14. 8. svátek má Alan

Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech

30. července 2020   (08:49)

Vojenský prostor v Brdech svou členitostí poskytuje ideální prostor pro výcvik.Letečtí záchranáři HZS hl. m. Prahy využívají pěkného prázdninového počasí a provádějí výcviky s letkou PČR, aby dohnali jarní výpadek kvůli onemocnění COVID-19. Výcviky jsou zaměřeny na zvládnutí záchrany za pomoci nosítek a použití různých způsobů stabilizace proti jejich rotaci. Vojenský prostor v Brdech svou členitostí poskytuje ideální prostor, který hasiči využívají například k záchraně lezce ze skály za pomoci vrtulníkového jeřábu Bell 412, který je k této činnosti využíván. 

Letecké záchranáře v následujících dnech čekají výcviky záchrany na Ještědském hřebenu, z vodní hladiny nebo ze sedačkové lanovky.
Letečtí záchranáři HZS hl. m. Prahy využívají …

Fotogalerie

Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech () Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (1) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (2) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (3) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (4) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (5) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (6) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (7) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (8) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (9) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (10) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (11) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (12) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (13) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (14) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (15) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (16) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (17) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (18) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (19) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (20) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (21) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (22) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (23) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (24) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (25) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (26) Letečtí záchranáři pražských hasičů dohánějí výcviky záchrany osob v Brdech (27)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Pavel Mošnička
foto + video: HZS hlavního města Prahy

autor: Jakub Pečenka

Další články

Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46) Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Odběrová místa, která byla kvůli očekávanému náporu turistů zmobilizována, podle Babiše mají zůstat v novém režimu, aby byla připravena na případný nárůst počtu nakažených. 13. srpna 2020   (15:35) Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách došlo k situaci, kdy nově instalované sloupky nereagovaly na sirénu vozidel záchranné služby. 13. srpna 2020   (14:03) V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat. 13. srpna 2020   (09:01) Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům
Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz