vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno: 18. 9. 2020
Bohutín 2
Březnice 6
Chotilsko 1
Dobříš 16
Dolní Hbity 2
Drásov 1
Drevníky 1
Háje 5
Hluboš 1
Jablonná 1
Jince 1
Kamýk nad Vlt. 6
Klučenice 1
Lazsko 1
Lešetice 1
Malá Hraštice 2
Mokrovraty 1
Narysov 2
Nechvalice 6
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 1
Nový Knín 1
Obecnice 5
Ohrazenice 3
Pečice 2
Podlesí 2
Příbram 91
Příčovy 2
Rosovice 2
Rožmitál p. Tř. 7
Rybníky 2
Sedlčany 6
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 2
Stará Huť 2
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Trhové Dušníky 2
Višňová 1
Zbenice 1
Zduchovice 1
Lídrem kandidátky STAN v Příbrami bude Petr Kareš

AKTUALIZOVÁNO
24. června 2014   (10:13)
Lídrem kandidátky STAN v Příbrami bude Petr Kareš

STAN postaví ve středních Čechách 200 obecních kandidátekHnutí Starostové a nezávislí (STAN) postaví ve středních Čechách v podzimních komunálních volbách kolem dvou stovek kandidátek. O přízeň voličů se chce hnutí ucházet ve většině měst v regionu s více než 5000 obyvateli a ve všech bývalých okresních městech s výjimkou Mladé Boleslavi. Novinářům to dnes řekl místopředseda krajské organizace STAN Věslav Michalik.

Nově bude hnutí kandidovat například v Kladně, Příbrami, Nymburce, Slaném na Kladensku, Poděbradech či Benátkách nad Jizerou.

Příbramským lídrem Petr Kareš

V Kolíně hodlá obhajovat křeslo starosty Vít Rakušan, v Berouně Šárka Endrlová a v Kutné Hoře Ivo Šanc. V Příbrami bude lídrem Petr Kareš.

„Vzhledem k tomu, že způsob řízení města, hospodaření, prosazované priority a komunikace s veřejností v podání vládnoucí koalice ČSSD a ODS je v Příbrami na naprosto zoufalé úrovni, myslím si, že mám povinnost jako současný opoziční zastupitel kandidátku do komunálních voleb postavit a bojovat dál,“ říká lídr kandidátky STAN pod názvem Příbramáci pro Příbram Petr Kareš.

V Kladně sestavil kandidátku Milan Hamerský, v Benešově Jana Čechová a v Nymburce Pavel Fojtík. Kandidátky podle Michalika vznikly nebo vznikají ve všech okresních městech s výjimkou Mladé Boleslavi. "V Mělníku a Rakovníku jsme ve fázi jednání," uvedl.

V některých městech STAN sestaví koaliční kandidátku s TOP 09, ale není k tomu nijak vázána. Podle Michalika to bude nejvýše v deseti městech. Podzimní komunální volby se uskuteční 10. a 11. října. Ve stejném termínu se bude konat první kolo senátních voleb.

Po zveřejnění tohoto příspěvku naši redakci kontaktoval Petr Kareš, který doplnil některé z údajů, které podle něj nejsou zcela přesné a zřejmě vznikly díky komunikačnímu šumu. Příbramáci pro Příbram podle Kareše mohou pod záštitou STAN kandidovat, ale  zůstávají nadále nezávislí a bez stranické příslušnosti. O lídrovi hnutí Příbramáci pro Příbram by se mělo teprve rozhodovat.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: ČTK
foto: TV Fonka

autor: khj snm

Další články

Ředitel nemocnice: Strach z koronaviru nemám, léta se umírá i na chřipku Ředitel nemocnice: Strach z koronaviru nemám, léta se umírá i na chřipku Příbramská nemocnice bude zdarma testovat seniory, půjde ale jen o orientační rychlotest Příbramská nemocnice bude zdarma testovat seniory, půjde ale jen o orientační rychlotest Aktivita je koordinovaná v rámci všech nemocnic, které vlastní Středočeský kraj. 20. září 2020   (15:32) Příbram chystá výstavbu dvou parkovacích domů Příbram chystá výstavbu dvou parkovacích domů Navzdory suchu houby stále rostou. Jak je uskladnit na zimu? Navzdory suchu houby stále rostou. Jak je uskladnit na zimu? Prodejci sledují výrazný růst zájmu o sušičky hub Prodejci sledují výrazný růst zájmu o sušičky hub Nepřehlédněte Mladí rybáři závodili na Sedlčanském cejnovi Mladí rybáři závodili na Sedlčanském cejnovi Buršík: Vypíšeme výběrové řízení na projektovou dokumentaci aquaparku ještě tento měsíc Buršík: Vypíšeme výběrové řízení na projektovou dokumentaci aquaparku ještě tento měsíc Babí léto potrvá, v příštím týdnu bude až 25 stupňů Babí léto potrvá, v příštím týdnu bude až 25 stupňů Následující čtyři týdny budou teplotně nadprůměrné 19. září 2020   (15:29) Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků "My jsme narazili na to, že díky příspěvku 20.000 korun na jednoho kantora, který dává vláda, je už dneska na trhu velice těžké získat notebooky nebo PC takové kvality, které by školy potřebovaly." uvedla místostarostka 19. září 2020   (12:03)
Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Za fatální chybu považuje, že se odkládalo znovuzavedení roušek 19. září 2020   (09:23) Nepřehlédněte
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz