3. 2. svátek má Blažej




Kriminalisté pátrají po vězni, který odešel z nestřeženého pracoviště. Může být agresivní, varují

23. října 2023   (19:45)
Kriminalisté pátrají po vězni, který odešel z nestřeženého pracoviště. Může být agresivní, varují
foto: Policie ČR

Do pátrací akce po hledaném byly nasazeny policejní hlídky, psovod a vrtulník.


Kriminalisté pátrají po 36letém Luboši Fulmekovi, který dnes před devátou hodinou ranní samovolně opustil nestřežené pracoviště v Mníšku pod Brdy.

Oznámení přijali policisté před půl jedenáctou dopoledne. Jelikož může být hledaný agresivní, varují všechny občany, aby se ho nepokoušeli sami zadržet a rovnou kontaktovali policisty na linku tísňového volání 158.
Luboš Fulmek je vysoký 170 až 180 cm, střední postavy. Má hnědé oči, krátké plavé (blond) vlasy a vousy upravené na strniště. Na sobě měl v době odchodu modrooranžové pracovní montérky, nicméně je možné, že se mohl převléct do jiného oděvu.
Odsouzený si odpykává trest za majetkovou trestnou činnost. Do pátrací akce po hledaném byly nasazeny policejní hlídky, psovod a vrtulník. Nicméně se ho bohužel nepodařilo doposud najít, proto se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc.

Podrobné informace k hledanému naleznete na tomto odkazu.
Odsouzený si odpykává trest za majetkovou …
foto: Policie ČR

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Cestovatelská vlna se vrací už ve středu: Dobříš opět míří do světa s cyklem Naši našim Cestovatelská vlna se vrací už ve středu: Dobříš opět míří do světa s cyklem Naši našim V únoru odstartoval již čtvrtý ročník oblíbeného cyklu cestopisných besed Naši našim. … Michal z nemocniční recepce: V této pozici jsem se našel, kamarádi se se mnou teď ze srandy fotí Michal z nemocniční recepce: V této pozici jsem se našel, kamarádi se se mnou teď ze srandy fotí Michal z nemocniční recepce se stal během pár dní velmi známým, a to díky příspěvku na … ROZHOVOR František Nedvěd míří do Rožmitálu. Večer plný písní, emocí a nové energie František Nedvěd míří do Rožmitálu. Večer plný písní, emocí a nové energie Hudba, která pohladí po duši, známé melodie i čerstvé novinky. Už v sobotu 7. února od … Leoš Mareš opět rozdával dobro – pomohl moderátorce s vážnou nemocí Leoš Mareš opět rozdával dobro – pomohl moderátorce s vážnou nemocí Moderátor Leoš Mareš i letos nezklamal a pokračuje ve své tradiční dobročinné … Papež Lev XIV. jmenoval Stanislava Přibyla novým pražským arcibiskupem. Přibyl působil na Svaté Hoře Papež Lev XIV. jmenoval Stanislava Přibyla novým pražským arcibiskupem. Přibyl působil na Svaté Hoře Papež Lev XIV. 2. února jmenoval novým pražským arcibiskupem Mons. Stanislava Přibyla. … Problém s kojeneckými výživami. Obsahují nebezpečný toxin! Problém s kojeneckými výživami. Obsahují nebezpečný toxin! Státní hygienická služba upozorňuje rodiče na závažné zdravotní riziko spojené s … Pyrotechnika u zooparku Jeleni Homole: policie uznala pochybení, areál řeší následky Pyrotechnika u zooparku Jeleni Homole: policie uznala pochybení, areál řeší následky Krajské ředitelství policie Středočeského kraje prověřilo postup hlídky, která 1. … FOTOGALERIE Nový šéf středočeské policie pracoval v Příbrami přes sedmnáct let Nový šéf středočeské policie pracoval v Příbrami přes sedmnáct let Krajské ředitelství policie Středočeského kraje vede od 1. února plukovník Ondřej … Nový bazén v Příbrami: tobogán zatím ne, autobusy odjedou pryč a parkování má plán Nový bazén v Příbrami: tobogán zatím ne, autobusy odjedou pryč a parkování má plán Kolem projektu nového plaveckého bazénu se po zveřejnění dokumentace objevila řada … Nepřehlédněte
Bílá a hnědá ovládnou rok 2026. Do módy se vrací 80. léta i široké kalhoty Bílá a hnědá ovládnou rok 2026. Do módy se vrací 80. léta i široké kalhoty Bílá a hnědá, široké kalhoty a inspirace 80. léty minulého století. Právě tyto prvky …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz