Leoš Mareš se po čtyřech letech chystá do Příbrami, doprovodí ho skupina Holki
3. července 2020 (19:00)
Česká moderátorská jednička dokáže každý rok vyprodat tři dny po sobě O2 arénu, letní vystoupení vyprodává za hodinu a na Instagramu ho aktuálně sleduje více než 1.000.000 lidí.
V České republice byste aktuálně těžko hledali větší fenomén. Dokáže každý rok vyprodat tři dny po sobě O2 arénu, letní vystoupení vyprodává za hodinu a na Instagramu ho aktuálně sleduje více než 1.000.000 lidí. Ano, tohle všechno je Leoš Mareš. Česká moderátorská jednička a s ohledem na popularitu asi aktuálně nejpopulárnější český umělec. Jeho fanoušci a zejména fanynky mohou začít slavit. Leoš Mareš míří po dlouhých čtyřech letech čekání do Příbrami.
„Kdykoliv přijde někdy někdo na mou show tak si ho vážím. Častokrát dorazí z různých koutů a mohou dělat něco jiného. Třeba mohou být doma, ale oni přijedou za mnou, a to jsem rád", vyprávěl slavný Leoš před lety v jednom z klubů v našem regionu.
Od té doby šla jeho kariéra raketově nahoru. Jeho osoba se těší velké oblibě a fanoušci s ním cestují doslova po celé republice. Letos bude mít jednou toto výsostné postavení Příbram, kam dorazí Leoš Mareš jako hlavní hvězda Summer party se svou DJ show.
Summer party se uskuteční v příbramském letním kině 21. srpna, a kromě Leoše vystoupí ještě dva hosté. Konkrétně Pavel Calta, s nímž má dokonce Leoš Mareš duet a také legendární kapela Holki, jenž plenila na přelomu milénia hitparády. S touto společností bude Summer party kandidovat určitě na příbramskou akci roku. Vyprodá Leoš i tuto show za hodinu?
Vstupenky jsou již v předprodeji na portále www.ticketstream.cz.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Od srpna bude jezdit po Příbrami více autobusů s možností nástupu všemi dveřmi
Středočeský kraj od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi v autobusech linek …
DOPRAVA
Už jste letos našli první houby? Pochlubte se s ostatními čtenáři
Po deštích začínají lesy nejen na Příbramsku znovu lákat houbaře. Zatímco někde se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Srdcem na hoře i v dole: Příbram chystá třídenní oslavy hornictví s koncerty, průvody i světovou účastí
Příbram se v polovině června stane dějištěm jedné z největších hornických událostí v …
KULTURA
Tajemní poutníci ze Sargasového moře dostali posilu. Do kraje zamířilo 25 tisíc úhořů
Středočeské řeky, nádrže a rybářské revíry získaly nové vodní obyvatele. Ve dnech 3. a …
AKTUÁLNĚ
Medard začal sluncem. Už od úterý ale dorazí déšť, bouřky a ochlazení
„Medardova kápě, čtyřicet dní kape.“ Tahle jedna z nejznámějších českých pranostik se …
Hledáte stabilní práci ve stavebnictví? Příbramská firma GREBOS roste a nabízí dlouhodobé uplatnění
Pokud hledáte perspektivní a dlouhodobé zaměstnání ve stavebnictví, stojí za to …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Sovy, skřivani a chaos na stole: Co o vás váš mozek opravdu říká (a proč věda bourá mýty)
Noční sovy, kreativní bordeláři a lidé, kteří občas použijí ostřejší slovo, mají jedno …
LIFESTYLE
Medard: svatý, který „umí dělat počasí“. Legendy, věda i pranostiky, které se překvapivě často plní
Svatý Medard má pověst největšího „meteorologa“ mezi svatými. Legenda o orlu, který ho …
POČASÍ
Dvořákova Vysoká znovu ožije pod širým nebem. Diváky čeká Rusalka, Čert a Káča i premiéra Slovanských tanců
Areál Památníku Antonína Dvořáka na Vysoké se i letos promění v jedinečnou přírodní …
KULTURA
OBRAZEM: Den bezpečné Příbrami na Nováku lákal akčními zásahy i přes dopolední déšť
Po dvou letech se do areálu Nového rybníka vrátil Den bezpečné Příbrami, který nabídl …
VIDEO




