Lesní divadlo Skalka opět přivítá dětské diváky, tentokrát na pohádce O statečném kováři Mikešovi
2. srpna 2024 (13:07)
foto: Divadlo Za2 / promo
Hru s písničkami uvede v neděli 4. srpna od 17.00 Divadlo Za2. K dopravě na představení mohou návštěvníci využít kyvadlovou autobusovou linku.
V neděli 4. srpna přivítá Lesní divadlo Skalka v Novém Podlesí u Příbrami dětské návštěvníky na pohádce podle klasického příběhu spisovatelky Boženy Němcové Neohrožený Mikeš. K dobrodružstvím kovářského synka Mikeše a siláka Matěje se připojí od 17.00.
S písničkovou hrou O statečném kováři Mikešovi na Skalce vystoupí Divadlo Za2. Soubor tvoří spřátelení absolventi hereckých škol s letitou divadelní – činoherní, muzikálovou i loutkářskou – praxí a zkušenostmi z televizních, rozhlasových, filmových a dabingových projektů. Autorem scénáře, spoluautorem hudby a režisérem je Libor Jeník.
Na představení bude zajištěna kyvadlová autobusová doprava. Autobus vyjíždí ze zastávky Březové Hory (křižovatka Rožmitálské a Žežické) v 16.00, následně projede dalšími částmi města a zpět. Ze zastávky Nové Podlesí pak odjede v 18.40. Informace a jízdní řád najdete na webu města pribram.eu (Život v Příbrami, Doprava a jízdní řády). Další pohádku Honza málem králem uvede Lesní divadlo Skalka 1. září.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Související
•Kostel zachvátily plameny, zvonici zničil dynamit. Orlické přehradě ustoupily i cenné sakrální stavby
•Do Obecnice se vrátí dožínky
•Na minifestivalu v Milíně vystoupí i lokální kapely One Taste a 1VISH
Další články
Zákaz mobilů ve školách: ochrana dětí, nebo krok zpět?
Vláda jednomyslně podpořila návrh na plošný zákaz používání mobilních telefonů a …
ANKETA
Pozor při sběru hub a borůvek. Tasemnice liščí může číhat i na nemytých lesních plodech
Tasemnice liščí (Echinococcus multilocularis) patří mezi nejnebezpečnější parazity, …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Senátorkou za Příbramsko chce být Luftová (Piráti), ODS podpoří Štěpánka (STAN)
V podzimních senátních volbách na Příbramsku se bude ucházet o hlasy voličů příbramská …
AKTUÁLNĚ
Vstupní brána má nové štuky i ochrannou vrstvu. Příbramský hřbitov čekají další velké úpravy
Vstupní brána na příbramský hřbitov z parku V Zátiší prošla kompletní opravou. Má nové …
AKTUÁLNĚ
Zfetovaný a opilý řidič napálil fabii do stromu: Auto samo zavolalo pomoc přes E-call
Kombinace alkoholu, pervitinu a ignorování soudních rozhodnutí opět ukázala svou …
AKTUÁLNĚ
Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi
Od srpna bude možné nastupovat do autobusů Pražské integrované dopravy (PID) všemi …
DOPRAVA
Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“
Po šestnácti ročnících na Moravě vstupuje Penaltový král do nové éry. Soutěž se vydává …
SPORT
Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací
Jedinečné pracoviště ukryté pod zemí nedaleko Slapské přehrady čeká další rozvoj. …
ZAJÍMAVOSTI
Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí
Březnické staré kluziště se proměnilo v pestrobarevnou křižovatku světových kultur. …
FOTOGALERIE
Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne
Počasí v Česku bude v nadcházejících dnech velmi proměnlivé. Po klidnějším začátku …
AKTUÁLNĚ




