25. 4. svátek má Marek

Kraj by měl přispět ze Středočeského Fondu obnovy venkova na 397 projektů celkovou částkou přes 181 milionů korun

21. července 2020   (19:00)
Kraj by měl přispět ze Středočeského Fondu obnovy venkova na 397 projektů celkovou částkou přes 181 milionů korun
foto: český kraj

Za dobu existence Fondu na obnovu venkova bylo podpořeno celkem 828 žádostí v souhrnné výši 419 897 556 korun.


V rámci Středočeského Fondu obnovy venkova bylo v termínu od dubna 2020 do konce června 2020 celkem podáno 518 žádostí. „Rada kraje doporučila zastupitelstvu, které se bude konat 3. srpna 2020, ke schválení 397 žádostí za 181 108 548 korun,“ uvedla středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová. Dvanáct žádostí v celkové sumě 3 745 787 korun nebylo podáno řádně nebo neodpovídaly pravidlům programu Středočeského Fondu obnovy venkova Kč.

„Mezi přihlášenými projekty, které jsou navrženy pro podpoření dotací z Programu Středočeského fondu rozvoje venkova, jsou například opravy silnic, chodníků, vodovodů, kanalizací, rekonstrukce hřišť a sportovních areálů, škol a školek,“ upřesnil náměstek hejtmanky Středočeského kraje Gabriel Kovács (ANO 2011). Ten dále vysvětlil, že žádosti, které nebyly doplněny a doručeny do termínu 8. července 2020, budou předloženy k projednání až na další zasedání Zastupitelstva kraje. „Jde o 109 žádostí v celkové sumě 52 406 535 korun,“ upřesnil.
Za dobu existence Fondu na obnovu venkova bylo podpořeno celkem 828 žádostí v souhrnné výši 419 897 556 korun.

Nejvyšší dotace schválené Radou SK dne 20. 7. 2020 na projekty z programu FOV:
Za dobu existence Fondu na obnovu venkova bylo …
foto: český kraj

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Středočeský kraj
autor: Jakub Pečenka








Další články

Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje Česko se potýká s narůstajícím suchem, které začíná výrazně zasahovat i lesní … AKTUÁLNĚ Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin Státní veterinární správa (SVS) zakázala uvádění více než čtyř desítek mléčných … NEPŘEHLÉDNĚTE Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu Ředitelka Odborného učiliště, Praktické školy a Základní školy Příbram IV Pavlína … ROZHOVOR Den čar a kouzel v Hrachově: Záchranná stanice ožije magií a dobrodružstvím Den čar a kouzel v Hrachově: Záchranná stanice ožije magií a dobrodružstvím Záchranná stanice v Hrachově zve malé i velké návštěvníky na tajuplnou neděli 26. … NEPŘEHLÉDNĚTE Kolvín v bílém: Brdské bezlesí se proměnilo v jarní pohádku Kolvín v bílém: Brdské bezlesí se proměnilo v jarní pohádku Jaro je v plném proudu a s jeho projevy se potkáváme na každém kroku. Pokud se ale … POZNÁVÁME BRDY Android v ohrožení! Češi stále častěji přicházejí o peníze kvůli zákeřným aplikacím Android v ohrožení! Češi stále častěji přicházejí o peníze kvůli zákeřným aplikacím Majitelé chytrých telefonů s operačním systémem Android by měli zbystřit. Podle … NEPŘEHLÉDNĚTE Kotrč rozdrtil Lucernu: soupeře poslal k zemi ve 3. kole a dál jede bez porážky Kotrč rozdrtil Lucernu: soupeře poslal k zemi ve 3. kole a dál jede bez porážky Legendární pražská Lucerna zažila další boxerskou noc, na kterou se jen tak … SPORT Proč se některé nemovitosti prodají hned a jiné zůstávají měsíce bez zájmu? Proč se některé nemovitosti prodají hned a jiné zůstávají měsíce bez zájmu? Obrátili jsme se na realitní kancelář RE/MAX Nova s prosbou o stručné vysvětlení. … PR Tipy na víkend: Vzpomínky v Hornickém muzeu, komentovaná prohlídka výstavy nebo brdská lesní bitva! Tipy na víkend: Vzpomínky v Hornickém muzeu, komentovaná prohlídka výstavy nebo brdská lesní bitva! V Hornickém muzeu opět proběhne akce „Dědo, jak to tenkrát bylo?”, v Brdech se budete …
Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu. Pokračujeme v naší sérii krátkých … VIDEO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz