1. 5. je Svátek práce

Kudy v neděli neprojedete?

15. května 2018   (15:22)
Kudy v neděli neprojedete?

Akce „Divadlo patří dětem“ omezí v některých místech průjezdnost města



Již podvanácté bude v neděli Divadlo patřit dětem. Akce probíhá ve všech vnitřních prostorách, kolem celého divadla až po prostor před gymnáziem. Z tohoto důvodu dojde v Příbrami VII k uzavírce těchto ulic:

* Politických vězňů v úseku mezi křižovatkou s ul. Tylova až po křižovatku s ul. 28. října a A. Dvořáka
* A. Dvořáka v úseku mezi křižovatkou s ul. Politických vězňů a 28. října až po křižovatku s ul. Legionářů
* Legionářů v úseku mezi křižovatkou s ul. A. Dvořáka až po křižovatku s ul. Osvobození
* Tylova v úseku mezi křižovatkou s ul. Osvobození až po křižovatku s ul. Politických vězňů
* Osvobození – zúžení na dva jízdní pruhy mezi křižovatkou s ul. Legionářů až po křižovatku s ul. Tylova

V tento den také nebude jezdit po své pravidelné trase turistický vláček, protože bude v rámci akce vozit děti kolem divadla.

A na co se mohou návštěvníci těšit? Kluci a tatínkové určitě ocení hasičskou i vojenskou techniku, naopak speciálně pro holčičky a maminky je připraveno něco pro zkrášlení. Například lakování nehtů, líčení či vplétání copánků. Děti určitě potěší, že budou moci po celý den dovádět na pouťových atrakcích, slaňovat hasičkou lanovku, zajezdit si na koních, zařádit si na rytířském kolbišti či si zastřílet z luku, nechat si namaskovat vážná zranění, projet se na dopravním hřišti a také navštívit kino i divadlo, kde se po celý den hrají pohádky. To není všechno.

Před divadlem bude probíhat ukázka výcviků psů České hasičské jednotky Příbram a Estrádní sál roztančí mažoretky. Na děti čeká i spousta her a další doprovodný program. Atmosféru dotvoří hudební skupina Bosáci, moderátorka Ivana Krmíčková a samozřejmě klauni, kteří se za dobu trvání této akce už stali jejími maskoty.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Pavlína Svobodová
tisková mluvčí radnice
autor: jk








Další články

Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ se často tváří jako pohádka, ale ve skutečnosti je to jedna z nejjemnějších … ZAJÍMAVOSTI Filipojakubská noc připomíná staré zvyky a pověry. V ten čas čarodějnice mířily na Plešivec Filipojakubská noc připomíná staré zvyky a pověry. V ten čas čarodějnice mířily na Plešivec Noc z 30. dubna na 1. května u nás patří k nejpůsobivějším v roce. Říká se jí … NEPŘEHLÉDNĚTE Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Nedaleko Dobříše se nachází výjimečné chráněné území Andělské schody, které v sobě … TIP NA VÝLET /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! Kriminalisté po úterním zásahu v příbramské nemocnici obvinili šest lidí a tři firmy z … AKTUALIZOVÁNO Ceny nafty i benzínu opět vystřelily nahoru. Nejlevněji stále natankujete u Silmetu a u Prim Ceny nafty i benzínu opět vystřelily nahoru. Nejlevněji stále natankujete u Silmetu a u Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,59 Kč do 43,10 Kč … DOPRAVA Tajemné poklady víry odhaleny: Na Svaté Hoře ukazují sošky, které lidé 200 let skrývali doma Tajemné poklady víry odhaleny: Na Svaté Hoře ukazují sošky, které lidé 200 let skrývali doma Na první pohled nenápadné dřevěné sošky. Na ten druhý fascinující svědectví víry, … ZAJÍMAVOSTI Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ a kam povedou další úpravy? Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ a kam povedou další úpravy? V uplynulých dnech probíhaly v okolí sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ terénní úpravy, … ZAJÍMAVOSTI Pudilová do toho řízla: Szabová, pojď si pro královnu OKTAGONu! Pudilová do toho řízla: Szabová, pojď si pro královnu OKTAGONu! Dvakrát zrušený zápas, který fanoušci chtějí víc než cokoliv jiného, je zpátky ve hře. … SPORT Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Dopravní nehoda dnes v podvečer zkomplikovala provoz na silnici 102 u odbočky na obec … AKTUALIZOVÁNO
Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Pálení čarodějnic je za dveřmi. Zatímco většina z nás se těší na tradici, pro hasiče … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz