1. 8. svátek má Oskar

Martin Buršík: Rádi bychom vytvořili samostatnou organizaci pro opravy chodníků a silnic

ROZHOVOR
4. září 2022   (10:15)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Martin Buršík je tvůrcem chystané koncepce parkování ve městě.


Na základě volební ankety, které se zúčastnilo více než 7 tisíc čtenářů portálu pribram.cz, jsme připravili sérii předvolebních rozhovorů s lídry stran a hnutí, kteří by se podle výsledků ankety dostali do městského zastupitelstva. Všem jsme kladli stejné dotazy a vy si tak sami můžete poslechnout, který z nich na vás působí nejlépe.

Další, koho vám formou rozhovoru představíme, je lídr kandidátky Příbram 2030 a současný místostarosta Martin Buršík. Ten má aktuálně na starosti především ekonomickou část města, investice a silniční hospodářství. Pokud bude mít dostatečný mandát, rád by vyčlenil opravy silnic a chodníků pod novou organizaci, která by tyto záležitosti dokázala vyřešit rychleji a efektivněji, než technické služby, které by se mohly soustředit na své další činnosti.
„Dovedu si představit, že by to byla organizace města, která by se zabývala pouze tím. To by za nás byla velká změna. Musí se na tom začít pracovat hned po volbách, aby se vše stihlo během volebního období,“ řekl během rozhovoru Buršík.

Co se týče povolební spolupráce, nedovede si představit dialog s SPD a komunisty, jinak prý dokáže hovořit se všemi, i když v některých případech je to, podle jeho slov, již nyní na hraně.
Příbram 2030 by ráda budovala souběžné komunikace pro rychlé cyklisty a zároveň nechala vyhrazený prostor pro mladé cyklisty i na chodníku. Hnutí, které vede Martin Buršík, podporuje výstavbu aquaparku v současně navrhované podobě a zavedení parkovacích zón, které podle něj pomohou odstranit problémy současné situace s nedostatkem parkovacích míst.

Co dalšího nabízí Martin Buršík a hnutí 2030 svým voličům a jaké plánují v případě úspěchu investice, se dozvíte v našem videorozhovoru.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho? Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho? Zapomeňte na cukr nebo karamelový sirup. Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje … ZAJÍMAVOSTI Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce Sladkovodní expozice nedaleko zámku Orlík nad Vltavou láká na novou atrakci v podobě … AKTUÁLNĚ V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct V červenci zemřel při dopravních nehodách na silnicích ve Středočeském kraji jeden … DOPRAVA Nejdražší chyba při prodeji domu? Uděláte ji dřív, než zveřejníte první inzerát Nejdražší chyba při prodeji domu? Uděláte ji dřív, než zveřejníte první inzerát Co nám říkají klienti... „Podíval jsem se na podobné domy na internetu a cenu jsem … PR Kvalitu vody v části přírodních koupališť v Česku zhoršily sinice Kvalitu vody v části přírodních koupališť v Česku zhoršily sinice S narůstajícími teplotami se v části přírodních koupališť v Česku zhoršila kvalita … AKTUÁLNĚ Zralé léto v Brdech voní vřesovým nektarem Zralé léto v Brdech voní vřesovým nektarem Když se léto přehoupne do své druhé poloviny, bývá les krásně barevný. Tedy pokud není … POZNÁVÁME BRDY Moderní technika zůstala "v garáži": Při požáru pole u Milína musel zasahovat nezmar Tatra 148 Moderní technika zůstala "v garáži": Při požáru pole u Milína musel zasahovat nezmar Tatra 148 K požáru strniště na poli u obce Milín vyjížděly dnes odpoledne profesionální i … AKTUALIZOVÁNO Češi mění pláže za hory. Nový trend „coolcation“ dobývá Evropu Češi mění pláže za hory. Nový trend „coolcation“ dobývá Evropu Zatímco ještě před několika lety byly hlavním cílem letních dovolených pláže u … LIFESTYLE Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin stagnuje, nafta někde podražila Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin stagnuje, nafta někde podražila Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,50 Kč do 42,90 Kč … AKTUÁLNĚ
Nebezpečí požárů je extrémní. Středočeský kraj zavádí přísné zákazy Nebezpečí požárů je extrémní. Středočeský kraj zavádí přísné zákazy Od páteční půlnoci bude platit na celém území Středočeského kraje období zvýšeného … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz