26. 7. svátek má Anna

Malá hala Zimního stadionu se dočká nového osvětlení, na velké hale probíhá rekonstrukce střechy

19. června 2019   (17:28)
Malá hala Zimního stadionu se dočká nového osvětlení, na velké hale probíhá rekonstrukce střechy

Celoroční provoz ledové plochy na Zimním stadionu v Příbrami se vyplácí. Konají se zde nejrůznější turnaje, soustředění a kempy. Zelenou dostaly investice do zázemí malé haly včetně nového led osvětlení hrací plochy a také oprava střechy velké haly.


Po vstupu do online rozpisu ledů je na první pohled zřetelné, že ledová plocha je i přes léto hojně využívána, což potvrzuje i vedoucí Zimního stadionu Zdeněk Kálal: „Zájem o ledovou plochu přes léto je dokonce větší, něž jsme předpokládali. Na svá soustředění k nám jezdí nejen české, ale i zahraniční kluby, kdy jim zároveň zprostředkováváme i ubytování, stravování a další služby. To vnímám jako velké pozitivum i pro město. Rozhodnutí vedení Sportovního zařízení města Příbram, letos poprvé ledovou plochu na léto nerozmrazovat, se tedy ukázalo jako dobré rozhodnutí.

Od ukončení hokejové sezóny probíhá postupně každoroční údržba zázemí, strojovny a odstartovaly také další investiční akce, které povedou k bezpečnějšímu a hospodárnějšímu provozu Zimního stadionu. „Jednou z těch větších investic, na které se nyní pracuje, je výměna starého a nehospodárného osvětlení malé haly za modernější a úspornější led světla. Druhou, ještě významnější investicí, je oprava střechy velké haly zimního stadionu, která započala začátkem června a dokončena bude během léta,“ komentuje investice ředitel Sportovního zařízení Jan Slaba.

V malé hale byla tento týden demontována in-line plocha, na které se hrál hlavně hokejbal. Konal se zde například Finálový turnaj ligy žen, závěrečný kemp české hokejbalové reprezentace žen, nebo soustředění mužského A týmu. Nyní v hale probíhá demontáž starého osvětlení, které bude nahrazeno ledkovou technologií. Ihned po dokončení výměny osvětlení začneme mrazit, ledová plocha v malé hale tak bude k dispozici zhruba od poloviny července,“ doplňuje Kálal.
Po vstupu do online rozpisu ledů je na první …



Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Bc. Miroslava Poláková
autor: top








Další články

Půlmaraton jako terapie: proč mladí utíkají nejen kvůli sportu Půlmaraton jako terapie: proč mladí utíkají nejen kvůli sportu Běh už dávno není jen o kondici nebo hubnutí. Pro mnoho mladých lidí se stal způsobem, … NÁZOR 45. ročník SILMET Rally Příbram je minulostí. Dohnal s Vybíralem znovu zvítězili 45. ročník SILMET Rally Příbram je minulostí. Dohnal s Vybíralem znovu zvítězili Posádka Jan Dohnal – Ivo Vybíral zvítězila v 45. ročníku SILMET Rally Příbram a … SPORT Kouř z požárů ve Francii a Španělsku dorazil nad Česko. Odborníci vysvětlují, proč nepředstavuje zdravotní riziko Kouř z požárů ve Francii a Španělsku dorazil nad Česko. Odborníci vysvětlují, proč nepředstavuje zdravotní riziko Nad území České republiky se v neděli během časných ranních hodin začal dostávat kouř … NEPŘEHLÉDNĚTE Kraj podporuje rozšiřování sítě defibrilátorů v obcích Kraj podporuje rozšiřování sítě defibrilátorů v obcích Středočeský kraj chce přispět k rozšíření sítě přístrojů určených k laické resuscitaci … AKTUÁLNĚ Meteorologové rozšířili výstrahu před požáry i na střední Čechy Meteorologové rozšířili výstrahu před požáry i na střední Čechy Meteorologové dnes rozšířili výstrahu před vznikem požárů na západní a severní Čechy, … AKTUÁLNĚ Na Orlíku se objevili dva obří uhynulí sumci. Co se v přehradě děje? Na Orlíku se objevili dva obří uhynulí sumci. Co se v přehradě děje? Orlická přehrada je dlouhodobě známá jako místo, kde žijí jedni z největších sumců v … ZVÍŘATA Ze sedla do tenisek: Je lepší dovolená na kole, nebo po vlastních? Ze sedla do tenisek: Je lepší dovolená na kole, nebo po vlastních? Toužíte po pořádném restartu, ale váháte, jestli letos vsadit na rychlá kola, nebo na … LIFESTYLE Jak se žije s Door to Door? Příbram rozšiřuje nový systém třídění odpadu. Nádoby jsou přímo u domů, svoz častější a třídění jednodušší Jak se žije s Door to Door? Příbram rozšiřuje nový systém třídění odpadu. Nádoby jsou přímo u domů, svoz častější a třídění jednodušší Systém Door to Door (D2D) už v Příbrami běží v prvních lokalitách a postupně se … AKTUÁLNĚ Galerie Františka Drtikola otevřela výstavu o intimitě, identitě i společenských stereotypech Galerie Františka Drtikola otevřela výstavu o intimitě, identitě i společenských stereotypech Galerie Františka Drtikola Příbram připravila novou výstavu mladého umělce Michala … KULTURA
Záchrana vydřího mláděte v Příčovech má pokračování: V Hrachově o něj teď pečují čtyřiadvacet hodin denně Záchrana vydřího mláděte v Příčovech má pokračování: V Hrachově o něj teď pečují čtyřiadvacet hodin denně Obyvatelé obce Příčovy upozornili záchranáře z Ochrany fauny ČR na podivné pískání, …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz