28. 3. svátek má Soňa

Letošní ohňostroj nadchl

8. prosince 2017   (06:05)
Dalších 32 fotografií v galeriiLetošní ohňostroj nadchl

Návštěva svatého Mikuláše s čertovskou družinou i následný ohňostroj přenesly děti definitivně do kouzelného období splněných přání.



Nádherná předvánoční atmosféra zaplavila ve čtvrteční odpoledne náměstí 17. listopadu. Kouzelné osvětlení kašny, vánočních stromků, vyzdobené adventní stánky a vůně punče a svařeného vína vytvořily tu správnou náladu stovkám Příbramáků, kteří si přišli pro mikulášskou nadílku.
Dvouhodinového programu plného písniček a soutěží si užily nejen děti, ale například i tatínci, kteří pobavili všechny přihlížející, když se snažili pomocí toaletního papíru vyrobit ze svých potomků malé sněhuláky. Přesto však podium patřilo především nejmenším a ti také nakonec přivolali společnými silami svatého Mikuláše s čertovskou družinou.
Kdo měl dostatek odvahy, připojil se k pekelnému vláčku, který „projel“ náměstím a dovezl své pasažéry až pro zaslouženou odměnu.
Poté se obrovský dav přesunul a zcela zaplavil prostor před aquaparkem až po gymnázium a kulturní dům. Netrpělivé očekávání konečně skončilo hlasitým odpočítáváním a vypukl ohňostroj, který dle komentářů na sociální síti, byl jedním z nejkrásnějších příbramských ohňostrojů vůbec. Nadšení a sváteční náladu si odnesli přítomní do svých domovů.

Fotogalerie

Letošní ohňostroj nadchl (1) Letošní ohňostroj nadchl (2) Letošní ohňostroj nadchl (3) Letošní ohňostroj nadchl (4) Letošní ohňostroj nadchl (5) Letošní ohňostroj nadchl (6) Letošní ohňostroj nadchl (7) Letošní ohňostroj nadchl (8) Letošní ohňostroj nadchl (9) Letošní ohňostroj nadchl (10) Letošní ohňostroj nadchl (11) Letošní ohňostroj nadchl (12) Letošní ohňostroj nadchl (13) Letošní ohňostroj nadchl (14) Letošní ohňostroj nadchl (15) Letošní ohňostroj nadchl (16) Letošní ohňostroj nadchl (17) Letošní ohňostroj nadchl (18) Letošní ohňostroj nadchl (19) Letošní ohňostroj nadchl (20) Letošní ohňostroj nadchl (21) Letošní ohňostroj nadchl (22) Letošní ohňostroj nadchl (23) Letošní ohňostroj nadchl (24) Letošní ohňostroj nadchl (25) Letošní ohňostroj nadchl (26) Letošní ohňostroj nadchl (27) Letošní ohňostroj nadchl (28) Letošní ohňostroj nadchl (29) Letošní ohňostroj nadchl (30) Letošní ohňostroj nadchl (31) Letošní ohňostroj nadchl (32)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: JK








Další články

Vajíčka letos na Velikonoce podraží. Češi si připlatí oproti loňsku až o 11 procent Vajíčka letos na Velikonoce podraží. Češi si připlatí oproti loňsku až o 11 procent Blížící se Velikonoce přinesou tradiční nákupní horečku, letos ale budou vejce dražší … NEPŘEHLÉDNĚTE Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března Letos nás čeká změna času o den dříve, než v loňském roce. V noci ze soboty 28. na … ZMĚNA ČASU Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou. Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou. Parkoviště pod Svatou Horou patří k větším parkovacím plochám v dosahu centra … FOTOGALERIE Kocouři bojovali, ale Karlovarsko bylo nemilosrdné. Série se stěhuje na západ za stavu 0:2 Kocouři bojovali, ale Karlovarsko bylo nemilosrdné. Série se stěhuje na západ za stavu 0:2 Volejbalisté VK Trox Příbram nestačili na domácí palubovce na tým VK Karlovarsko a po … SPORT Brdy jsou soví ráj: Kulíšek nejmenší, sýc rousný i puštík obecný mají v CHKO ideální domov Brdy jsou soví ráj: Kulíšek nejmenší, sýc rousný i puštík obecný mají v CHKO ideální domov Právě v tuto dobu nastal ten správný okamžik poznávat tajemné opeřené noční lovce … POZNÁVÁME BRDY Pozor, jsou všude. Klíšťata se objevují i tam, kde byste je nečekali Pozor, jsou všude. Klíšťata se objevují i tam, kde byste je nečekali Česká lékárnická komora upozorňuje, že klíšťata se v Česku probouzejí už s prvními … PŘÍRODA Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Náměstí Komenského v Dobříši se i v tomto roce promění v místo, kde to žije. Tradiční … DOBŘÍŠ Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Divadlo Antonína Dvořáka Příbram patří mezi kulturní srdce města a dlouhodobě si drží … ANKETA Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Další šumavský rys navštívil Brdy Další šumavský rys navštívil Brdy V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz