Léto v tenisovém klubu Vitality Březnice bylo plné sportovních zážitků
12. září 2024 (12:55)
foto: TC Vitality Březnice / se souhlasem
Letní tenisová sezóna a zejména letní prázdniny byly v TC Vitality Březnice tradičně velmi pestré a plné krásných sportovních i společenských zážitků. Shrnutí úspěchů očima šéftrenéra Jiřího Veselého.
V jarních měsících reprezentovala náš klub a město Březnici v různých krajských soutěžích smíšená závodní družstva všech věkových kategorií, tzn. minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí. Největší radost nám udělalo družstvo dorostu, které ve své výkonnostní třidě skončilo na vynikajícím 2. místě. Vzhledem k věku našich mladých tenistů máme velkou šanci tuto soutěž v příštím roce vyhrát a postoupit do vyšší třídy.
Také v krajských a celostátních soutěžích jednotlivců ukázali někteří naši mladí tenisté a tenistky velký sportovní talent a potenciál. Například sedmiletý Jakub Novák se stal dvojnásobným přeborníkem Středočeského kraje v minitenisu (hala/venkovní kurt). Devítiletý Marek Zvěřina skončil ve stejné soutěži ve své věkové kategorii v konkurenci 20 dětí na krásném 3. místě. Taktéž čtrnáctiletý Matyáš Motáň skončil ve stejné soutěži ve své věkové kategorii v konkurenci 32 chlapců na vynikajícím 3. místě. Mezi dívkami dosáhla mnoha výborných výsledků čtrnáctiletá Emma Beranová, která začala sbírat první zkušenosti také na mezinárodním okruhu TENNIS EUROPE. Několik velmi cenných úspěchů si připsala také patnáctiletá Tereza Sekmilerová, která soutěžila v kategorii dorostenek do 18 let.
Letní prázdniny byly jako tradičně velmi „výživné“. V našem tenisovém a sportovním areálu proběhly různé tábory a kempy v tenisu, volejbalu, zumbě aj. Zúčastnili se jich tenisté a sportovci z řad dětí i dospělých nejen z ČR, ale i ze zahraničí.
Velmi nás těší neustále vzrůstající zájem o tenis zejména u dětí a mládeže. V současnosti náš klub čítá kolem 200 aktivních členů, z nichž výraznou většinu představují děti a mládež.
Počátkem nového školního roku se znovu rozbíhá pravidelný provoz naší tenisové školy a v neděli 15. září od 17:00 hodin proběhne v naší hale tradiční podzimní nábor do tenisové školy. Nábor je určený pro všechny zájemce z řad dětí, mládeže i dospělých.
Závěrem bych chtěl popřát všem našim členům krásné „babí léto“ a všem školákům pohodový vstup do nového školního roku.
Velmi nás těší neustále vzrůstající zájem o tenis zejména u dětí a mládeže. V současnosti náš klub čítá kolem 200 aktivních členů, z nichž výraznou většinu představují děti a mládež.
Počátkem nového školního roku se znovu rozbíhá pravidelný provoz naší tenisové školy a v neděli 15. září od 17:00 hodin proběhne v naší hale tradiční podzimní nábor do tenisové školy. Nábor je určený pro všechny zájemce z řad dětí, mládeže i dospělých.
Závěrem bych chtěl popřát všem našim členům krásné „babí léto“ a všem školákům pohodový vstup do nového školního roku.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / TC Vitality Březnice
autor: Jiří Veselý
Související
•Coolna v Dobříši zabaví děti i teeneagery
•Historický úspěch českého týmu flag fotbalistek na juniorském mistrovství Evropy v Srbsku
•Dny evropského dědictví otevřou expozice Hornického muzea za korunu
Další články
Opilí motoristé zůstávají vážným rizikem na silnicích Příbramska
Požití alkoholu před jízdou nebo během ní patří dlouhodobě mezi nejnebezpečnější …
Vánoční stromky v Příbrami nekončí na skládce, město je zpracuje
Technické služby města Příbrami zahájily svoz odstrojených vánočních stromků. Ty po …
Když lovkyně zpívá. Dagmar Jandová o soutěžích, Suchém a Svaté Hoře
Dáma, která s ledovým klidem odpovídá na ty nejzáludnější otázky v jedné z …
ROZHOVOR
Jak bezpečně postupovat při dopravní nehodě v zimním období
Zimní období výrazně zvyšuje riziko dopravních nehod. Přestože jsou podmínky na …
Větrné elektrárny u dálnice D4: příležitost, nebo zásah do krajiny? Příbramsko čeká na fakta
Větrné elektrárny u dálnice D4 se stávají jedním z nejdiskutovanějších témat na …
Když se černí čápi vydají na vandr
Uplynula řada let od chvíle, kdy jsem v bučině objevil hnízdiště černých čápů. Jednoho …
Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 30,90 Kč do 33,50 …
AKTUÁLNĚ
Na cestách s cestovateli: sobotní dávka dobrodružství v příbramském divadle
Divadlo A. Dvořáka Příbram zve všechny milovníky cestování, dobrodružství a silných …
Rožmitál pod Třemšínem chystá 23. městský ples
Tradiční společenská událost roku se opět blíží. Město Rožmitál pod Třemšínem zve …
Zelená Narysov – nový domov v přírodě, jen dvě minuty od Příbrami
Tento moderní developerský projekt již zahájil nejen prodej, ale také samotnou …
Komerční sdělení




