4. 12. svátek má Barbora
Kým bude Pavel Nový v příštím životě? Odpovídá v podcastu příbramského divadla

14. března 2021   (17:47)
Kým bude Pavel Nový v příštím životě? Odpovídá v podcastu příbramského divadla
foto: pribram.cz

Další dva podcasty v březnu obohatily seriál rozhovorů Divadění, který připravuje Divadlo A. Dvořáka Příbram. K posledním hostům patřili umělecký šéf příbramské scény Milan Schejbal a herec Pavel Nový.


Hlediště zůstávají osiřelá a své příznivce oslovují kulturní stánky zatím alespoň na dálku. Letošní novinkou Divadla A. Dvořáka je série podcastů s názvem Divadění aneb Co se děje v zákulisí, v nichž divadelníci zpovídají své kolegy. V březnu si povídali s hercem Pavlem Novým a uměleckým šéfem příbramského divadla Milanem Schejbalem.
 

Nejnovější rozhovor vedli herci Lucie Valenová a Kryštof Grygar s Milanem Schejbalem, který místní soubor umělecky vede a také režíruje od roku 2006. Pod jeho vedením vznikly hry Balada pro banditu, Jak jsem vyhrál válku, Maryša, Splašené nůžky nebo komedie Špinavý obchod.
 
Herec Pavel Nový si v průběhu rozhovoru „střihl“ zároveň natáčení pro Televizi Seznam. V televizním dokumentu by totiž neměla chybět spojitost s místní scénou a Příbramí, kde v současnosti žije. Moderování se místo Lucie Valenové (v té době v roli Mufa ve Studiu Kamarád) ujala tentokrát Monika Timková. Mimo jiné Pavel Nový prozradil, kým bude v příštím životě a že jeho nejoblíbenějším hercem i herečkou je on sám.
 
Dalšími hosty Divadění byli režisérka a scénografka Kateřina Baranowska, herec a muzikant Matěj Štrunc, herečka a dramaturgyně Kateřina Fixová a režisér Adam Doležal. Všechny epizody si lze poslechnout na kanálu Spotify.
 


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči V posledních třech dnech přibývalo zhruba po 20 pacientech s covidem denně Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Další protiepidemická doporučení se chystají k vánočním svátkům. V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník Po pachateli policie pátrá, ujížděl směrem k hlavnímu městu. Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Počet pacientů s koronavirem během tohoto týdne poklesl. Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Žena utrpěla vážné poranění hlavy. S napojením na umělou plicní ventilaci byla letecky … Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Poslední jednání zastupitelstva v letošním roce proběhne v pondělí 6. prosince. Na … Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. V kostele sv. Vojtěcha bude vystupovat Vepřekův smíšený sbor a zapálena bude také … Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým V Příbrami v noci na čtvrtek hořela garáž, uvnitř našli hasiči mrtvého muže. Speciálně … Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci „Z domova odešlo na konci školního roku pět dospělých dětí, které ukončily střední …
Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Nejvíc ohnisek je ve školách a začínají se objevovat ohniska v zařízeních sociální …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz