto: pribram.cz

Flusárna je mezi lidmi chápána jako jedna z nejrizikovějších oblastí v Příbrami.



V rámci Programu prevence kriminality města Příbram je na tento rok vypracováno hned několik zajímavých projektů. Jedním z nich je pak vybudování veřejného osvětlení v lokalitě Flusárna. Jednat se bude celkem o 10 světelných bodů v této části města, kterou občané považují za jednu z nejrizikovějších.

Další preventivní program má název Cestou sdílení. Pověření pracovníci vytipují letos celkem 10 rodin s rizikově se chovajícím dítětem. S rodinami bude veden pohovor, který by je měl dále vést k pozitivní změně v rodině. V rámci projektu dojde ke třem víkendovým výjezdům celé rodiny a jednomu, který je určen pouze pro dítě. Během víkendu budou podstupovat terapii, hrát psychosociální hry, rozvíjet komunikaci a spolupráci v rodině.

Na oba tyto projekty žádá město dotaci ve výši přibližně 430 tisíc korun. V rámci prevence kriminality bude dále značen majetek za pomoci syntetické DNA, bude rozvíjen kamerový systém, i nadále budou v ulicích asistenti prevence kriminality, pokračovat bude i projekt Domovníci a další.

Fotogalerie

Město chce postavit nové lampy na Flusárně, žádá o dotaci (1) Město chce postavit nové lampy na Flusárně, žádá o dotaci (2)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Evropský den obětí trestných činů, který připadá na 22. února, si už letos připomněli … Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Co kdyby se ještě před první jízdou v autoškole mluvilo otevřeně o tom, co mladé … ANKETA Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Sedíte vedle sebe, a přesto máte pocit, že jste si nějak vzdálili? Rutina, únava a … Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře Debata o větrných elektrárnách na Příbramsku vstoupila do nové fáze. Většina obcí už … NEPŘEHLÉDNĚTE Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města! Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města! Máte chuť objevit zákoutí Příbrami, o kterých jste doposud ani netušili, že existují? … Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků Při toulkách lesem se setkáme s nevšední krásou všude kolem nás. Když nemám zrovna … POZNÁVÁME BRDY Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku Přepis auta, výměna značek nebo změna vlastníka bez front a bez úředních hodin. Portál … NEPŘEHLÉDNĚTE Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace? Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace? V celé České republice letos probíhá monitoring Aujeszkyho choroby u prasat divokých. …
Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily? Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily? Sedlčansko dnes zažilo nečekanou podívanou. Nad regionem se v dopoledních hodinách … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz