9. 4. svátek má Dušan




Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není

FOTOGALERIE
2. října 2015   (06:13)
Dalších 8 fotografií v galeriiKutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není
foto: pribram.cz

Otevřena byla i ulice K Dolu Marie na Březových Horách.



Od včerejšího dne můžete opět projet silnicemi Kutnohorská, Mariánská a K Dolu Marie, které byly v minulých měsících v rekonstrukci. V okolí ulic však ještě práce pokračují.

Otevření Mariánské a Kutnohorské ulice bylo opožděno o 14 dní oproti původně plánovanému termínu, obě ulice rekonstruovala společnost Vodohospodářské stavby. Mariánská ulice stála cca 6,3 milionů, Kutnohorská pak na 3,5 milionů korun bez DPH. Ulici k Dolu Marii měla na starosti společnost Bögl a Krýsl. Práce v ulici K Dolu Marie byly pozastaveny, aby se zde dodělala i kanalizace, u dalších ulic s tím bylo počítáno již v projektu.

Úsek Mariánské ulice, který prošel rekonstrukcí, zahrnoval i křižovatku s ulicí Hornických učňů, ze které zmizela nerovnost, kvůli které museli řidiči v křižovatce znatelně snížit rychlost.

Na lavičku si sedne každý, vstane jenom někdo

Ihned po zpřístupnění Kutnohorské ulice se objevily první stížnosti místních obyvatel. Kromě několika nedodělků kritizují i nelogické usazení lavičky, jejíž sedák se nachází jen cca 34 centimetrů nad zemí (viz foto v galerii). Mnoho starších občanů, kteří v okolí žijí a patřili k nejčastějším uživatelům lavičky, tak zřejmě budou mít problémy s tím, aby z lavičky vstali.

Fotogalerie

Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není (1) Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není (2) Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není (3) Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není (4) Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není (5) Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není (6) Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není (7) Kutnohorská a Mariánská jsou průjezdné, hotovo však ještě není (8)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Do Příbrami dorazila móda z jihu Evropy. Otevřel se nový butik ALTA Do Příbrami dorazila móda z jihu Evropy. Otevřel se nový butik ALTA Jaro letos v Příbrami nepřineslo jen teplejší počasí, ale i nový módní vítr. Na konci … PR Příbram ovládne v sobotu 11. ročník České Route 66 Příbram ovládne v sobotu 11. ročník České Route 66 Návštěvníci této oblíbené události uvidí na čtyři stovky vystavených plechovek a … NEPŘEHLÉDNĚTE Večer na sídlišti v Příbrami? Zapomeňte na volné místo Večer na sídlišti v Příbrami? Zapomeňte na volné místo Nedostatek parkovacích míst v Příbram je problém, který jako místní obyvatel vnímám … NÁZOR Kocouři vydřeli pětisetovou bitvu. Příbram porazila Odolenu Vodu 3:2 Kocouři vydřeli pětisetovou bitvu. Příbram porazila Odolenu Vodu 3:2 Volejbalisté VK Trox Příbram mají za sebou mimořádně dramatické utkání. V domácím … SPORT TripperGo! dobývá Svatou Horu – dobrodružství pro celou rodinu TripperGo! dobývá Svatou Horu – dobrodružství pro celou rodinu V neděli 12. dubna ožije příbramská Svatá Hora netradičním dobrodružstvím. Dorazí sem … AKTUÁLNĚ Zámek Březnice v pořadu Skryté skvosty. Česká televize odvysílá díl už 9. dubna Zámek Březnice v pořadu Skryté skvosty. Česká televize odvysílá díl už 9. dubna Zámek Březnice se objeví v dalším dílu dokumentárního cyklu Skryté skvosty, který … HISTORIE V sobotu bude Kulturní dům v Příbrami opět hostit jednu z největších českých burz minerálů V sobotu bude Kulturní dům v Příbrami opět hostit jednu z největších českých burz minerálů Burza pro návštěvníky začíná v 8.30 ráno a končí ve 14 hodin. Vystavovat zde bude 90 … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Ranní mrazy udeřily: úroda je v ohrožení, pěstitelé mají před sebou kritické dny Ranní mrazy udeřily: úroda je v ohrožení, pěstitelé mají před sebou kritické dny Velikonoční oteplení nás příjemně naladilo na jaro, ale návrat k realitě byl nečekaně … AKTUÁLNĚ Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat? Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat? Policisté na Příbramsku v dubnu zesílí dohled nad bezpečností silničního provozu. … DOPRAVA
Krutost ukrytá za zdmi tvrze. Pičín zve na přednášku o Kateřině Bechyňové Krutost ukrytá za zdmi tvrze. Pičín zve na přednášku o Kateřině Bechyňové Ve čtvrtek 9. dubna od 17 hodin se v sále restaurace v Pičíně uskuteční beseda s … HISTORIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz