Letní kino letos promítat nebude, využívat se bude jen na koncerty
23. dubna 2015 (06:48)
Milovníci večerního sledování filmů pod širým nebem se letos opět v Příbrami nedočkají, letní kino promítat nebude. Informaci portálu pribram.cz potvrdila tisková mluvčí Pavlína Svobodová. Areál tak bude využívaný jen k pořádání koncertů. Tím prvním bude 22. května koncert skupiny Divokej Bill, který pořádá nadace Chci pomoci. Na začátku července se pak v areálu bude konat první ročník Humorfetu, na který se očekává příjezd stovek diváků.
Areál se chystá na sezonu, minigolf již otevřen
Už nyní ale probíhají práce jako připevnění nohou laviček, výměna a nátěr prken, pletí trávy pod lavičkami a na schodech, oprava zdí a výmalba vnitřních WC, vyřezání náletů, natírání a opravy dřevěných a ocelových konstrukcí v areálu apod.
Od začátku týdne v areálu funguje minigolf, který je otevřen v pracovní dny od 15 do 18 hodin a o víkendech od 13 do 18 hodin.
Areál se chystá na sezonu, minigolf již otevřen
Už nyní ale probíhají práce jako připevnění nohou laviček, výměna a nátěr prken, pletí trávy pod lavičkami a na schodech, oprava zdí a výmalba vnitřních WC, vyřezání náletů, natírání a opravy dřevěných a ocelových konstrukcí v areálu apod.
Od začátku týdne v areálu funguje minigolf, který je otevřen v pracovní dny od 15 do 18 hodin a o víkendech od 13 do 18 hodin.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Příbram v roce 2026: voda mírně zdraží, ostatní služby beze změn
Od ledna 2026 si Příbramští za vodu připlatí necelé tři koruny. Zvýšení je mírné, pod …
Nepřehlédněte
/ROZHOVOR/ Jaromír 99 + Jaroslav Rudiš vystoupí v Junior klubu již tuto sobotu, zbývají poslední lístky
Do příbramského Junior klubu zavítá na své vánoční turné známý hudebník a ilustrátor …
PR
Co je vlastně advent? Čas očekávání, tajemství a lidových tradic
Advent je spojen s očekáváním narození Ježíše Krista i řadou starobylých lidových …
Naháňka v Brdech: Plešivec bude v pátek pro veřejnost uzavřen
V pátek 12. prosince od 8 hodin ráno proběhne v revíru Plešivec společný lov – naháňka …
Nepřehlédněte
Chřipky, virózy a respirační onemocnění jsou na vzestupu v celém regionu
Spousty dětí, ale i dospělých trpí v současné době nachlazeními, virózami, ale i …
Po nehodě skončilo auto na střeše v potoce
Ve středu 10. prosince krátce před sedmou hodinou ranní byla policie přivolána k …
FOTO
Příbramské gymnázium se připojilo k studentskému protestu za klima
V úterý 9. prosince v 9:35 vyšli studenti Gymnázia Příbram před budovu školy, aby se …
ANKETA
Černé a šedé e-shopy s dálničními známkami vás mohou připravit o desetitisíce. Na co si dát pozor při nákupu?
Elektronická dálniční známka v Česku funguje už pět let. Přesto se na internetu stále …
Adventní koncert FIT SENIOR přilákal do auly přes stovku návštěvníků
Příbram se opět rozezněla adventními tóny. Třetí ročník koncertu FIT SENIOR přivedl do …
„Rozpočet je proinvestiční, máme finanční rezervu. Bazén se blíží,“ říká místostarosta Karpíšek
Město Příbram schválilo rozpočet na rok 2026 i střednědobý výhled do let 2027–2028. …
ROZHOVOR





