7. 6. svátek má Iveta

Lékař z Prahy je podezřelý ze znásilnění dítěte, policie hledá další oběti

29. března 2023   (12:40)
Lékař z Prahy je podezřelý ze znásilnění dítěte, policie hledá další oběti
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Za trestný čin znásilnění, který byl spáchán na dítěti mladším 15 let, hrozí lékaři v případě odsouzení až 12 let vězení.


Policie v minulých dnech zahájila trestní stíhání padesátiletého lékaře z pražské Hostivaře. Je podezřelý z toho, že jako fyzioterapeut několik let znásilňoval svou pacientku. Začala k němu docházet jako dítě. Na webu o tom dnes informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk. Podle kriminalistů obětí mohlo být více, policie proto vyzývá další poškozené, aby se detektivům ozvali.

Pacientka, kterou fyzioterapeut znásilňoval, začala k lékaři chodit v dětském věku kvůli problémům se skoliózou. "Kriminalisté nemohou vyloučit, že poškozených může být víc, proto se touto cestou obracíme na veřejnost. Jestliže se někdo stal obětí tohoto lékaře - fyzioterapeuta z pražské Hostivaře, ať se ozve přímo kriminalistům na telefonní číslo 731 553 156. Prosíme, ať se ozvou i pacienti, kterým tento lékař injekčně aplikoval nějaké látky," uvedla policie.
Za trestný čin znásilnění, který byl spáchán na dítěti mladším 15 let, hrozí lékaři v případě odsouzení až 12 let vězení, dodala policie.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / ČTK
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Největší přírodní hnízdo v ČR? Vzniklo právě tady – a živočichové už ho pomalu zabydlují. Největší přírodní hnízdo v ČR? Vzniklo právě tady – a živočichové už ho pomalu zabydlují. Ve Svatohorských sadech vyrostlo něco, co tu ještě nebylo. Obří přírodní hnízdo o … FOTOGALERIE Na Jineckých Hřebenech byl slavnostně požehnán obraz svaté Barbory Na Jineckých Hřebenech byl slavnostně požehnán obraz svaté Barbory V prostoru pozorovatelny na Jineckých Hřebenech nad stále využívaným cvičištěm armády … FOTOGALERIE Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli Počet lidí se závislostmi roste, a to napříč věkem i regiony. U mladých je nárůst … AKTUÁLNĚ Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy Brdské lesy se opět promění v jednu velkou cyklistickou arénu. Oblíbený závod horských … SPORT Na Svaté Hoře byl uveden nový farář. Arcibiskup Přibyl předal klíče P. Vítu Uhrovi Na Svaté Hoře byl uveden nový farář. Arcibiskup Přibyl předal klíče P. Vítu Uhrovi Při poslední květnové nedělní večerní mši převzal nový farář P. Vít Uher symbolické … AKTUÁLNĚ Velké finále přípravek OFS Příbram přivede na stadion Na Litavce téměř šest desítek týmů. Fotbal spojí sport, zábavu i pomoc potřebným Velké finále přípravek OFS Příbram přivede na stadion Na Litavce téměř šest desítek týmů. Fotbal spojí sport, zábavu i pomoc potřebným Sobota 6. června bude na stadionu Na Litavce celý den patřit těm nejmenším fotbalistům … SPORT Bílá invaze nad brdskými loukami. Všimli jste si těchto nápadných motýlů? Bílá invaze nad brdskými loukami. Všimli jste si těchto nápadných motýlů? Pokud jste se poslední dobou vydali na procházku po brdských a podbrdských loukách, … POZNÁVÁME BRDY Některé byty se neprodají ani po půl roce. Proč? Některé byty se neprodají ani po půl roce. Proč? Ještě před pár lety stačilo vystavit byt na internet a během několika dnů byl prodaný. … PR ALKAFEST se vrací na Nový rybník. Příbram čeká den plný hudby, zábavy a setkávání bez bariér ALKAFEST se vrací na Nový rybník. Příbram čeká den plný hudby, zábavy a setkávání bez bariér Do areálu Nového rybníka v Příbrami míří v sobotu 6. června další ročník oblíbeného … KULTURA
Tipy na víkend: Bleší a farmářské trhy, tradiční pouť i program pro sportovce Tipy na víkend: Bleší a farmářské trhy, tradiční pouť i program pro sportovce Tento víkend se bude v centru Příbrami konat hned několik trhů a jarmarků. Na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz