Masobraní pro Centrum sociálních a zdravotních služeb
15. května 2020 (12:43)
foto: pribram.cz
Masobraní, tedy svátek dobrého masa a hodování si díky příbramské firmě Uzeniny Příbram, a.s., užívají i klienti Centra sociálních a zdravotních služeb.
Svátek masa, Masobraní, připadá na pátek 15. května. Jedná se o svátek založený Českým svazem zpracovatelů masa a zapojuje se do něj také firma Uzeniny Příbram, a.s., která letošní ročník Masobraní pojala dobročinně. „Ve středu 13. května jsme od firmy dostali darem celkem 63 kg masa pro náš Domov seniorů. Klienti se těší jaké dobroty jim z tohoto daru v kuchyni připraví. Mezi těmi, kteří nám v nelehké době pomáhají jsou další firmy, organizace i jednotlivci. Všem patří náš upřímný dík,“ uvádí ředitel Centra sociálních a zdravotních služeb Tomáš Cipra.
Firma Uzeniny Příbram, a.s., nespolupracuje s městem, potažmo s jeho příspěvkovými organizacemi poprvé. „Spolupráce s firmou je dlouholetá a velice si jí vážíme. Je dobré mít ve městě firmy, kterým osud města, jeho organizací a občanů není lhostejný, a tato firma je jednou z nich. Za všechny obyvatele Domova seniorů vyřizuji vedení a všem pracovníkům této společnosti velký dík,“ doplňuje informace starosta města Jan Konvalinka.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Hygienici varují před antiperspirantem Rexona. Obsahuje zakázanou látku
Hlavní hygienička České republiky upozorňuje spotřebitele na nevyhovující kosmetický …
Hledaný muž byl nalezen mrtvý ve Voznici
Policisté hledali muže, který odešel z domova, kde nechal dopis na rozloučenou. …
AKTUÁLNĚ
Učíme děti pro svět zítřka: virtuální realita se stává součástí výuky v Chrašticích
Virtuální realita už dávno není jen doménou her. Na Základní škole a mateřské škole …
Brdský běžecký pohár 2026: Přes 30 závodů a 300 kilometrů
Harmonogram BBP pro rok 2026 nabízí řadu závodů nejen pro dospělé běžce, ale také v …
COOP zradil slepice i zákazníky a dál obchoduje s utrpením, říká organizace OBRAZ - Obránci zvířat
Organizace OBRAZ - Obránci zvířat bude v pátek 23. ledna v Příbrami protestovat před …
Hasiči z výsuvného žebříku museli otevřít násilím byt
Ve středu 21. ledna před 18. hodinu byli hasiči povoláni k technické pomoci do …
Příbramská rodačka a bývalá moderátorka Rádia Kiss bojuje s těžkou nemocí. V Milíně se chystá benefiční akce
Bára Tlučhořová, rodačka z Příbrami a dlouholetá moderátorka ranního vysílání Rádia …
Přepravní kontroloři mají k dispozici přenosné kamery
V rámci modernizace postupů přepravní kontroly Integrované dopravy Středočeského kraje …
Pohádky do kapsy se vracejí do příbramského divadla
Na Velkou scénu příbramského divadla se vrací oblíbené dětské představení Pohádky do …
Policie ve Středočeském kraji posílila kontroly. Zaměřila se na chodce, cyklisty i technický stav vozidel
Středočeští policisté se ve dnech 15. až 17. ledna zapojili do speciální …




