14. 1. svátek má Radovan




Krampus show v Příbrami natáčet nebudeme, redakce nebude vpuštěna za hrazení

29. listopadu 2016   (12:24)
Krampus show v Příbrami natáčet nebudeme, redakce nebude vpuštěna za hrazení

Vzhledem k vysokému počtu návštěvníků, který bude průvod obklopovat, nebude reálně možné udělat použitelné záběry.



Omlouváme se našim čtenářům, ale slibovanou reportáž z průvodu Krampusů natáčet nebudeme. Naší redakci nebude umožněno natáčet v prostoru za hrazením. Podle tiskové mluvčí města Příbram Pavlíny Svobodové byl vydán jen omezený počet akreditací, které byly již vyčerpány dlouho dopředu. O nutnosti akreditovat se s velkým časovým předstihem jsme však nebyli informováni a tuto informaci jsme nenalezli ani v žádných dalších materiálech, či webové prezentaci akce.

„Fotit a natáčet budete moci dle libosti, ale za hrazení nebudete vpuštěni. Na akci byl vydán omezený počet akreditací, který byl již vyčerpán těmi, kteří si zažádali dlouho dopředu. My sami jsme s nabídkou oslovili pouze televize. Rozhodli jsme se k tomuto kroku zejména z toho důvodu, aby přespříliš štábů (v reflexních vestách) nenarušilo atmosféru průvodu,“ odpověděla na naši žádost tisková mluvčí města Pavlína Svobodová.

Mrzí nás, že s nabídkou natáčení byly osloveny televize na úkor regionálních médií, které o akci mnohokrát informovaly. Věříme však, že se nejedná o zlý úmysl, ale o pouhé nedorozumění.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: TP - manažer portálu








Další články

Na náměstí T. G. Masaryka přistál ve středu vrtulník Na náměstí T. G. Masaryka přistál ve středu vrtulník Ve středu 14. ledna odpoledne přistál na náměstí T. G. Masaryka vrtulník. Záchranáři … Kauza KFC: kontroly odhalily výskyt nebezpečných bakterií v mase Kauza KFC: kontroly odhalily výskyt nebezpečných bakterií v mase Síť rychlého občerstvení KFC v poslední době čelí zvýšené pozornosti veřejnosti v … Hattrick je pryč. Macík po dvou dnech plných smůly bojuje hlavně o to dojet se ctí Hattrick je pryč. Macík po dvou dnech plných smůly bojuje hlavně o to dojet se ctí Dva dny, které obrátily Dakar vzhůru nohama. Zatímco Aleš Loprais včera vyhrál 9. … Sport Na ženu, která měla pobodat muže, byla uvalena vazba Na ženu, která měla pobodat muže, byla uvalena vazba Policisté z Územního odboru v Příbrami a následně i středočeští krajští kriminalisté … V Jiráskových sadech našli na toaletách mrtvého muže V Jiráskových sadech našli na toaletách mrtvého muže Policie prošetřuje nešťastný případ, který se stal v Příbrami. V rekonstruovaných … VIDEO Příbram si připomněla Františka Drtikola. Na městském hřbitově byla odhalena nová pamětní deska Příbram si připomněla Františka Drtikola. Na městském hřbitově byla odhalena nová pamětní deska Příbram si v úterý připomněla výročí úmrtí významného rodáka, fotografa a umělce … VIDEO Silnice přes hráz Orlíku je uzavřená na dva roky. Lávka v Solenicích zatím nefunguje Silnice přes hráz Orlíku je uzavřená na dva roky. Lávka v Solenicích zatím nefunguje Silnice přes hráz vodního díla Orlík je od 12. ledna uzavřená na dva roky kvůli … AKTUÁLNĚ Útok nožem v Příbrami: žena obviněna z pokusu o vraždu Útok nožem v Příbrami: žena obviněna z pokusu o vraždu Policisté stíhají kvůli pokusu o vraždu třiadvacetiletou ženu, která podle nich v … Dobrovolníci v příbramské nemocnici věnovali pacientům za loňský rok 636 hodin času Dobrovolníci v příbramské nemocnici věnovali pacientům za loňský rok 636 hodin času Rok 2025 byl pro nemocniční dobrovolnictví v Oblastní nemocnici Příbram výjimečný. … ROZHOVOR
Hovory M v D- klubu: nový cyklus inspirativních večerů odstartoval v lednu. Prvním hostem byl Vladimír Kořen Hovory M v D- klubu: nový cyklus inspirativních večerů odstartoval v lednu. Prvním hostem byl Vladimír Kořen Příbramský D-klub vstupuje do nového roku s čerstvou energií. Od ledna zde odstartuje … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz