13. 7. svátek má Markéta




Květnové zastupitelstvo bude řešit budoucnost plaveckého bazénu

15. května 2023   (06:32)
Květnové zastupitelstvo bude řešit budoucnost plaveckého bazénu
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Na programu je pouze 14 bodů, přesto nelze čekat rychlý průběh.


Květnové zastupitelstvo se svými 14 body na programu by mohlo být na první pohled krátké, ale zřejmě tomu tak nebude. Hned druhým bodem po zahájení bude totiž budoucnost plaveckého bazénu v Příbrami. Snahy o jeho rekonstrukci již řadu let nevychází, a hlavně technologické zázemí je téměř v havarijním stavu a může vypovědět službu ze dne na den.

Právě proto vypracovala Sportovní zařízení města Příbram studii, která navrhuje několik možností řešení nastalé situace. Mezi nimi je jak vypsání nového výběrového řízení za stejných podmínek, stejně tak etapizace projektu, nebo vytvoření projektu úplně nového.
Debatu lze také očekávat ohledně změny vyhlášky o nočním klidu, což je pro mnoho občanů velmi citlivé téma. Chybět nebudou ani výkupy a prodeje pozemků a samozřejmě závěrečná diskuze.

O nejdůležitějších událostech z jednání zastupitelstva, které se koná 22. května, vás budeme informovat formou samostatných článků.
Program:
1. a) Zahájení, ověření zápisu z minulého ZM, určení ověřovatelů b) Schválení programu jednání c) Informace rady města
2. Plavecký bazén Příbram
3. Zpráva o plnění usnesení ZM Příbram za období od 01.01.2023 do 31.03.2023 včetně plnění usnesení za minulá období
4. Přísedící Okresního soudu v Příbrami
5. 1. výběrové řízení v roce 2023 na poskytnutí zápůjček z Fondu zápůjček města Příbram
6. Technické standardy pro vodohospodářský majetek města Příbram
7. Noční klid – změna obecně závazné vyhlášky
8. Záměr výkupu pozemku p. č. 1589/3 v k. ú. Příbram
9. Žádost o prodej pozemků, příp. jejich částí, vše v katastrálním území Březové Hory
10. Nabídka bezúplatného převodu pozemků v katastrálním území Příbram
11. Žádost o prodej části pozemku p. č. 4516/1 v k. ú. Příbram, příp. uznání vlastnického práva vydržením
12. Výkup id. podílů pozemku p. č. 471/3 v katastrálním území Březové Hory
13. Různé
14. Diskuze, interpelace, závěr

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Plzeňská Olympia hostila o víkendu 11.a 12. července 2026 další ročník extrémního … SPORT Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Galerie Gaudii gratia v Oblastní nemocnici Příbram nabídne od července do konce září … Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Digitální návštěvnická karta propojující turistické oblasti Berounsko a Brdy a … NEPŘEHLÉDNĚTE Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Počasí v Česku vstupuje do výrazně teplejší fáze. Nový týden přinese nadprůměrné letní … AKTUÁLNĚ Dálnice D3 se v létě posune. Jihočeská část bude hotová příští rok, středočeská má vykoupeno už 50 % pozemků Dálnice D3 se v létě posune. Jihočeská část bude hotová příští rok, středočeská má vykoupeno už 50 % pozemků Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) oznámilo další postup při dostavbě dálnice D3. Už … NEPŘEHLÉDNĚTE Vážná nehoda v Pročevilech: Starší motorkář nezvládl stroj a narazil do pevné překážky, s těžkým zraněním ho transportoval vrtulník Vážná nehoda v Pročevilech: Starší motorkář nezvládl stroj a narazil do pevné překážky, s těžkým zraněním ho transportoval vrtulník Vážná dopravní nehoda, při které se těžce zranil starší řidič motocyklu, zalarmovala v … AKTUÁLNĚ Sucho v Česku sílí. Potoky vysychají a odborníci varují před dalším zhoršením Sucho v Česku sílí. Potoky vysychají a odborníci varují před dalším zhoršením Sucho se v České republice dál prohlubuje. Podle aktuálních údajů projektu InterSucho … AKTUÁLNĚ Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Ve dnech 13.–16. července 2026 proběhne na vodní nádrži Orlík odborný monitoring … Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Na českých silnicích začínají rozsáhlé dopravně-bezpečnostní kontroly zaměřené na … DOPRAVA
Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Ve čtrnácti letech má za sebou zkušenosti, které mnozí získávají až v dospělosti. … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz