3. 7. svátek má Radomír




Malý turista, výtvarnice, obdivovatel hornické historie? Tábory se orientují na mnoho zájmů

26. dubna 2021   (08:43)
Malý turista, výtvarnice, obdivovatel hornické historie? Tábory se orientují na mnoho zájmů
foto: ilustr/pixabay

Obec Milín připravila na letní prázdniny několik různě tematicky zaměřených příměstských táborů. V Příbrami si děti vezmou do parády sportovní trenéři.


Zatímco některé letní příměstské tábory již hlásí obsazeno, plní nabídku další témata a termíny. S některými z nich přichází obec Milín: „Ve spolupráci s místním spolkem Za Komíny, ZŠ Milín, ZUŠ J. J. Ryby v Rožmitále pod Třemšínem a Hornickým muzeem Příbram i letos zorganizujeme několik turnusů letních příměstských táborů, které se budou konat za předpokladu příznivé hygienicko-epidemiologické situace v našem regionu.“

Nabídka svým zaměřením pokrývá spektrum dětských zájmů a je rozložena do obou prázdninových měsíců. Od 19. do 23. července se uskuteční dva příměstské tábory s pracovními názvy „Do muzea zadními vrátky“ a „Výtvarně-dramatický – Tobiáš Lolness“. První z nich bude v Příbrami, s hrdinou spisovatele Timothée de Fombelle se děti potkají v Milíně a Březnici.
Srpnové tábory v Milíně zavedou děti v termínech 9.–13. srpna „Za přírodou Brd“ a za sportem na „Adventure“, od 16. do 20. srpna si doplní znalosti angličtiny díky táboru „English Camp“. Posledním je Polytechnický tábor od 23. do 27. srpna. Jak ovšem nastiňuje obec Milín, nabídka ještě není definitivní a zřejmě ji obohatí "Škola hrou". Přihlášky a bližší informace budou dostupné v květnu na stránkách obce.
Pro děti ve věku 5–10 let je určen multisportovní příměstský tábor v Příbrami ve dnech 16. až 20. srpna. „Každý den děti čeká spousta aktivit, soutěží a her pod vedením kvalifikovaných a zábavných trenérů. Na programu je fotbal, basketbal, házená, tanec, volejbal, judo, gymnastika, ragby a florbal,“ uvádí pracovní skupina města Sport 2030. Trénovat se bude ve venkovních a vnitřní prostorách ZŠ Školní v Příbrami. Další informace sdílí web www.sport.pribram.eu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Další články

Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami stejně jako minulý týden a to v … DOPRAVA Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu Iktové centrum Oblastní nemocnice Příbram, specializované pracoviště určené pro … AKTUÁLNĚ Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně K řetězové dopravní nehodě došlo v pátek dopoledne na silnici II/604 u Milína, která … AKTUALIZOVÁNO Tipy na víkend: Tradiční Prokopská pouť, farmářské trhy a tematické dílničky zaměřené na Brdy Tipy na víkend: Tradiční Prokopská pouť, farmářské trhy a tematické dílničky zaměřené na Brdy Na první červencový víkend připadá tradiční Prokopská pouť, která s sebou opět přinese … AKTUÁLNĚ Doprava u letiště se mění. Začínají prázdniny a omezení na Aviatické pocítí všichni řidiči Doprava u letiště se mění. Začínají prázdniny a omezení na Aviatické pocítí všichni řidiči Letní prázdniny začaly a spolu s nimi přišlo i období, kdy tisíce lidí i z mnoha … NEPŘEHLÉDNĚTE Konec papírování! Ženy od 45 let jdou na mamograf bez žádanky. Kam musí jezdit Příbram Konec papírování! Ženy od 45 let jdou na mamograf bez žádanky. Kam musí jezdit Příbram Od 1. července se ženám nad 45 let výrazně zjednodušila cesta na mamografické … ZDRAVOTNICTVÍ Tradice Březových Hor: Věra Smolová přibližuje počátky Prokopské pouti Tradice Březových Hor: Věra Smolová přibližuje počátky Prokopské pouti Prokopská pouť patří k nejstarším tradicím Březových Hor a o víkendu, 4. a 5. … HISTORIE Vysoké teploty nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích Vysoké teploty nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích Vysoké teploty v minulých dnech nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích. … AKTUÁLNĚ Nepozornost na silnicích: U Kosovy Hory se kvůli chybám řidičů i motorkářů srazilo pět strojů Nepozornost na silnicích: U Kosovy Hory se kvůli chybám řidičů i motorkářů srazilo pět strojů Na silnici číslo 18 u Kosovy Hory na Příbramsku došlo ve čtvrtek v poledne ke dvěma … AKTUALIZOVÁNO
Vydejte se na cestu do pravěku. U Jinců můžete objevit trilobity staré přes 500 milionů let Vydejte se na cestu do pravěku. U Jinců můžete objevit trilobity staré přes 500 milionů let Zapomeňte na dinosaury. Pokud chcete nahlédnout ještě hlouběji do historie Země, … TIP NA VÝLET
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz