25. 1. svátek má Miloš

Lékař, podnikatel a moderátor Roman Šmucler oslaví padesátiny

7. července 2019   (10:11)
Lékař, podnikatel a moderátor Roman Šmucler oslaví padesátiny

Roman Šmucler vyrůstal v Příbrami.



Lékař, podnikatel a moderátor Roman Šmucler, který 8. července oslaví padesátiny, je od září 2017 prezidentem České stomatologické komory. Též vysokoškolský pedagog, scénárista a vědecký pracovník několik let působil na TV Nova a v roce 1996 založil Asklepion-Lasercentrum Praha, nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na laserovou a estetickou medicínu.

Pražský rodák (8. července 1969) Šmucler vyrůstal v Příbrami. Po absolutoriu oboru stomatologie na Fakultě všeobecného lékařství v Praze nastoupil v roce 1992 na Stomatologickou kliniku 1. lékařské fakulty a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. V roce 2010 byl jmenován docentem pro obor stomatologie.

V roce 1989 působil Šmucler v rozhlase, od roku 1991 moderoval Studio Kontakt v České televizi a další programy, například Miss Československa. Na televizi Nova moderoval od roku 1994 pořady Uzel, Proč?, Tabu, Jeden proti 100 a obě řady pořadu Nejchytřejší Čech. Je autorem námětu pořadu Tabu, který se vysílal i v zahraničí. V roce 2008 se stal na půl roku moderátorem pořadu Milionář na televizi Prima.

Kromě mnoha vědeckých a odborných textů je Šmucler autorem populárně naučné knihy Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky a neuvěřitelné možnosti estetické medicíny.
V roce 2009 se Šmucler stal lídrem kandidátky strany TOP 09 v Karlovarském kraji pro neuskutečněné říjnové volby do Poslanecké sněmovny ČR, ale v lednu 2010 z čela kandidátky odstoupil.

Šmucler je podruhé ženatý, s první manželkou Libuší Šmuclerovou, která je nyní generální ředitelkou mediálního domu Czech News Center, mají dceru, v roce 2012 se rozvedli. S druhou manželkou Ivou mají syna.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: top, foto: Facebook








Další články

Start jako hrom! Příbramský rodák David Eliáš ovládl Evropu a přidal i bronz ze sprintu Start jako hrom! Příbramský rodák David Eliáš ovládl Evropu a přidal i bronz ze sprintu Otevřené mistrovství Evropy juniorů ve finské Imatře se pro český biatlon změnilo v … FOTOGALERIE Divadlo A. Dvořáka propojuje jeviště s hornickou historií Příbramska Divadlo A. Dvořáka propojuje jeviště s hornickou historií Příbramska Divadlo A. Dvořáka Příbram vstupuje do své 67. sezony s novým a výrazným vizuálním … Příbramská záchytka dostane přes čtyři miliony. Kraj letos zvýšil podporu Příbramská záchytka dostane přes čtyři miliony. Kraj letos zvýšil podporu Středočeský kraj letos přispěje na provoz protialkoholních záchytných stanic zhruba 11 … Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté v pátek večer zadrželi muže, který je podezřelý, že poškodil sekyrou výlohu … Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu a s ní i otázka, co si obléct, aby večer proběhl bez … Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Celková kriminalita v České republice v roce 2025 opět klesla, zároveň se ale výrazně … Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Zastupitelé na lednovém jednání projednají návrh na odpis nedobytné pohledávky ve výši … Politika Péče o zachování brdské krajiny vyšla loni na skoro osm milionů korun Péče o zachování brdské krajiny vyšla loni na skoro osm milionů korun Ani v roce 2025 nezůstala Chráněná krajinná oblast Brdy bez pozornosti. Péče o zdejší … Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Počet sociálních pohřbů v některých větších městech Středočeského kraje v posledních …
Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Průzkumná štola pro tunel Kamenná Vrata na budoucí středočeské D3 — v úseku mezi … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz