17. 4. svátek má Rudolf




Krajský úřad má nově vyhrazená parkovací místa pro návštěvy

4. září 2016   (08:27)
Krajský úřad má nově vyhrazená parkovací místa pro návštěvy
foto: pribram.cz

Doba stání na parkovacích místech je omezena na jednu hodinu.



Krajský úřad Středočeského kraje v pražské Zborovské ulici na Smíchově nově vymezil pro veřejnost dvanáct parkovacích míst před budovou úřadu. Lidé, kteří si potřebují vyřídit na úřadu své záležitosti, tak nemusí pracně hledat parkovací stání či za něj platit.

„Chtěli jsme občanům vyjít co nejvíce vstříc, zvláště v době, kdy na Praze 5 nově platí parkovací zóny. Nový systém parkování, který od 24. srpna 2016 zavedl pražský magistrát a některé městské části, zasáhl především obyvatele středočeských měst a obcí dojíždějící do hlavního města. Proto jsme se rozhodli vyčlenit místa k parkování pro návštěvníky úřadu a zjednodušit jim cestku k nám,“ vysvětlil středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD).

Parkovací místa jsou určena k parkování vozidel návštěvníků úřadu bezplatně po dobu jedné hodiny.

Po zaparkování vozidla návštěvník nahlásí v podatelně Krajského úřadu Středočeského kraje registrační značku vozidla a pracovníkem podatelny mu bude vydána jednorázová časově omezená parkovací karta, která musí být návštěvníkem viditelně umístěna za předním sklem vozidla.

Jestliže tak dotyčný neučiní nebo překročí povolenou dobu bezplatného parkování jedné hodiny, bude užívání parkovacího místa návštěvníkem nahlášeno Městské policii hl. m. Prahy jako protiprávní jednání se všemi důsledky z toho pro návštěvníka vyplývajícími včetně možného odtahu vozidla nebo opatření vozidla mechanickou zábranou na kolo.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Středočeský kraj
autor: Středočeský kraj








Další články

Bude to drama? Ředitelka školky z Příbramska míří do Prostřeno! Bude to drama? Ředitelka školky z Příbramska míří do Prostřeno! Oblíbený pořad Prostřeno! zamíří do Prahy a Středočeského kraje a chybět nebude ani … LIFESTYLE Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Připravte se na pořádnou dávku adrenalinu, napětí a skvělé sportovní atmosféry! Česká … SPORT Tipy na víkend: Farmářské i bleší trhy, festival chutí i bohatý kulturní program Tipy na víkend: Farmářské i bleší trhy, festival chutí i bohatý kulturní program Tento víkend se v Příbrami budou opět konat farmářské trhy, podívat se můžete i na … NEPŘEHLÉDNĚTE TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu Už 18. dubna se Náměstí T. G. Masaryka od 10:00 do 19:00 promění v ráj všech milovníků … KOMERČNÍ SDĚLENÍ V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie Plzeňská filharmonie spolu s britskou violoncellistkou Laurou van der Heijdenovou … KULTURA Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Policisté na příbramských silnicích v rámci celostátní akce Speed Marathon ve středu … AKTUÁLNĚ Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly I když sami řidiči mohli navrhovat místa k měření rychlosti, bezmála tři sta z nich … VIDEO Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Octomilky. Malé, otravné a neuvěřitelně rychlé. Stačí jeden přezrálý banán, otevřená … ZAJÍMAVOSTI Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,59 Kč za litr. … AKTUÁLNĚ
V Husově ulici náklaďák poškodil semafor V Husově ulici náklaďák poškodil semafor Ve čtvrtek 16. dubna po 15. hodině chvíli brzdila provoz v dopravní špičce nehoda. FOTO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz