Lucie Chlebnová: S lepším týmem jsem nezávodila, jednu sezonu ještě zkusím
ROZHOVOR
27. října 2014 (09:26)
foto: pribram.cz
Po dvou letech se vrátila zpět na pódium. Závodnice a trenérka v jedné osobě Lucie Chlebnová v rozhovoru přiznala, že by ráda závodila i v příští sezoně.
Jaké jsou tvoje bezprostřední pocity po zisku dalšího mistrovského titulu?
Spokojenost, štěstí, únava (smích). Je to skvělý pocit.
Tím, že se šampionát konal v Praze, přijelo Oxygen podpořit mnoho fanoušků. Jak jsi vnímala s týmem tu podporu?
Strašně jsme si toho vážili. Přesto, že v tu chvíli jsme neměli úplně čas se jim věnovat, tak jejich přítomnost pro nás byla moc důležitá. A myslím, že ten moment, kdy jsme stáli v závěrečné "póze" a celá hala tleskala, nikdy nezapomeneme.
Na ME to bylo čtvrté místo, nyní na MS první. Ty jsi do týmu naskočila 3 týdny před ME. Jaká pro tebe byla ta cesta?
Ze začátku dost trnitá. Naskočila jsem do rozjetého vlaku, ale holky ve mě věřily, takže ME jsme zvládly, i když bez medaile. Ale co tě nezabije, to tě posílí! Takže jsme zapracovali jak na choreografii, tak na sobě a z MS si vezeme zlato.
Nyní jsi opět ve špičkové formě a určitě si plánovala, co dál. Budeš závodit i v příští sezoně?
Upřímně, v posledních dnech jsem nad tím hodně přemýšlela a troufám si říct, že tohle byl snad ten nejlepší tým, se kterým jsem kdy závodila. Takže jít s holkami ještě jednu sezonu by za to určitě stálo (smích).
Jak to vypadá se seniorským týmem příští rok?
Já doufám, že dobře. Určitě seniorský tým v příštím roce nastoupí a to jaké bude mít složení, je zatím tajemství (úsměv).
Čím si myslíš, že to je, že právě Oxygen získal během posledních let hned 5 titulů z MS?
Já nevím.. asi jsme nejlepší (smích). A nebo ti správní lidé na správném místě..
V čem je podle tebe step aerobik jedinečný a proč se věnuješ právě jemu?
Já jsem vlastně nejdřív začínala se sportovním aerobikem v Praze, protože v Příbrami tento sport nebyl. A až po tom, co vznikl závodní oddíl Oxygenu, jsem se přidala k týmu, co dělal step aerobik.
Jak probíhaly oslavy titulu?
Tak ty jsme ještě bohužel nestihli. Samozřejmě těsně po získání titulu jsme bouchli šampaňské a symbolicky to zapili, ale ty pravé oslavy teprve přijdou.
Co by si chtěla vzkázat Příbramákům, kteří sledovali vaši cestu k titulu?
Že strašně moc děkujeme za podporu a za to, že nám věřili, i když jsme se pokaždé nevrátili se zlatem na krku (úsměv).
Spokojenost, štěstí, únava (smích). Je to skvělý pocit.
Tím, že se šampionát konal v Praze, přijelo Oxygen podpořit mnoho fanoušků. Jak jsi vnímala s týmem tu podporu?
Strašně jsme si toho vážili. Přesto, že v tu chvíli jsme neměli úplně čas se jim věnovat, tak jejich přítomnost pro nás byla moc důležitá. A myslím, že ten moment, kdy jsme stáli v závěrečné "póze" a celá hala tleskala, nikdy nezapomeneme.
Na ME to bylo čtvrté místo, nyní na MS první. Ty jsi do týmu naskočila 3 týdny před ME. Jaká pro tebe byla ta cesta?
Ze začátku dost trnitá. Naskočila jsem do rozjetého vlaku, ale holky ve mě věřily, takže ME jsme zvládly, i když bez medaile. Ale co tě nezabije, to tě posílí! Takže jsme zapracovali jak na choreografii, tak na sobě a z MS si vezeme zlato.
Nyní jsi opět ve špičkové formě a určitě si plánovala, co dál. Budeš závodit i v příští sezoně?
Upřímně, v posledních dnech jsem nad tím hodně přemýšlela a troufám si říct, že tohle byl snad ten nejlepší tým, se kterým jsem kdy závodila. Takže jít s holkami ještě jednu sezonu by za to určitě stálo (smích).
Jak to vypadá se seniorským týmem příští rok?
Já doufám, že dobře. Určitě seniorský tým v příštím roce nastoupí a to jaké bude mít složení, je zatím tajemství (úsměv).
Čím si myslíš, že to je, že právě Oxygen získal během posledních let hned 5 titulů z MS?
Já nevím.. asi jsme nejlepší (smích). A nebo ti správní lidé na správném místě..
V čem je podle tebe step aerobik jedinečný a proč se věnuješ právě jemu?
Já jsem vlastně nejdřív začínala se sportovním aerobikem v Praze, protože v Příbrami tento sport nebyl. A až po tom, co vznikl závodní oddíl Oxygenu, jsem se přidala k týmu, co dělal step aerobik.
Jak probíhaly oslavy titulu?
Tak ty jsme ještě bohužel nestihli. Samozřejmě těsně po získání titulu jsme bouchli šampaňské a symbolicky to zapili, ale ty pravé oslavy teprve přijdou.
Co by si chtěla vzkázat Příbramákům, kteří sledovali vaši cestu k titulu?
Že strašně moc děkujeme za podporu a za to, že nám věřili, i když jsme se pokaždé nevrátili se zlatem na krku (úsměv).
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění
Když dítě odmítá kontakt s jedním z rodičů, žádný soud ani pokuty nedokážou změnit …
AKTUÁLNĚ
Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou
Stačí jedno odpoledne na pláži bez klobouku nebo hodina v rozpáleném autě a lidský …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně
Bohutín si loni poprvé vyzkoušel, jak chutná vlastní pivní festival — a ukázalo se, že …
KULTURA
REMAX Nova v novém. A s chutí růst dál
Možná jste si v posledních dnech všimli změny, která se objevila v oknech naší …
PR
Tepelná kupole rozpálí Česko do extrémních veder. Koncem týdne může být až 39 °C
Během týdne bude na celém území České republiky zesilovat příliv velmi teplého …
AKTUÁLNĚ
Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů
Kapela Jelen patří k nejpopulárnějším českým skupinám současnosti a už tuto sobotu 27. …
ROZHOVOR
U Dubna vyletěl motorkář ze silnice, pro zraněného letěl vrtulník, hlavní tah je uzavřen
Na Příbramsku pokračuje série vážných dopravních nehod. Po včerejší hromadné havárii u …
AKTUALIZOVÁNO
Vědci zjistili, proč nás nové oblečení tak vzrušuje. A není to kvůli módě.
Nový outfit dokáže mozek na pár minut rozsvítit jako světelnou show. Věda to …
LIFESTYLE
Irský válečník, příbramské srdce: Fleury vítězí a podporuje Pudilovou před jejím titulákem
Irský šampion a partner příbramské zápasnice Lucie Pudilové, Will Fleury, v neděli …
SPORT
Chceme se raději koupat, nebo mít co pít? Studny ani zásoby spodních vod nejsou bezedné
V době veder je vodovodní síť pod velkým tlakem a každá zbytečně spotřebovaná kapka se …
NEPŘEHLÉDNĚTE




