23. 3. svátek má Ivona




Lucie je již téměř v cíli, v sobotu doplave do Prahy

30. července 2015   (13:07)
Lucie je již téměř v cíli, v sobotu doplave do Prahy
foto: pribram.cz

Lucie se vydala na plavbu dlouhou přibližně 180 kilometrů.



Přes týden dlouhá cesta, během které příbramská plavkyně Lucie Leišová překoná úsek Vltavy o délce 180 kilometrů, je již téměř u konce. Do cíle, kterým je pro Luci Praha, by měla doplavat v sobotu po obědě. Na místě proběhne setkání s novináři a partnery.

Lucii na cestě nejvíc překvapila kvalita některých vod a odpadky, které po cestě potkává. Velký šok zažila také při úseku na Kamýcké přehradě, kde voda měla pouze 8 stupňů. Dnes a zítra Lucie poplave skrz Slapskou přehradu.

Svým výkonem chce Lucie pomoci hendikepovanému Radkovi, který po skoku do vody skončil na invalidním vozíku. Z vybraných peněz by měl být zakoupen handbike, protože Radek je i po úrazu aktivním sportovcem. Během plavby bude přes nadaci Konto Bariéry probíhat finanční sbírka. Přispět lze na účet 777 777 222/0800; Variabilní symbol: 070707

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3 Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3 Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí … SOUTĚŽ Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum Významné výročí si letos připomíná Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, … NEPŘEHLÉDNĚTE Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě U obce Nepomuk byl v pondělí 23. března ohlášen nález munice. AKTUÁLNĚ Ochranáři vylepšili v CHKO Brdy „porodnici“ pro mloky Ochranáři vylepšili v CHKO Brdy „porodnici“ pro mloky Zaměstnanci Správy CHKO Brdy spolu ze zoologem okresního muzea Davidem Fischerem … ZAJÍMAVOSTI Velikonočním vlakem údolím Vlčavy: historická jízda pro celou rodinu Velikonočním vlakem údolím Vlčavy: historická jízda pro celou rodinu Na železnici v Rožmitále pod Třemšínem už tuto sobou 28. března se můžete svézt … TIP NA VÝLET D4 u Staré Hutě se znovu zúží:. ŘSD začne další etapu rekonstrukce mostu D4 u Staré Hutě se znovu zúží:. ŘSD začne další etapu rekonstrukce mostu Dálnice D4 se od dubna opět zúží. Ředitelství silnic a dálnic zahájí demolici a … DOPRAVA Příbramská lékařka MUDr. Bartášková: Cukrovka je nemoc, kde úspěch léčby drží v rukou i pacient Příbramská lékařka MUDr. Bartášková: Cukrovka je nemoc, kde úspěch léčby drží v rukou i pacient Diabetes patří mezi nejčastější civilizační onemocnění současnosti a počet pacientů … ZDRAVOTNICTVÍ Změna barvy očí? Tentokrát opravdu natrvalo. Změna barvy očí? Tentokrát opravdu natrvalo. Toužili jste někdy po modrých, zelených nebo prostě jiných očích, než jaké máte od … Kdo nabízí nejlepší internet v Příbrami? Přehled poskytovatelů, typů připojení i kvality Kdo nabízí nejlepší internet v Příbrami? Přehled poskytovatelů, typů připojení i kvality Rychlost a kvalita internetu v Příbrami se může lišit dům od domu. Někde vede optika, …
Končící zima vyjde středočeské silničáře o 100 milionů korun dráž než minulá, další náklady spolykají opravy Končící zima vyjde středočeské silničáře o 100 milionů korun dráž než minulá, další náklady spolykají opravy Končící zima vyjde středočeské silničáře dráž než minulá. Náklady na zimní údržbu … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz