25. 6. svátek má Ivan

Liberec porazil oslabenou Příbram 3:0 a dotáhl lídra Jihostroj

5. února 2019   (16:30)
Liberec porazil oslabenou Příbram 3:0 a dotáhl lídra Jihostroj
foto: pribram.cz

Příbramské bloky ničil především liberecký univerzál Štokr.



Volejbalisté Dukly Liberec prodloužili vítěznou sérii v extralize o devátý zápas a bodově se dotáhli na vedoucí České Budějovice. V dohrávce 18. kola liberecký tým porazil doma oslabenou Příbram bez nemocného polského univerzála Jaroslawa Lecha 3:0. Hvězdou utkání byl Jan Štokr s 25 body.

Kvůli Lechově angíně nedošlo pod Ještědem na souboj dvou nejvíce bodujících hráčů soutěže, polského lídra v příbramské sestavě nahradil dvacetiletý Ivo Hulpach. Štokrovi však nemohl konkurovat, bývalý reprezentant s 25 body prakticky sám vyhrál pro Duklu jeden set.

"Nepřijeli jsme v optimálním zdravotním stavu, Ivoš zahrál vynikající zápas. Ve druhém setu jsme měli šanci zápas zdramatizovat, ale vlastními chybami jsme to nepotvrdili. Rozdílovým hráčem byl Honza Štokr, který uhrál všechny důležité balony," řekl příbramský kouč Martin Kop České televizi.

"Užil jsem si to. Nahrávač mi od začátku věřil, to se pak dobře hraje," pochvaloval si Štokr, jenž se vrátil do extraligy před rokem a půl po 13 sezonách v zahraničí, převážně v Itálii.

Ve druhé dnešní dohrávce trápící se mistr Karlovarsko otočilo zápas s Ústím nad Labem a po výhře 3:2 se vrátilo v tabulce na čtvrté místo před Ostravu. Západočechům se podařilo průběh zvrátit po debaklu ve třetím setu (17:25) i díky změnám v sestavě, tie-break vyhrál favorit jasně 15:8.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: maz gi








Další články

Proč většina lidí při ohrožení ztuhne? Pravda, o které se moc nemluví Proč většina lidí při ohrožení ztuhne? Pravda, o které se moc nemluví Když se člověk ocitne v ohrožení, málokdy reaguje tak, jak si představuje. Většina … LIFESTYLE Záhada opuštěného sídla králů: Na Vrškamýku dodnes straší krutý rytíř Záhada opuštěného sídla králů: Na Vrškamýku dodnes straší krutý rytíř V hlubokých lesích nad řekou Vltavou se ukrývá jedno z nejvýznamnějších míst české … TIP NA VÝLET Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny spadly i o několik korun Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny spadly i o několik korun Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 37,89 Kč do 39,90 Kč … DOPRAVA Chystáte se na vodu? Ne všechny řeky mají dost vody, před cestou si ověřte jejich sjízdnost Chystáte se na vodu? Ne všechny řeky mají dost vody, před cestou si ověřte jejich sjízdnost S blížícími se letními prázdninami a obdobím dovolených začínají tisíce Čechů plánovat … NEPŘEHLÉDNĚTE Čekalík Kids Vol. 1: Vodník Pěnkava připlouvá — ideální odměna za školní rok Čekalík Kids Vol. 1: Vodník Pěnkava připlouvá — ideální odměna za školní rok Na poslední školní den děti v Příbrami rozhodně nezapomenou. V pátek 26. června se u … NEPŘEHLÉDNĚTE Bolest, práce a spravedlnost. Má mít Česko menstruační volno? Bolest, práce a spravedlnost. Má mít Česko menstruační volno? Menstruační volno je téma, které se v posledních měsících dostává do popředí veřejné … ANKETA Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Turistika je obrovským trendem a Češi stále častěji vyrážejí do rakouských Alp nebo … NÁZOR Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Když dítě odmítá kontakt s jedním z rodičů, žádný soud ani pokuty nedokážou změnit … AKTUÁLNĚ Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Stačí jedno odpoledne na pláži bez klobouku nebo hodina v rozpáleném autě a lidský … NEPŘEHLÉDNĚTE
Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Bohutín si loni poprvé vyzkoušel, jak chutná vlastní pivní festival — a ukázalo se, že … KULTURA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz