4. 12. svátek má Barbora
Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí

26. září 2021   (19:17)
Dalších 19 fotografií v galeriiLetňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí
foto: pro pribram.cz Petr Černohorský

Letní kino v Příbrami v sobotu večer praskalo ve švech.


Uplynulá sobota byla ve znamení hudby. Celý program byl rozdělen do dvou částí a probíhal na dvou pódiích. Od 14 hodin se uskutečnil první koncert v areálu Nového rybníka, kdy na pódiu vystupovaly příbramské kapely: Křižáci, Ladies & Gentlemen, Evakuace, Big Band ZUŠ Antonína Dvořáka a Schunky.

Druhá část festivalu probíhala v letním kině, první koncert začal po půl šesté vystoupením legendy českého ska Sto zvířat, následovalo vystoupení skupiny Prago Union. Své fanoušky přilákala stálice českých klubů a festivalů Vypsaná fixa. Domácí scénu na akci zastoupila legenda punku E!E a celý večer uzavřel DJ Roxtar.
Podle vedoucího Městského kulturního centra města Příbrami (MKC) Vlasty Ševra přišlo asi tisíc lidí včetně vystupujících. „Jsme rádi, že se 1. ročník nového městského festivalu setkal s pozitivní odezvou od diváků i kapel, které odjížděly spokojeny. Již nyní máme v hlavě dramaturgii dalšího ročníku. Chtěl bych také poděkovat celému týmu, který se podílel na realizaci nejen této akce, ale i ostatních v letošním roce. Některé z kapel, které v sobotu vystoupily, vzpomínaly na koncerty v tomto klubu, tak se jich třeba dočkáme i pod “střechou”.

S nadcházejícím ochlazením se koncerty MKC přesunou do zrekonstruovaného Junior klubu. Například 1. října zde vystoupí skupiny Pakáš a Výčep, v polovině měsíce se lidé mohou těšit na The.Switch a posledním zářijovým vystoupením bude crossoverová kapela Gaia Mesiah.
Podle vedoucího Městského kulturního centra …
foto: pro pribram.cz Petr Černohorský

Fotogalerie

Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí () Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (1) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (2) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (3) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (4) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (5) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (6) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (7) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (8) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (9) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (10) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (11) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (12) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (13) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (14) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (15) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (16) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (17) Letňák Fest velkolepě zakončil letní sezonu. Přišlo tisíc lidí (18)

foto: pro pribram.cz Petr Černohorský

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči V posledních třech dnech přibývalo zhruba po 20 pacientech s covidem denně Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Další protiepidemická doporučení se chystají k vánočním svátkům. V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník Po pachateli policie pátrá, ujížděl směrem k hlavnímu městu. Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Počet pacientů s koronavirem během tohoto týdne poklesl. Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Žena utrpěla vážné poranění hlavy. S napojením na umělou plicní ventilaci byla letecky … Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Poslední jednání zastupitelstva v letošním roce proběhne v pondělí 6. prosince. Na … Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. V kostele sv. Vojtěcha bude vystupovat Vepřekův smíšený sbor a zapálena bude také … Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým V Příbrami v noci na čtvrtek hořela garáž, uvnitř našli hasiči mrtvého muže. Speciálně … Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci „Z domova odešlo na konci školního roku pět dospělých dětí, které ukončily střední …
Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Nejvíc ohnisek je ve školách a začínají se objevovat ohniska v zařízeních sociální …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz