Lucie Chlebnová: S lepším týmem jsem nezávodila, jednu sezonu ještě zkusím
ROZHOVOR
27. října 2014 (09:26)
foto: pribram.cz
Po dvou letech se vrátila zpět na pódium. Závodnice a trenérka v jedné osobě Lucie Chlebnová v rozhovoru přiznala, že by ráda závodila i v příští sezoně.
Jaké jsou tvoje bezprostřední pocity po zisku dalšího mistrovského titulu?
Spokojenost, štěstí, únava (smích). Je to skvělý pocit.
Tím, že se šampionát konal v Praze, přijelo Oxygen podpořit mnoho fanoušků. Jak jsi vnímala s týmem tu podporu?
Strašně jsme si toho vážili. Přesto, že v tu chvíli jsme neměli úplně čas se jim věnovat, tak jejich přítomnost pro nás byla moc důležitá. A myslím, že ten moment, kdy jsme stáli v závěrečné "póze" a celá hala tleskala, nikdy nezapomeneme.
Na ME to bylo čtvrté místo, nyní na MS první. Ty jsi do týmu naskočila 3 týdny před ME. Jaká pro tebe byla ta cesta?
Ze začátku dost trnitá. Naskočila jsem do rozjetého vlaku, ale holky ve mě věřily, takže ME jsme zvládly, i když bez medaile. Ale co tě nezabije, to tě posílí! Takže jsme zapracovali jak na choreografii, tak na sobě a z MS si vezeme zlato.
Nyní jsi opět ve špičkové formě a určitě si plánovala, co dál. Budeš závodit i v příští sezoně?
Upřímně, v posledních dnech jsem nad tím hodně přemýšlela a troufám si říct, že tohle byl snad ten nejlepší tým, se kterým jsem kdy závodila. Takže jít s holkami ještě jednu sezonu by za to určitě stálo (smích).
Jak to vypadá se seniorským týmem příští rok?
Já doufám, že dobře. Určitě seniorský tým v příštím roce nastoupí a to jaké bude mít složení, je zatím tajemství (úsměv).
Čím si myslíš, že to je, že právě Oxygen získal během posledních let hned 5 titulů z MS?
Já nevím.. asi jsme nejlepší (smích). A nebo ti správní lidé na správném místě..
V čem je podle tebe step aerobik jedinečný a proč se věnuješ právě jemu?
Já jsem vlastně nejdřív začínala se sportovním aerobikem v Praze, protože v Příbrami tento sport nebyl. A až po tom, co vznikl závodní oddíl Oxygenu, jsem se přidala k týmu, co dělal step aerobik.
Jak probíhaly oslavy titulu?
Tak ty jsme ještě bohužel nestihli. Samozřejmě těsně po získání titulu jsme bouchli šampaňské a symbolicky to zapili, ale ty pravé oslavy teprve přijdou.
Co by si chtěla vzkázat Příbramákům, kteří sledovali vaši cestu k titulu?
Že strašně moc děkujeme za podporu a za to, že nám věřili, i když jsme se pokaždé nevrátili se zlatem na krku (úsměv).
Spokojenost, štěstí, únava (smích). Je to skvělý pocit.
Tím, že se šampionát konal v Praze, přijelo Oxygen podpořit mnoho fanoušků. Jak jsi vnímala s týmem tu podporu?
Strašně jsme si toho vážili. Přesto, že v tu chvíli jsme neměli úplně čas se jim věnovat, tak jejich přítomnost pro nás byla moc důležitá. A myslím, že ten moment, kdy jsme stáli v závěrečné "póze" a celá hala tleskala, nikdy nezapomeneme.
Na ME to bylo čtvrté místo, nyní na MS první. Ty jsi do týmu naskočila 3 týdny před ME. Jaká pro tebe byla ta cesta?
Ze začátku dost trnitá. Naskočila jsem do rozjetého vlaku, ale holky ve mě věřily, takže ME jsme zvládly, i když bez medaile. Ale co tě nezabije, to tě posílí! Takže jsme zapracovali jak na choreografii, tak na sobě a z MS si vezeme zlato.
Nyní jsi opět ve špičkové formě a určitě si plánovala, co dál. Budeš závodit i v příští sezoně?
Upřímně, v posledních dnech jsem nad tím hodně přemýšlela a troufám si říct, že tohle byl snad ten nejlepší tým, se kterým jsem kdy závodila. Takže jít s holkami ještě jednu sezonu by za to určitě stálo (smích).
Jak to vypadá se seniorským týmem příští rok?
Já doufám, že dobře. Určitě seniorský tým v příštím roce nastoupí a to jaké bude mít složení, je zatím tajemství (úsměv).
Čím si myslíš, že to je, že právě Oxygen získal během posledních let hned 5 titulů z MS?
Já nevím.. asi jsme nejlepší (smích). A nebo ti správní lidé na správném místě..
V čem je podle tebe step aerobik jedinečný a proč se věnuješ právě jemu?
Já jsem vlastně nejdřív začínala se sportovním aerobikem v Praze, protože v Příbrami tento sport nebyl. A až po tom, co vznikl závodní oddíl Oxygenu, jsem se přidala k týmu, co dělal step aerobik.
Jak probíhaly oslavy titulu?
Tak ty jsme ještě bohužel nestihli. Samozřejmě těsně po získání titulu jsme bouchli šampaňské a symbolicky to zapili, ale ty pravé oslavy teprve přijdou.
Co by si chtěla vzkázat Příbramákům, kteří sledovali vaši cestu k titulu?
Že strašně moc děkujeme za podporu a za to, že nám věřili, i když jsme se pokaždé nevrátili se zlatem na krku (úsměv).
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Irský válečník, příbramské srdce: Fleury vítězí a podporuje Pudilovou před jejím titulákem
Irský šampion a partner příbramské zápasnice Lucie Pudilové, Will Fleury, v neděli …
SPORT
Chceme se raději koupat, nebo mít co pít? Studny ani zásoby spodních vod nejsou bezedné
V době veder je vodovodní síť pod velkým tlakem a každá zbytečně spotřebovaná kapka se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Václav Chaloupek zavítal do regionu natáčet další díly z cyklu Ostrovy naděje
Vzácná orchidej bradáček srdčitý se stal jedním z důvodů, proč k nám do regionu opět …
PŘÍRODA
Odešla Bára Tlučhořová. Příbramská rodačka a moderátorka rádia Kiss
Nejen Příbram zasáhla bolestná zpráva. Ve věku 37 let zemřela Bára Tlučhořová, rodačka …
AKTUÁLNĚ
Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů
Kapela Jelen patří k nejpopulárnějším českým skupinám současnosti a už tuto sobotu 27. …
ROZHOVOR
Příbram sčítá následky bouřek a postupně odstraňuje vzniklé škody
Silně bouřky, které se po oba víkendové dny prohnaly Příbramskem a přímo i městem, …
AKTUALIZOVÁNO
Music Club Peklo vstupuje do nové etapy. Do vedení přichází Tomáš Bezouška a chystá moderní klubový program
Music Club Peklo v Příbrami čeká výrazná změna. Do vedení klubu přichází Tomáš …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Mělo by Česko přijmout euro? Výrok prezidenta Pavla stále budí emoce
Měla by Česká republika v budoucnu přijmout euro? Téma, které pravidelně vyvolává …
ANKETA
/FOTO, VIDEO/ Vážná nehoda u Rosovic. Na místě šest zraněných, přiletěl i vrtulník
V pondělí krátce po poledni se u Rosovic ve směru na Sychrov na silnici 11417 stala …
AKTUALIZOVÁNO
Tři vítězství na cizí půdě. Boxeři Rasken Gymu zazářili na galavečeru Bene Patron Boxing
V pátek 20. června se uskutečnil venkovní galavečer Bene Patron Boxing pod záštitou …
SPORT




