Marián Gold z Alphaville: Gott je skvělý týpek
14. února 2018 (18:02)
foto: pribram.cz
Frontman kapely Alphaville vyzval Karla Gotta, aby si s ním přišel zazpívat na jeden z jeho koncertů, který tento rok chystá agentura VDN promo v České republice
5. října se chystá ve sportovní hale tradiční koncert agentury VDN promo. Po loňském vyprodaném koncertě skupiny Nazareth se letos Příbramáci mohou těšit na další světovou skupinu. Tou je kapela Alphaville. Frontman kapely, Marian Gold, natočil před několika týdny video pozvánku, ve které vyzval Karla Gotta, aby si s ním zašel zazpívat. My jsme si našli jeho vyjádření o českém nejpopulárnějším zpěvákovi z roku 2015.
,,Karla znám dobře, je to skvělý „týpek“. Myslím, že to bylo v roce 2000, kdy udělal „coververzi“ k písni Forever Young. Zpíval ji německy a pak i česky. Říkal jsem: Ano, prosím, udělejte to. Je skvělé, že si skladbu vybral a zpívá zrovna on. Párkrát jsme se setkali o narozeninách. Je neuvěřitelné, jak on je známý. Kolik mu je? Pětasedmdesát nebo nějak tak?“
,,Karla znám dobře, je to skvělý „týpek“. Myslím, že to bylo v roce 2000, kdy udělal „coververzi“ k písni Forever Young. Zpíval ji německy a pak i česky. Říkal jsem: Ano, prosím, udělejte to. Je skvělé, že si skladbu vybral a zpívá zrovna on. Párkrát jsme se setkali o narozeninách. Je neuvěřitelné, jak on je známý. Kolik mu je? Pětasedmdesát nebo nějak tak?“
I Karla Gotta mohli Příbramáci vidět a slyšet v Příbrami, a to před třemi lety, na stejném místě, kde vystoupí letos kapela, která je tvůrcem hitu Forever Young. A není vyloučené, že letos uvidíme na jedné scéně jak Gotta tak Golda. Exkluzivní vyjádření organizátorů k účasti Karla Gotta Vám přineseme v dalším článku.
Prodej vstupenek na koncert je v plném proudu a již nyní, 8 měsíců před koncertem, je vyprodaná 1/3 kapacity.
Prodej vstupenek na koncert je v plném proudu a již nyní, 8 měsíců před koncertem, je vyprodaná 1/3 kapacity.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
Info: Jitka Doubravová
DiS.
Info: Jitka Doubravová
DiS.
autor: MP
Další články
Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu
Ve středu 25. března asi hodinu před polednem vyjížděly všechny složky integrovaného …
AKTUALIZOVÁNO
Středočeské památky zahájí novou sezonu, návštěvníci si připlatí na vstupném
Středočeské památky ve správě Národního památkového ústavu (NPÚ) vstoupí do nové …
AKTUÁLNĚ
Hasiči i policie prověřovali nahlášený únik plynu na poště, plynaři zajištují opravu potrubí
Ve středu dopoledne mířili hasiči k budově pošty v ulici Gen. R. Tesaříka v Příbrami. …
AKTUALIZOVÁNO
Příbram se v sobotu opět připojuje k celostátní akci Ukliďme Česko
Stejně jako v předchozích letech se i letos Příbram zapojí do celostátní úklidové akce …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Exkluzivně o Díky!FESTu: Kdo bude dalším vystupujícím a co bylo v plánu na další ročník?
Portál pribram.cz je hlavním mediálním partnerem této akce, která se letos koná 19. …
ROZHOVOR
Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové
Po teplém začátku týdne míří do Česka výrazná změna počasí. Teploty ve čtvrtek a v …
AKTUÁLNĚ
Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě
Během pondělního dopoledne proběhl na Střední odborné škole Dubno atraktivní …
DOPRAVA
Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se!
V Milíně mají lidé možnost znovu sledovat díky nainstalované kameře čapí hnízdo na …
VIDEO
Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou
Míst pro parkování ve městě ubývá a počet aut naopak stále roste. Ulice kolem domů se …
PR
Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel
Přijďte si užít velikonoční svátky tak, jak je prožívali březohorští havíři a …
VELIKONOCE




